X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Wrzucam Wam obiecane zdjęcie mojego brzucha na rozpoczęcie 22tc ;)
    Zdjęcie robione tuż po przebudzeniu, także widać jeszcze na ciele odgniecenia po nocy ;) Dochodzę do wniosku, że w ubraniach wygląda na duuużo większy ;) Zresztą może potem w ciągu dnia zrobię jeszcze jakieś zdjęcie, to wrzucę Wam dla porównania.
    c36f48f82d947e6fmed.jpg

    kwiatuszek789, aszka, Malenq lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku super brzunio :) oczami wyobraźni widze tam Twójego Skarba i śle Mu buziaczki :*

    Ania właśnie o tym samym wczoraj pomyslalam, że odpusciłas i nie stresujesz sie teraz staraniami, że badania teraz, diagnozy itp a tu prosze :) cudnie :)

    Zdrówka "moje" brzuszki :)

    Aszka inofolic mi pomagał, szybko ogarnal mi jejniki i owulke ładna miałam tzn ładny skok, jajniki pracowały bo czułam ich charakterystyzny ból a nie taki typowy przy torbielach.
    Jeszce zobacze co z inofoliciem bo dzis 39dc i leciutko zaplamilam jakas godzine bo mega zakłuciu brzucha. Pewnie @ sie rozkreca a to by było po mojej myśli bo na poczatku wrzesnia wyjezdzamy nad morze, to moze wieksza ekipa "przez przypadek" byśmy wrócili :P. Cholera planuje chyba wpadke :D Ale to brzmi :P

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak piekny brzuszek... :)


    Kwiatuszek no niech sie uda :D

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam, jak obiecałam, mój dzisiejszy popołudniowy brzuchol :D
    Zdjęcia kiepskiej jakości, bo samoj...ę w lustrze robiłam :P i flesz musiałam wyłączyć.
    9653da8bb3c95dc1med.jpg

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam, że po całym dniu jest duuużo większy ;)
    Synuś rośnie :D


    Kwiatuszek obyś wpadkę zaliczyła :D I to tak z dobrego serca Ci życzę :D

    Aszka a u Ciebie to już tylko na pozytywne wieści czekam jak najszybciej :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak ekstra, teraz widac ze w ciazy :) pieknie :) ja sie nastawiam na inseminacje niby mam jeszcze 4 proby z clo...zobaczymy, teraz to juz blisko @ jestem.

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to pokaźny brzuszek :) niech rosnie Niunio a mama niech dźwga swoj słodki ciężar :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na @ w nocy mialam juz ból i myslalam ze sie zaczeło a rano wstaje i lipa, normalnie mi ta zmiana na luteine znowu przedłużyła cykl. Tak samo jak miałam dupka za pierwszym razem okres po 14 dniach czuje ze chyba tutaj bedzie tak samo.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś juz @ zawitała ale mega skrzepami wiec na bank to przez odstawienie leków. Przy nich było dużo ładniej. Eh.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek a ja sie wkurzam :D bo juz bym zaczeła nowy cykl, ale widze ze bedzie jak po dhupastonie, w ciazy nie jestem na bank, bo temperatury mam nizutenkie,wiec wiadomo ze music byc co najmniej 3.80 chyba a ja mam 3.55 nawet wiec wiadomo ze nie, tyle ze mi to przedłuza, ale moze w koncu dostane, oby.

    Kwiatuszek a bedziesz teraz miala jakies leki na stymulacje cos? Jak tam z leczeniem?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teoretycznie nie staram sie teraz i teraz nie wyczekuje na owulke itd dlatego @ mnie zakoczyła bo z owulką mialam cykl okolo 38 dniowy ostatnio a teraz ciut ponad tydzien którszy bez owulki. A spodziewałam sie ze bedzie dłuzszy. Wypiłam dzis saszetke inofolicu i tak bede sobie popijała zeby torbieli nie było a dupka i bromocornu nie bede brała. Może owulka dzieki temu zawita wczesniej we wrzesniu albo i na koncu sierpnia. Chociaz na mnie 2 saszetki dzialały ale zobaczymy jak teraz bedzie.

    A co do tempki to roznie z nia bywa wiec nie ma @ jest nadzieja :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek pewnie, to pij, ja chyba tez kupie i zobacze jak to na mnie zadzałą ten inofolic z ciekawosci :D Oby po nim nie miala zadnych akcji.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 16:04

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie piłaś nigdy? Niby dziewczyny na forum pisały ze jakies rewolucje mialy ale jakos nie jestem przekonana ze po nim bo to suplement jest a nie lek. I to sporadyczne opinie bylo i wiekszosc pozytywów. Poczytaj sobie forum. Jak cos to kupuj przez neta bo duzo taniej. Ja mam 3 opakowania zapasu wiec wykorzystam, co mi tam :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, poki nie było jakis badan pozniej sie dogrzebałam ze Towarzystwo Ginekologow to poleca, to kupie i zaczne.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Ci szybciutko pomógł :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie okaze:D

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ja polecam Inofolic ;D Nie wiem, czy on pomógł, czy tak po prostu miało być, ale w cyklu, w którym zwiększyłam dawkę do 2 saszetek w pierwszej połowie - zaskoczyłam :D

    kwiatuszek789, Cranberry, Malenq lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja pije go pierwszy cykl i mam nadzieję, że "zaskoczy" :)
    Powodzenia wszystkim pijaczkom Inofolicu !!! :d

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Qurczaku piękny brzuszek i równie śłiczny kolor włosków!

    Qrczak lubi tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Qrczaku ale brzunio piękny...taki "książkowo" ciążowy:)

    Ja również piłam inofolic i po 2miesiącu się UDAŁO O:) więc nie zaszkodzi jak sobie popijecie...

    po całym tygodniu goszczenia rodzinki, dzisiaj mam dzień "piżamowy", zmęczona jestem bardzo, bardzo i jedyne na co siłę będę miała to jedzenie hehehehe.....

    Buziaki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 06:55

    Qrczak lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ