X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzalam dwa odcinki. Uryczalam sie jak bobr.

    Yoselyn pochwal sie gdzie lecisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 13:47

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, nie wiadomo co gorsze .... dziecko bez sumienia :O??? Jak to brzmi dziwacznie...

    Mam problem. Sluchajcie gdzie wy szukacie informacji o osrodkach ? Szlag mnie trafia nie moge nic znalezc. Na stroach internetowych oa ( roznych) nie ma zadnych ZADNYCH istotnych informacji na temat chocby ilosci przeprowadzonych adopcji w roku, i innych statystycznych danych ... Starsznie mnie to irytuje, takie informacje powinny byc ogolnodostepne a nie wygrzebywane spod ziemi ....

    Gdzie wy szukacie informacji o wybranych osrodkach ?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Obejrzalam dwa odcinki. Uryczalam sie jak bobr.

    Yoselyn pochwal sie gdzie lecisz?

    Lece do Hiszpanii :) bardzo czesto tam jestem - to moj drugi dom :) a jezyk jest swietny :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 14:03

    Hiszpaneczka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Lece do Hiszpanii :) bardzo czesto tam jestem - to moj drugi dom :) a jezyk jest swietny :P
    O jaaa, ale extra sie masz :) :)

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    O jaaa, ale extra sie masz :) :)

    Szykuje wlasnie rzeczy na wyjazd :) juz sie nie moge doczekac, odliczam dni i godziny :) troszke odpoczne, podladuje baterie, posiedze na sloneczku :) tego mi trzeba

    amygdala, Mag85, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie dokladnie jest cieplo teraz :D:D? Tez myslelismy o jakims odpoczynku ? Lecisz z biura jakiegos?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    A gdzie dokladnie jest cieplo teraz :D:D? Tez myslelismy o jakims odpoczynku ? Lecisz z biura jakiegos?

    cos ty sami sobie zalatwiamy wyjazd.. pierw lot a potem hotel itp :)
    na poludniu hiszpanii jest w miare cieplo nawet 15-18 stopni, a jak sloneczko swieci to pewnie jeszcze ciut cieplej a im dalej na poludnie tym cieplej

    Hiszpaneczka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj..zazdrosze Hiszpanii:)

    ja byłam przez weekend w Zakopcu, mieliśmy z mężem rocznice ślubu :) ludzi w pi**du, mróz jak diabli, samochód nam sie zepsuł ale i tak było pięknie :)

    za waszym przykładem tez szukam książek :)
    miłego dnia!

    Yoselyn82, amygdala, Mag85, 83HOPE, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    oj..zazdrosze Hiszpanii:)

    ja byłam przez weekend w Zakopcu, mieliśmy z mężem rocznice ślubu :) ludzi w pi**du, mróz jak diabli, samochód nam sie zepsuł ale i tak było pięknie :)

    za waszym przykładem tez szukam książek :)
    miłego dnia!

    No to tez super w zakopanym byc :P no obecnie mrozy to jakas masakra.. jednak z tego wszystkiego to wole ciepelko nawet mogloby byc przez caly rok :)

    Hiszpaneczka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiem Ci ze to "-30" w Zakopcu wcale nie było takie złe :) wymroziło mi chyba wszystkie bakterie i zarazki :D

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    a powiem Ci ze to "-30" w Zakopcu wcale nie było takie złe :) wymroziło mi chyba wszystkie bakterie i zarazki :D

    Ja uwielbiam tatry o każdej porze roku! Tylko przy -30 za dużo się nie pospaceruje a mnie nosi w górach strasznie :D Ale i tak Ci zazdroszczę ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 11:09


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    a powiem Ci ze to "-30" w Zakopcu wcale nie było takie złe :) wymroziło mi chyba wszystkie bakterie i zarazki :D

    ma twoj plus te mrozy i to takie duze, nie bedzie bakterii, robakow itp :) ale mimo tego wole ciepelko :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn kiedy Ty wylatujesz? Przeciez w srode spotkanie w OA. Napisz mi zaraz po co bylo. Mozesz napisac na priv.

    Ja mam juz lekki stresik. Jeszcze ide do pracy wczesniej. Chcialam brac urlop, ale szkoda mi, nie wiadomo czy sie nie przyda pozniej.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Yoselyn kiedy Ty wylatujesz? Przeciez w srode spotkanie w OA. Napisz mi zaraz po co bylo. Mozesz napisac na priv.

    Ja mam juz lekki stresik. Jeszcze ide do pracy wczesniej. Chcialam brac urlop, ale szkoda mi, nie wiadomo czy sie nie przyda pozniej.
    Nie! Nie! Nie możesz na priv bo ja tez chce wiedzieć!!! ;)
    A tak w ogóle to dziewczyny kciuki za przyszła środę! :)

    Mag85, Yoselyn82, amygdala, zizia_a lubią tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Yoselyn kiedy Ty wylatujesz? Przeciez w srode spotkanie w OA. Napisz mi zaraz po co bylo. Mozesz napisac na priv.

    Ja mam juz lekki stresik. Jeszcze ide do pracy wczesniej. Chcialam brac urlop, ale szkoda mi, nie wiadomo czy sie nie przyda pozniej.

    Ja wylatuje w piatek :)

    Zaraz napisze po rozmowie co i jak :) trzymajcie kciuki bo juz lapie mnie lekki stresik :)

    Ja w srode mialam miec dniowke ale dzis zamienilam sie ze ide jutro, wiec w srode na spokojnie :P oddzialowej mowilam dzis po nocy jak schodzilam zeby napisala mi opinie i mysle ze mi jutro juz ja da :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 18:14

    amygdala lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja wylatuje w piatek :)

    Zaraz napisze po rozmowie co i jak :) trzymajcie kciuk bo juz lapie mnie lekki stresik :)
    To sie zrelaksujesz po wszystkim :)
    Ja tez sie troche denerwuje, nie wiem jak wytrzymam w pracy do 13:30.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    To sie zrelaksujesz po wszystkim :)
    Ja tez sie troche denerwuje, nie wiem jak wytrzymam w pracy do 13:30.

    No ja juz bede po rozmowie i bede odreagowywac :P i bede trzymac kciuki za ciebie... !! trzymaj sie za mnie jak bedziesz miala mozliwosc :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    No ja juz bede po rozmowie i bede odreagowywac :P i bede trzymac kciuki za ciebie... !! trzymaj sie za mnie jak bedziesz miala mozliwosc :)
    Jasne, ze bede trzymac :)

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze juz bede miala opinie od oddzialowej wiec o jeden papierek mniej :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dobrze ze juz bede miala opinie od oddzialowej wiec o jeden papierek mniej :)
    Taka pilna uczennica z Ciebie :) ja biore tylko podanie, reszte zobacze. Jak mnie nie dopuszcza dalej to po co mi reszta papierow ;) a mam pare plam na zyciorysie, wiec moze byc roznie. Zobaczymy.

    Hiszpaneczka lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ