X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak w tym problem, ze od 8 kwietnia bede odcieta na minimum 3 miesiace :( no zesz kurde poszaleli :/

    Masz racje nie stresuj sie tylko miej pozytywne podejscie do tego cyklu :)

    A ja nadal czekam na @ a temp nie chce spaadać. chyba, ze taki wpływ na nia ma to ze wstaje na chwilke kolo 5 ale klade sie dalej i o 7 mierze, ale watpie ze az tak bardzo by przez to sie podywyzszała

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E no ja myślałam, ze to tylko dziś, to se myślę, że i ja dam jakoś radę dziś bez Ciebie. No ale nie 3 miesiące!!! Bez przesady.

    Nie liczę na wiele w tym cyklu, bo znów z <3 słabo, ale chciałabym choć uregulować cykl i może wydłużyć trochę fl, bo jakaś krótka się wydaj być.

    Jeśli śpisz jeszcze potem przez te 2 godziny, to teoretycznie zaburzać nie powinno. Ja czasem się przebudzę i wiercę dobre parę minut próbując jeszcze się kimnąć zanim otworzę oczy i spojrzę która godzina. A jak już się okazuje, że i tak bym długo nie pospała, to łapię za termometr i mierzę. No i może też dlatego czasem mam te wykresy takie skaczące. Ale głównie chodzi tu o skok w okolicy owulacji, który raczej jest na tyle spory, że musiałabyś mieć duże odstępy w godzinach pomiarów, żeby to zaburzyć. Ważne, żeby mierzyć max do godz. 8, bo potem temperatura ponoć sporo wzrasta.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie raniutko kocury budza bo chca na dwor i skubańce drapia mi pod drzwiami. Jak sie obudze to marze zeby mój sie obudzil i wstal do nich ale gdzieee tam. Spi jak zabity i pochrapuje :/ wiec wstaje wypuszczam je, ide siusiu i kima dalej.
    Jak sie czeka na @ zeby przyszla to jej nie ma, a jak liczy sie na to zeby jednak jej nie było to przyłazi paskuda :/

    A co do neta to jakos bede kombinowala, jeszcze w telefonie mam, troszke ciezko bedzie ale w jakims kontakcie bede :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie idzie mi dziś robota :( Jakoś tak na raty wszystko robię :/ Głowa nadal boli, ale procha brać nie będę, chyba że się nasili.

    Czy wy też macie tak dzień do bani?

    Ciekawe jak tam nasza Anula. Zaglądałam dziś do niej i ma ładny wykresik, oby to było TO :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś strasznie spiaca jestem i taka jakby zmęczona chociaz nie wiem po czym. Całe szczęscie, ze wiem ze to odpuszczony cykl bo bym już swirowała :D

    Qrczaku może weź coś lekkiego, nie zaszkodzi Ci a po co się meczyć?

    U mnie dzis śliczna, słoneczna pogoda :) Jutro chyba z meżulkiem pojedziemy na działeczke to troche czasu razem spedzimy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Aga nie miałam nigdy monitoringu. W poprzednim cyklu byłam u gina tuż po owulacji i potwierdził, że była. Dziś nie zrobił mi usg, choć mam dni płodne i jestem przed lub w trakcie owulacji chyba.

    Dziewczyny nastraszyłyście mnie okropnie tym wszystkim. Teraz będę się zastanawiać, czy brać w następnym cyklu te leki czy jeszcze poczekać i spróbować bez nich :(

    To nie rozumię po co od razu wprowadza ci clo nie bez obserwacji:/
    Jeżeli nie masz zaburzeń z owulką to po co się truć :(
    Ci lekarze coraz gorsi są :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry laseczki :)
    No i krew mnie dziś zalała coraz krótsze te moje cykle :(
    Pospałam 3 godziny dziś bo nie imię spać jak mój M w domu jest :/
    Ach jeszcze jedna noca i weekend :(
    Brzuch mnie boli :/
    Zaczynam inofolic dwa razy dziennie :D

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja dzis tylko zjawiam sie na chwilę.
    Dopadł mnie jakiś wirus i ledwo żyję- gorączka pod pachą ponad 37,5' utrzymuje sie od godzin przedpołudniowych co jak na mnie jest kosmicznym wynikiem bo zwykle mam 35,6'- ledwo żyję, mięśnie i kręgosłup chce mi rozerwać, głowa pęka, uszy i zatoki to samo...

    Bete robiłam- nie wiem czy właśnie tam w kolejce czegoś nie załapałam- na wyniki trzeba czekać- dzis ich pewnie nie poznam.
    Odezwę się jak już dojdę do siebie...
    Pa.

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania zdrówka życze, kuruj się i wracaj do nas szybciutko z dobrymi wynikami bety :)

    Buźki :*


    Qrczaku chyba musisz sie powaznie zastanowic nad slusznoscia brania tych leków. Po tym wszystkim co czytam co dziewczny pisza to chyba bym nie ryzykowała :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa bym zapomniała!!!

    100 lat dla Qrczakowego Męzczyzny!! 35pijacy.gif
    Spelnienia marzeń dla A., silnych żołnierzyków i pięknych dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 19:07

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- moja beta dziś 17 jednostek!!!!!
    Jeśli w poniedziałek wzrośnie to można mi gratulować :)

    kwiatuszek789, Qrczak, aszka, AGA 30 lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że bardzo źle sie czuję- mam gorączkę, potworne bóle brzucha i pleców... a boje sie stosować leki.
    Idę leżeć!
    Trzymajcie za mnie kciuki!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka suuuper!!! Odpoczywaj żeby nic złego sie nie stało :) I tak już GRATULUJE :) :*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to do 3 razy sztuka :) miałyśmy z Qrczakiem nosa :D

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Aaaaa bym zapomniała!!!

    100 lat dla Qrczakowego Męzczyzny!! 35pijacy.gif
    Spelnienia marzeń dla A., silnych żołnierzyków i pięknych dzieci :)
    A. bardzo dziękuje :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka powtórzę to jeszcze raz - a nie mówiłam!!! Serdecznie gratuluję Kochana! <3 <3 <3 <3 <3 Dbaj o siebie i fasolkę i podziel się wiruskami :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Qrczaku chyba musisz sie powaznie zastanowic nad slusznoscia brania tych leków. Po tym wszystkim co czytam co dziewczny pisza to chyba bym nie ryzykowała :/
    Kwiatuszek zastanawiam się cały czas... Niby obiecałam sobie, że nie będę o tym myśleć, ale to samo jakoś ciągle do mnie wraca :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania czekamy :D

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie śpicie? No to kolorowych snów w takim razie :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ