X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym zaczać biegac bo kiedyś tranowałam lekkoatletyke i miałam forme. Teraz w zasadzie mam niedowagę ale dobrze mi z nia i dobrze się czje :) biegać bym chciała dla kondycji i zdrowia.
    Ale nie mogę doczekać sie jak beda swiezutkie owoce i warzywa na ryneczku. W ubiegłym roku zrobiłam swoj ogród z warzyw ale niestety te ulewy czerwcowe szybko pokrzyżowały moje pany na piękne zbiory i zapał do pielenia prysł. A w tym roku nie biore się za siewy bo jak z brzuchem pielić? :D :P

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • majowka Przyjaciółka
    Postów: 68 45

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek, zazdroszczę niedowagi i dobrego przy tym samopoczucia :) Ja niestety mieszkam w bloku, więc nie mam możliwości wyhodowania własnych plonów, ale też uwielbiam świeże warzywa i owoce. Sama z siebie mogłabym przeżyć na samych warzywach i owocach, po prostu nie lubię się do czegoś zmuszać. Czyli taka ludzka przekora :P

    aszka lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Kwiatuszek masz rację, z brzuchem to ciężko za roboty w ogrodzie się brać :D Ja też się zastanawiałam, jak w tym roku będę na działce pracować jak zaciążę, ale chyba jednak nie mam się na razie o co martwić ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co do biegania, to jest chyba ostatnia rzecz z ćwiczeń fizycznych na jaką bym się mogła zdecydować. Mój A. uwielbia biegać i jak tylko robi się cieplej, to biega kiedy się da. Zresztą on ma sport we krwi, za młodu trenował akrobatykę sportową, a moja teściowa jest trenerką akrobatyki ;) A ja nijak do nich nie pasuję :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A że przeciwieństwa się przyciągają to w sam raz pasujecie do siebie z Twoim A.! :)

    No tak teściowa trenerka akrobatyki a w gipsie chodzi ;)
    Moja teściowa z akrobatyką ma niewiele wspólnego i chyba z zadnym sportem. Natomiast kiedys usłyszałam, ze ja w ciąże nie zajde bo za chuda jestem... A jeśli zajde to nie donosze... Niech mi to jeszcze powie w najbliższym czasie :D Cóż... jeszcze jej udowodnie :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś w tym jest :) Uzupełniamy się za to nawzajem :D

    A teściowa Twoja to niech się goni! A pewnie, że jej udowodnij, że nie miała racji. Niech jej kopara opadnie, jak usłyszy, że babcią będzie! Albo jeszcze lepiej, jak znów tak powie, to jej za..... :P

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • majowka Przyjaciółka
    Postów: 68 45

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, każda przesada jest przeszkodą w życiu - niedowaga i nadwaga. Ja ważę trochę za dużo, ale nie przeszkadza mi to, bo jestem sprawna i wcale nie "oblana" tłuszczem, taką mam po prostu budowę i już i żaden ginekolog nie widział w tym problemu. Podejrzewam, że podobnie jest z Tobą kwiatuszku - taki Twój urok :)i jeśli nie masz ciągłej anemii ani nie mdlejesz przy podniesieniu kilograma ziemniaków, to pewnie wszystko jest ok :)

    Qrczak, aszka lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podniose i worek ziemniaków i nic mi nie będzie:) Kiedyś miałam anemie ale żelazo w ruch i już wszystko ok. Wbrew pozorom mam duzo siły - tak twierdzi mój C. Czasami jak sie wygłupiamy to ma problemy zeby 'wygrac" ze mna. Tesciowej to chetnie za.... bo łapke też mam podobno ciętą :D Ale widze teraz po sobie, że jak jem więcej słodyczy to szybko w brzuszek wchodzi, ale ogranicze i szybciutko spadaja fałdki :) taka równowaga w przyrodzie :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo inofoliczki się tu przeniosły, a ja dopiero zauważyłam :D Bry :)

    aszka lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another - lepiej późno niż wcale :) lecimy teraz na dwa fronty :P

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • majowka Przyjaciółka
    Postów: 68 45

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah kwiatuszek, widzę że z Ciebie to taka cicha woda niepozorna :D Obyś nie musiała używać ciętej łapki na teściowej, ale gdyby zaszła taka potrzeba to dawaj znać, skrzykniemy się i banda babeczek wpadnie i porządek zrobi :D

    Qrczak, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dwa fronty? To podobno zwiększa szanse... haha :D

    Qrczak, kwiatuszek789, anna83_83 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another jak miło, że nas zaszczyciłaś :)

    Another lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowka uśmiałam sie :) :) ale masz racje, coś w tym jest bo każdy mówi, ze cicha woda ze mnie. Jestem spokojna do czasu, ale tez bardzo pyskata i czesto musi byc po mojej mysli :) ale to ma swoją zalete bo nie daje sobie wejsc na głowe. Ale to genetyczne po mamusi :D

    Another w naszym przypadku moze zwiększyc szanse na szybsze mijanie dni od owulki do owulki :D

    Another, majowka lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem chudzielec i zyje, po prostu od tarczycy. :)
    Ale szkoda czasem troszke ciała nie zaszkodzi ;)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jaka jestem spiąca :/ mój wraca kolo 22.30 i jak zdrzemne sie teraz to później nie zasne. Jak nie pośpie teraz i późno sie położe to jutro znowu bede nieprzytomna. Tak zle i tak nie dobrze :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możesz wejść na OvuF, jak nie będziesz mogła zasnąć :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • majowka Przyjaciółka
    Postów: 68 45

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam się Wam kochane, że w związku z odchudzaniem i walką o nową sylwetkę własnie robię mega zdrową i dietetyczną kolację: drożdżówki z serem :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majowka wrote:
    Przyznam się Wam kochane, że w związku z odchudzaniem i walką o nową sylwetkę własnie robię mega zdrową i dietetyczną kolację: drożdżówki z serem :D
    Ja też dziś równie dietetycznie - A. przywiózł pyszną megaostrą pizzę :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko ja biedna na tej kaszy aby zęba nie uszkodzić :D ale troszke dżemu dodałam zeby nie było, ze tak dietetycznie :)

    Dziewczyny gdzies czytałam, ze tłuste mleko wspomaga zajscie w ciąze, natomiast już w ciazy np hibiskus który jest herbatach szkodzi. Chyba zaczne sudiować ego typu ciekowstki zeby nie zaszkodzić w razie czemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 21:37

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ