X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oni sprawdzaja faktycznie ze tam uczestrzalas czy tam pracujesz czy jak? a nazwe szkol pelna musi byc? czy wystarczy ze w sosnowcu czy w katowicach sie uczylam

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    nie nie ale mi chodzilo o zyciorys czy to tez trzeba napisac ze mialas jakies... hmm no ja mialam rozne szkolenia dotyczace mojej pracy zawodowej ale to nie jest pedagogiczny kurs

    Wystarczy jak napiszesz jakie szkoły ukończyłaś, to ma być życiorys a nie CV. Jeżeli te kursy są dla Ciebie super ważne, jesteś z nich dumna itd. to też możesz o tym wspomnieć. My dostaliśmy od OA takie podpowiedzi co ich interesuje w życiorysie. Jak znajdę to Wam napiszę. Trochę o dziecinstwie, o rodzicach i rodzeństwie, o szkole, o jakiś ważnych wydarzeniach w Waszym życiu, o porażkach i sukcesach, o tym jak się poznaliscie.
    Ten życiorys ma przedstawiać Wasze osoby, to jacy jesteście. Potem mogą pytać o różne rzeczy w nim zawarte.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 12:42


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A oni sprawdzaja faktycznie ze tam uczestrzalas czy tam pracujesz czy jak? a nazwe szkol pelna musi byc? czy wystarczy ze w sosnowcu czy w katowicach sie uczylam

    Nie sprawdzają, pełnych nazw nie musisz pisać ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Wystarczy jak napiszesz jakie szkoły ukończyłaś, to ma być życiorys a nie CV. Jeżeli te kursy są dla Ciebie super ważne, jesteś z nich dumna itd. to też możesz o tym wspomnieć. My dostaliśmy od OA takie podpowiedzi co ich interesuje w życiorysie. Jak znajdę to Wam napiszę. Trochę o dziecinstwie, o rodzicach i rodzeństwie, o szkole, o jakiś ważnych wydarzeniach w Waszym życiu, o porażkach i sukcesach, o tym jak się poznaliscie.
    Ten życiorys ma przedstawiać Waszą osobę, to jacy jesteście. Potem mogą pytać o różne rzeczy w nim zawarte.

    a to ma byc nasz zyciorys czy moj? i osobno jego?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a to ma byc nasz zyciorys czy moj? i osobno jego?

    No Twój :)
    My mieliśmy do czasu ślubu napisać oddzielne życiorysy a po ślubie wspólny życiorys.
    Ale jak nic Wam nie powiedzą to piszecie oddzielne życiorysy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 12:38


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to moze jednak poczekam jak mi powiedza co i jak... moze faktycznie podadza nam jakies wskazowki co i jak..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Aha to moze jednak poczekam jak mi powiedza co i jak... moze faktycznie podadza nam jakies wskazowki co i jak..

    No pewnie, z życiorysem wstrzymaj się do pierwsze rozmowy w OA.

    Widzę Yoselyn, że jesteś bardzo pilna i lubisz być zawczasu przygotowana ☺

    My życiorysy na ostatnią chwilę pisaliśmy bo jakoś ciężko było się zabrać za nie...

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Wystarczy jak napiszesz jakie szkoły ukończyłaś, to ma być życiorys a nie CV. Jeżeli te kursy są dla Ciebie super ważne, jesteś z nich dumna itd. to też możesz o tym wspomnieć. My dostaliśmy od OA takie podpowiedzi co ich interesuje w życiorysie. Jak znajdę to Wam napiszę. Trochę o dziecinstwie, o rodzicach i rodzeństwie, o szkole, o jakiś ważnych wydarzeniach w Waszym życiu, o porażkach i sukcesach, o tym jak się poznaliscie.
    Ten życiorys ma przedstawiać Wasze osoby, to jacy jesteście. Potem mogą pytać o różne rzeczy w nim zawarte.
    Jak znajdziesz to wrzuc, przyda sie nam. Ja bede pisac na razie tylko podanie. Reszte papierow zeby nie zapeszyc dostarczymy pozniej. Najwazniejsze zeby juz zaczac procedure. Dowiem sie tez dokladnie co i jak zeby nie latac sto razy.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy z OA takie wskazówki do życiorysu:
    - Opisz swoj rodzinę, najważniejszych członków. Zawody rodziców.
    - Określ stosunki między Tobą a rodzicami w dzieciństwie i obecnie.
    - Jakimi słowami możesz określić swoje dzieciństwo.
    - W jakich warunkach mieszkaniowych wychowywałeś się.
    - Czy lubiłeś szkoły do których uczęszczałeś?
    - Jakie miałeś osiągnięcia/nagrody/oceny w szkole
    - Jakie zawody wykonywałeś
    - Patrząc na swoje życie prywatne i zawodowe odczuwasz satysfakcję, rozczarowanie?
    - Czy miałeś problemy z prawem/policją?
    - Czy masz niespełnione ambicje w życiu prywatnym, zawodowym?
    - Czy jesteś wierzący
    - Największe życiowe rozczarowanie
    - Jak poznałeś współmałżonka
    - Wady i zalety współmałżonka
    - Opisz swoje odczucia związane z bezdzietnością.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 17:14

    Mag85, Yoselyn82 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn napisalas to podanie?
    Ja wlasnie sie z tym mecze.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Yoselyn napisalas to podanie?
    Ja wlasnie sie z tym mecze.

    Pisze wlasnie, ale to nie tak latwo napisac jak sie wydaje....

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Pisze wlasnie, ale to nie tak latwo napisac jak sie wydaje....
    Ja juz skonczylam. Mam jedna strone. Troche takie flaki w oleju no ale coz. To tylko podanie. Jak ten zyciorys sklece to nie wiem. Pisarka ze mnie zadna :)

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    My dostaliśmy z OA takie wskazówki do życiorysu:
    - Opisz swoj rodzinę, najważniejszych członków. Zawody rodziców.

    He he- to ja praktycznie nic z tego w swoim życiorysie nie mam :) My nie dostaliśmy żadnych wskazówek, więc po prostu opisaliśmy swoje życie od narodzin po dzień dzisiejszy i to bardzo ogólnie, bo i tak tego mnóstwo było. Oj nie łatwo jest pisać o sobie

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    amygdala wrote:
    My dostaliśmy z OA takie wskazówki do życiorysu:
    - Opisz swoj rodzinę, najważniejszych członków. Zawody rodziców.

    He he- to ja praktycznie nic z tego w swoim życiorysie nie mam :) My nie dostaliśmy żadnych wskazówek, więc po prostu opisaliśmy swoje życie od narodzin po dzień dzisiejszy i to bardzo ogólnie, bo i tak tego mnóstwo było. Oj nie łatwo jest pisać o sobie

    No właśnie co OA to inne wymagania. Jakbym nie miała tych wskazówek to pewnie też o czym innym bym pisała. Ale nie powiem, to było spore ułatwienie bo po prostu rozwinęłam te punkty ☺ Ale nie martwcie się Dziewczyny, czego nie napiszecie to dopytają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 23:23


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam juz podanie napisane... :) jeszcze ewentualne jakies poprawki i mozna drukowac :D haha ... co raz blizej wizyty... zaczynam sie denerwowac :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    My dostaliśmy z OA takie wskazówki do życiorysu:
    - Opisz swoj rodzinę, najważniejszych członków. Zawody rodziców.
    - Określ stosunki między Tobą a rodzicami w dzieciństwie i obecnie.
    - Jakimi słowami możesz określić swoje dzieciństwo.
    - W jakich warunkach mieszkaniowych wychowywałeś się.
    - Czy lubiłeś szkoły do których uczęszczałeś?
    - Jakie miałeś osiągnięcia/nagrody/oceny w szkole
    - Jakie zawody wykonywałeś
    - Patrząc na swoje życie prywatne i zawodowe odczuwasz satysfakcję, rozczarowanie?
    - Czy miałeś problemy z prawem/policją?
    - Czy masz niespełnione ambicje w życiu prywatnym, zawodowym?
    - Czy jesteś wierzący
    - Największe życiowe rozczarowanie
    - Jak poznałeś współmałżonka
    - Wady i zalety współmałżonka
    - Opisz swoje odczucia związane z bezdzietnością.

    dzieki za cenne wskazowki :) ja próbowalam juz napisac zyciorys i nawet mi poszlo :P wiadomo trzeba tez naniesc jakies poprawki ale mysle ze nie jest zle... :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    dzieki za cenne wskazowki :) ja próbowalam juz napisac zyciorys i nawet mi poszlo :P wiadomo trzeba tez naniesc jakies poprawki ale mysle ze nie jest zle... :)
    A piszecie razem z mezem czy kazdy osobno?

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to nawet podobało się to pisanie życiorysu ☺ Musiałam się plinować, żeby za bardzo się nie rozpisywać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 11:12

    Agi83 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    A piszecie razem z mezem czy kazdy osobno?

    wiesz ja napisalam sobie sama o sobie... ale jak kaza pisac razem to wtedy napiszemy.. na razie mam na brudno bo nie wiem jaki beda wymagac.. chociaz ktoras pisala ze pisala osobno do sosnowca

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wiesz ja napisalam sobie sama o sobie... ale jak kaza pisac razem to wtedy napiszemy.. na razie mam na brudno bo nie wiem jaki beda wymagac.. chociaz ktoras pisala ze pisala osobno do sosnowca
    Moj maz jak bedzie mial sam napisac do to mu zejdzie do Wigilii. Ale ja chyba tez osobno napisze, bo przeciez nie wiem co pisac o jego dziecinstwie

    7pqmag4.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ