X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Yos - warsztaty super. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. 2 dotyczyło potrzeb dziecka , sposobów ich okazywania , a także uczuć. Bardzo się wzruszyłam- nawet łezki poleciały. Uważam , że każdy rodzic - nie tylko adopcyjny powinien taki kurs skończyć zanim pojawi się dziecko. Mężowi też się bardzo podoba i z dumą patrzę jak się otworzył, zmienił myślenie ... szok :)

    Hope, to prawda! Warsztaty są super. Ja tez z chęcią na nie chodziłam, a jak się skończyły to jakoś tak smutno było. Fajnie, że wreszcie się doczekałaś i ze reszta dziewczyn z Sosnowca niedługo juz zaczyna.
    U nas mija rok od rozpoczęcia szkolenia i niestety tylko jedna para z grupy się doczekała. Długo to trwa. Wszyscy po cichu liczą, że do końca roku zostaną rodzicami, ale to nic pewnego... :-( To czekanie po szkoleniu jest najgorsze, bo niewiadomo ile będzie trwało... Mam nadzieję, że u Was pójdzie to dużo szybciej :-)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Hope, to prawda! Warsztaty są super. Ja tez z chęcią na nie chodziłam, a jak się skończyły to jakoś tak smutno było. Fajnie, że wreszcie się doczekałaś i ze reszta dziewczyn z Sosnowca niedługo juz zaczyna.
    U nas mija rok od rozpoczęcia szkolenia i niestety tylko jedna para z grupy się doczekała. Długo to trwa. Wszyscy po cichu liczą, że do końca roku zostaną rodzicami, ale to nic pewnego... :-( To czekanie po szkoleniu jest najgorsze, bo niewiadomo ile będzie trwało... Mam nadzieję, że u Was pójdzie to dużo szybciej :-)

    zglosilas do Oa ze jestes w ciazy? czy czekasz na porod a potem dopiero ich powiadomisz?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:00

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zgłaszałam... zastanawiam się co zrobić. Tak czy siak i tak automatycznie spadamy na koniec kolejki albo w ogóle z niej wypadamy. Ale ja to rozumiem bo przecież tyle par czeka na swój skarb.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Jeszcze nie zgłaszałam... zastanawiam się co zrobić. Tak czy siak i tak automatycznie spadamy na koniec kolejki albo w ogóle z niej wypadamy. Ale ja to rozumiem bo przecież tyle par czeka na swój skarb.

    Justine miała podobną sytuację, może ją podpytaj jak to rozwiązała.

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Justine miała podobną sytuację, może ją podpytaj jak to rozwiązała.
    Nie wiem czy tu jeszcze zaglada. Justine nie zglosila w ogole w Oa, ze urodzila dziecko.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje ze nie zglaszala wcale

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope jak tam na szkoleniu??

    Mag i Yos i Wy zaraz zaczynacie! super zdawajcie relacje co i jak :)

    Yoselyn82, Mag85 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam lekka treme przed jutrem :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mam lekka treme przed jutrem :)

    Będzie dobrze :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nadszedl ten dzien:

    SZKOLENIA czas START :)

    zizia_a, STORK, Asiula86, asiastokrota, Anatolka, gosia81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    No to nadszedl ten dzien:

    SZKOLENIA czas START :)

    Trzymam kciuki! Daj znać po :)

  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta, w zeszłym tygodniu złożyliśmy dokumenty. Wczoraj dzwonili z OA że 22 lutego mamy się stawić na diagnozę. Bardzo się cieszę, na razie szybko idzie. Podpowiedzcie proszę jak u was wyglądało spotkanie z psychologiem. Ja jestem z drugiego końca Polski niż wy i pewnie u mnie jest inaczej. Może rozjaśnicie mi na co mam się przygotować

    Mag85, gosia81 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj mialam z Mag pierwsze szkolenie.

    Grupa 5 par i dwie osoby prowadzace, jedna babka pedagog a facet psycholog. Na poczatku kazdy byl spiety, wystraszony co go czeka a potem juz bylo luzniej. Wydaje sie spoko grupa. Kazda z par jedzie na tym samym wozku, byly luzne rozmowy, smiech, 'ala zabawy' ale tez byly pytania intymne. Kazdy musial sie wypowiedziec

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    No wczoraj mialam z Mag pierwsze szkolenie.

    Grupa 5 par i dwie osoby prowadzace, jedna babka pedagog a facet psycholog. Na poczatku kazdy byl spiety, wystraszony co go czeka a potem juz bylo luzniej. Wydaje sie spoko grupa. Kazda z par jedzie na tym samym wozku, byly luzne rozmowy, smiech, 'ala zabawy' ale tez byly pytania intymne. Kazdy musial sie wypowiedziec

    Co masz na myśli pisząc pytania intymne?

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Co masz na myśli pisząc pytania intymne?
    Dotyczace leczenia nieplodnosci

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troche to bez sensu - musiec sie wypowiedziec wsrod obcych ludzi - ja rozumiem pracownikow osrodka peychologow pedagogow ale obcych ludzi ?? Przegiecie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ze juz jedna noga jestescie w swiecie oczekujacych na dziecko ?:)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 14:17

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No troche to bez sensu - musiec sie wypowiedziec wsrod obcych ludzi - ja rozumiem pracownikow osrodka peychologow pedagogow ale obcych ludzi ?? Przegiecie

    kazdy z nas musial powiedziec na forum o swoim leczeniu itp

    Musimy dostac jeszcze ta glowna kwalifikacje :)


    A u was cisza? list nie przyszedl?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ