X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majowka wrote:
    Qrczaku, ten temat to https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/dlugosc-staran-a-badania,2410.html
    Ja też tam jestem i akurat tego co pisałam jestem pewna, bo sprawdzałam w kalendarzu swoje badania. Mam nadzieję, że pomogłam :)
    Majowka dzięki :) Też tam zagladałam i nawet coś na poczatku skrobnęłam. Muszę zatem wrócić do wątku i poczytać raz jeszcze. Ale to dosyć świeży wątek, a ja trafiłam na jakiś co go w lutym bodajże czytałam, więc musi być tego więcej, ale jakoś nie potrafię znaleść.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh rozmarzyłam sie :)

    Patrzyłam na kalkulatory porodu i jesli cykle bym miała teraz ksiązkowe, udołoby się nam w kolejnym cyklu i do tego terminowo dzidzia by sie urodzila (coś za dużo wymagam :P ) to termin byłby na 8.01. A to urodziny siostry mojego :) i moje lada dzień :D kolejne cykle też ładnie terminy wypadają bo w okolicach moich imienin oraz imienin i urodzin C. :) :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak to już przesądzone! 3 cykl starań,2 testy we śnie - trzeci w realu i do tego trojaczki :D co Ty na to? :P

    aszka, Qrczak lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek nie przesadzaj! Marzę o trójce, ale może nie na raz :P Chociaż może jednak... :P

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiałam się ostatnio nad Twoim rozwiązaniem Kwiatuszek, żeby odpuścić obecny cykl. Chyba też nie chcę grudniowego malucha. Bo albo by się urodził przed terminem, zatem w okolicach moich urodzin, jak w terminie to w święta, a jak po to w sylwestra. No i takie to dzieciątko by było ostatnie. A tak to może styczeń-luty by było ;) Hehe ja to sobie planować mogę, a natura i tak zrobi swoje. Póki co robi mi psikusy, więc nie spodziewam się po niej niczego innego.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no dokładnie, ale jeśli natura przedłuży to dzidzia bedzie wiosenna :) mi ogolnie styczen tez sie nie podoba bo zimno ale juz nie bede wybrzydzac :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek, przecież nie będziemy czekać z zaciążeniem do lata, żeby wiosną urodzić :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma takiej opcji :) ale jak sobie patrzyłam na terminy i przeliczałam, to i do tego dotarłam. Zerkałam czy na rocznice slubu nie wypadnie ale niestety nie ale to bym musiala do wrzesnia czekac wiec odpada :P

    aszka lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe :) Nie no jak tyle będziesz zwlekać, to Cię 30-stka zastanie jak mnie :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez 5 lat to bym zbankrutowała na inofolicu i ginekologu :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, zobaczysz że za 5 lat, to będziemy się śmiać, albo włosy z głowy rwać, bo inofolic będzie tani jak witamina C :P

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Ja nie odpuszczam tego cyklu- ostatnio stwierdziłam, że nie ważne kiedy urodzi się moje dziecko-byle pojawiło się na świecie... moje kuzynki urodziły w zasadzie przed świętami- z tego co pamietam około 20.12.-świeta przeleżały w szpitalu- i jakoś przeżyły, a ich dzieci teraz rosną jak na drożdżach... Ja mogę nawet w Nowy Rok na porodówce leżeć- mi to nie przeszkadza.

    Nie planuję terminów... bo z moich dotychczasowych założeń w sprawie dziecka nic nie wyszło. Teraz po prostu działam bez przerwy :)

    Chciałabym żebyśmy za 5 lat mogły usiąść na tym forum i pisac o tym jakie nasze dzieciaczki są już duże :)

    kwiatuszek789, Qrczak lubią tę wiadomość

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przekonana, ze niedługo bedziemy musiały zmienić forum na ciążowe a później na pogaduszki o tym jakie piękne i zdrowe są nasze pociechy :)
    Grunt to pozytywne myślenie :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak w zasadzie nie ważna cena jaką płacimy, tylko efekt jaki uzyskamy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu my też nic nie planujemy, tylko tak sobie gdybamy ;) Wiadomo, że przyjmiemy co los da :D Oczywiście chciałabym, żeby nam wszystkim jak najszybciej się udało.
    Właśnie zamówiłam sobie testy owulacyjne :D Ciekawa jestem jak będą wychodzić po miesięcznej kuracji inofolickiem i zwiększonej dawce od tego cyklu. Może owulacja w końcu będzie wcześniej.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku zapomniałam Ci sprawdzić jakie poprzednio testy kupowałam. Sama też sobie nie sprawdziłam, zamówiłam dziś najtańsze i takie, które mi pasowały. Jak chcesz, to Ci podeślę linka, albo wstrzymaj się jeszcze ze 2 dni, to może w końcu nie zapomnę wieczorem sprawdzić tego poprzedniego sprzedawcy :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybiore jakieś najtańsze z dodatkowym testem ciążowym, niech sobie leży i czeka :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było jak piszecie... ja mam nadzieje ze ten cykl bedzie mój- z takim podejsciem podchodzę do sprawy- gorzej jak sie rozczaruję...


    Ja testy zamówiłam wczoraj- też chce sprawdzic jak to u mnie wyjdzie :) Tylko gdzies czytałam że przy PCO (a ja mam) testy owulacyjne wychodza ciagle pozytywne i tego sie obawiam- bo w zeszlym roku w jednym cyklu robiłam to mialam przez 5 dni dwie kreski.
    Dlatego jak byście mogły to napiszcie kiedy najlepiej robic testy- porę, ile czesniej nie pic- bo ja jestem zielona w tym temacie!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam 30 owu + 6 ciąż. W zasadzie w domu mam już chyba z 5 ciążowych, ale co tam, nie zmarnują się :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja robiłam o różnych porach dnia, ale nie wcześniej jak koło 12 i nie później niż o 19. Starałam się nie pić na około 2 godziny przed testowaniem i zrobić chociaż raz siusiu, a dopiero z kolejnego test. W poprzednim cyklu do 18dc wychodziły mi cały czas ujemne, druga kreska leeedwo widoczna i odpuściłam sobie. W tym było podobnie, ale 19dc znalazłam w domu ostatni test i zdziwiłam się, że był taki wyraźny! Pomimo, że dzień wcześniej nic nie wskazywało na to, że kolejny będzie pozytywny, bo krecha też była ledwo widoczna. Czasem zdarzyło mi się, że robiłam test dwa razy w ciągu dnia (w południe i wieczorem), ale wychodziły podobnie. Czytałam o tym, że przy pco testy mogą tak właśnie wariować, ale chyba nie zaszkodzi Ci spróbować. Koszt nie jest duży, a może akurat się uda. Na początek możesz przecież kupić mniejszą ilość testów, tak na próbę.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ