X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie wasze wpisy poczytałam. Kilka miesięcy temu miałam takie same obawy jak wy. Kwalifikacja wydawała się czymśnie do zdobycia, papiery, testy. Teraz jak mam kwalifikacje to mi sie z kolei wydaje, że wcale nie było tak ciezko jak sie wydawalo,i to cale maglowanie, a przede wszytkim kurs bylo mega potrzebne.

    zizia_a, 83HOPE, gosia81, golonat lubią tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Tak sobie wasze wpisy poczytałam. Kilka miesięcy temu miałam takie same obawy jak wy. Kwalifikacja wydawała się czymśnie do zdobycia, papiery, testy. Teraz jak mam kwalifikacje to mi sie z kolei wydaje, że wcale nie było tak ciezko jak sie wydawalo,i to cale maglowanie, a przede wszytkim kurs bylo mega potrzebne.

    Cześć Eltrona! Czy dobrze rozumiem, jesteś już po kursie i czekasz na TEN telefon? ☺ Długo już czekasz? Super, że dolaczyłaś do nas :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 23:13


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Tak sobie wasze wpisy poczytałam. Kilka miesięcy temu miałam takie same obawy jak wy. Kwalifikacja wydawała się czymśnie do zdobycia, papiery, testy. Teraz jak mam kwalifikacje to mi sie z kolei wydaje, że wcale nie było tak ciezko jak sie wydawalo,i to cale maglowanie, a przede wszytkim kurs bylo mega potrzebne.
    Rozumiem, ze jestes juz na etapie czekania na dziecko? Kurcze ale zazdroszcze. Dlugo to wszystko trwalo liczac od pierwszej wizyty? W ktorym OA jestescie?

    7pqmag4.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czekamy na dziecko. od momentu pierwszego telefonu do kwalifikacji to był niecały rok. w wielkopolsce. czekam niedługo, ale jeszcze co najmniej parę miesięcy to potrwa

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    tak czekamy na dziecko. od momentu pierwszego telefonu do kwalifikacji to był niecały rok. w wielkopolsce. czekam niedługo, ale jeszcze co najmniej parę miesięcy to potrwa
    To i tak szybciutko. To u nas na slasku jakas masakra z tym czekaniem jest.

    7pqmag4.png
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy taki Ośrodek w którym na szkolenie czeka się najkrócej. Są takie, w któych są 2 lata czekania, ale niby wtedy świeżo po kursie są propozycje dziecka.
    Pewnie warto popytać u źródła w którym Ośrodku ile się czeka, bo różnice sa rzeczywiscie ogromne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 00:00

    gosia81 lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona, mam nadzieję że ten telefon szybko do Was zadzwoni a Ty podzielisz się z nami tą radosną nowiną! Możesz napisać coś więcej o kursie? Czy szliście programem Pride? Na dziecko w jakim wieku czekacie?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Napiszcie mi czy fakt, że mieszkamy z teściami < nie mamy domu na własność> i ja jestem bezrobotna dyskwalifikuje nas od razu na starcie w drodze do adopcji dziecka ??

    Ja mieszkam z rodzicami i z siostra w domu (jeszcze) moich rodziców, Panie w ośrodku powiedziały ze to ze mieszkamy z rodzicami niczym nie przeszkadza tylko chwieliby z nimi porozmawiać na wizycie w domu, wiec dobrze zeby byli



    ps. panie w ośrodku zapytały sie jeszcze ile czasu minęło od ostatniego ivf..jak powiedziałam ze 2 miesiące to stwierdziły ze to mało czasu;/..wiec w tym pytaniu średnio wypadliśmy :(

    hipisiątko, gosia81 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia a pytały coś więcej o IVF np. czy planujecie jeszcze raz podejść? My na pierwszej rozmowie byliśmy ok. 2,5 miesiąca po nieudanym transferze i powiedzielismy, że na razie nie planujemy więcej.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygalda a wiesz ze nie pamietam..jak mąż bedzie dostępny to go zapytam..normalnie dziury w pamieci mam ;)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Amygalda a wiesz ze nie pamietam..jak mąż bedzie dostępny to go zapytam..normalnie dziury w pamieci mam ;)

    Nie mo co się dziwić bo stresik wtedy jest. Ale na pewno Was to nie dyskwalifikuje, w końcu jesteście umówieni na kolejne spotkanie. Jeśli planujecie jeszcze ivf to lepiej im o tym nie mówić. .. ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Zizia a pytały coś więcej o IVF np. czy planujecie jeszcze raz podejść? My na pierwszej rozmowie byliśmy ok. 2,5 miesiąca po nieudanym transferze i powiedzielismy, że na razie nie planujemy więcej.

    Ja sugeruję własnie takie podejście ;) Bo oni będą drążyć do tego czy już "odbyliśmy żałobę", że nie możemy mieć biologicznych dzieci.

    My zaczynamy warsztaty w lutym ;)

    amygdala, gosia81, zizia_a lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine, dobrze gadasz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 10:27


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nikt nie pytał kiedy dokładnie miałam ostatnie in vitro , o moich 2 blastkach też im oczywiście nie powiedziałam, wspomniałam tylko że postanowiliśmy poszukać innej drogi żeby zostać rodzicami i ma tym temat się zakończył- w sumie to nawet nie sklamalam :) ja mam w ogóle w stresie słowotok i więcej sama opowiadałam niż one zadawali pytania he he , muszę tylko uważać ma mojego męża bo on w stresie to takie głupoty potrafi powiedzieć, że potem się tylko śmiejemy:) jak Pani zapytała czy się kłócimy to powiedział, że tak, że zdarza się ale ze nie żadne rękoczyny he he masakra. U nas pani psycholog była młoda i taka dziwna - zadowala to samo pytanie na 3 sposoby i już sami stresowalismy się tym że ciągle gadamy o tym samym. Np mnóstwo było pytań o początek naszej znajomości- tak przez 30 min - a jesteśmy już razem 9 lat i ciężko mi mówić o moim mężu jaki był 9 lat temu - chyba najważniejsze jaką para jesteśmy teraz

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Ja mieszkam z rodzicami i z siostra w domu (jeszcze) moich rodziców, Panie w ośrodku powiedziały ze to ze mieszkamy z rodzicami niczym nie przeszkadza tylko chwieliby z nimi porozmawiać na wizycie w domu, wiec dobrze zeby byli



    ps. panie w ośrodku zapytały sie jeszcze ile czasu minęło od ostatniego ivf..jak powiedziałam ze 2 miesiące to stwierdziły ze to mało czasu;/..wiec w tym pytaniu średnio wypadliśmy :(

    nie umiem wyslac do ciebie wiadomosci... hmm

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, jak mieliśmy rozmowy z Panią psycholog to też pytała kilka razy o to samo na różne sposoby, takie mają metody

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 11:07


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy te panie chca zaswiadczenia z jakis kursow albo ze skoly gdzie uczestrzalo sie? czy trzeba pisac pelna nazwe uczelni? czy tylko wystarczy napisac to zyciorysie?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A czy te panie chca zaswiadczenia z jakis kursow albo ze skoly gdzie uczestrzalo sie? czy trzeba pisac pelna nazwe uczelni? czy tylko wystarczy napisac to zyciorysie?
    Nie no przeciez to nie podanie o prace :) chyba nie beda wyliczac sredniej. Masz jakies kursy pedagogiczne?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Nie no przeciez to nie podanie o prace :) chyba nie beda wyliczac sredniej. Masz jakies kursy pedagogiczne?

    nie nie ale mi chodzilo o zyciorys czy to tez trzeba napisac ze mialas jakies... hmm no ja mialam rozne szkolenia dotyczace mojej pracy zawodowej ale to nie jest pedagogiczny kurs

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    nie nie ale mi chodzilo o zyciorys czy to tez trzeba napisac ze mialas jakies... hmm no ja mialam rozne szkolenia dotyczace mojej pracy zawodowej ale to nie jest pedagogiczny kurs
    Jasne ze nie trzeba.

    7pqmag4.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ