X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Taka pilna uczennica z Ciebie :) ja biore tylko podanie, reszte zobacze. Jak mnie nie dopuszcza dalej to po co mi reszta papierow ;) a mam pare plam na zyciorysie, wiec moze byc roznie. Zobaczymy.

    hmm nie wiem czy wezme juz opinie, ale bede juz ja miala :) chociaz jak mam to moze wezme, zobacze.... jakie masz plamy na zyciorysie, nikt swiety nie jest, zawsze cos wynajda... dlatego bede miala jak sie okaze ze przejdziemy dalej to moze im dam.. a moga juz na 1 spotkani stwierdzic ze nie nadajemy sie?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    hmm nie wiem czy wezme juz opinie, ale bede juz ja miala :) chociaz jak mam to moze wezme, zobacze.... jakie masz plamy na zyciorysie, nikt swiety nie jest, zawsze cos wynajda... dlatego bede miala jak sie okaze ze przejdziemy dalej to moze im dam.. a moga juz na 1 spotkani stwierdzic ze nie nadajemy sie?
    A cholera ich tam wie. Mysle, ze na pierwszym spotkaniu nie powinni.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    A cholera ich tam wie. Mysle, ze na pierwszym spotkaniu nie powinni.

    a pisalas pod podanie z powazaniem? czy nie? ile razy uzylas slowo dziecko?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie liczylam :) moze z 3 razy.

    Nie napisalam z powazaniem. A Ty?

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Nie liczylam :) moze z 3 razy.

    Nie napisalam z powazaniem. A Ty?


    no ja tez nie, ale nie trzeba tego pisac?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zastanawialam sie nad tym powiem szczerze. Jutro maz to ma drukowac, to pewnie zrobi swoje poprawki ;)

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsze spotkanie naprawdę mnie miło zaskoczyło, było nawet bardzo przyjemne, także nie stresować mi się tu :)
    Na pierwszym spotkaniu nie mogą Was "odrzucić" jeśli spełnianie warunki formalne, kwalifikacja następuje dopiero po serii spotkań.
    Miłego dnia - zbieram się do obejrzenia tego programu, ale chciałam z mężem, a od niedzieli mamy ciche dni... ech :(

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag i Yoselyn powodzenia jutro, nie ma się czego bać! Jak nikogo nie zbluzgacie jutro to na pewno Was nie odrzuca po pierwszym spotkaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 09:16

    Hiszpaneczka lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiemy, wiemy. Ja zawsze panikuje, takie hobby, nic nie poradze. Ja bym wolala juz jutro wytoczyc wieksze armaty. Jakbym miala odpasc to wole od razu.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny pierwsze spotkanie naprawdę mnie miło zaskoczyło, było nawet bardzo przyjemne, także nie stresować mi się tu :)
    Na pierwszym spotkaniu nie mogą Was "odrzucić" jeśli spełnianie warunki formalne, kwalifikacja następuje dopiero po serii spotkań.
    Miłego dnia - zbieram się do obejrzenia tego programu, ale chciałam z mężem, a od niedzieli mamy ciche dni... ech :(

    A jakie to warunki formalne?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A jakie to warunki formalne?

    Małżeństwo, praca, dach nad głową, dobry stan zdrowia, czasami odpowiedni staż, niekaralność. Chyba wystarczy na pierwsze spotkanie ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Małżeństwo, praca, dach nad głową, dobry stan zdrowia, czasami odpowiedni staż, niekaralność. Chyba wystarczy na pierwsze spotkanie ☺

    Dokładnie:)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! To juz jutro, Yoselyn82 czekam jutro od 9:00 na info od 8:00 zaciskam kciuki za pozytywny obrót spraw! Mag85 za was rowniez :)

    Mag85, Yoselyn82, 83HOPE lubią tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymajcie kciuki... dam znac zaraz jak bede wracac do domu ): mam juz wielkiego stresa, boje sie ze cos powiem nie po ich mysli i bedzie dupa... chyba dzisiaj bede spala niespokojnie itp...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na razie lekkiego stresa, oby nie bylo gorzej. Maz mnie wkurza, dla niego wszystko co mowie to jest "luz" i mi tu szaleje z psem. Mam nadzieje ze nie wyjedzie jutro z jakims tekstem.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Ja mam na razie lekkiego stresa, oby nie bylo gorzej. Maz mnie wkurza, dla niego wszystko co mowie to jest "luz" i mi tu szaleje z psem. Mam nadzieje ze nie wyjedzie jutro z jakims tekstem.

    a co mu mowisz? :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a co mu mowisz? :)
    No co tam jutro moga pytac itd. To co tu na forum zizia pisala.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam coraz większą tremę... ech...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie tak bardzo, w zasadzie to pewnie tak jak dziewczyny pisaly spotkanie organizacyjne. Ja nie lubie gadac o sobie i w ogole stresuje sie przy obcych, ale jakos to bedzie. Musi.

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to dziwne ze takie szczegóły trzeba bedzie opowiadac obcym osobom, ze pytaja o sprawy intymne i czy juz sie pogodzilas ze nie mozesz miec wlasnego dziecka.. mysle ze w glebi duszy trudno sie z tym pogodzic do konca bo zawsze bedzie to w nas, mimo ze sie mowi ze tak... a co mam powiedziec babce ze sie nie staram juz? przeciez zyje z mezem, kochamy sie, zawsze moze udac sie, wiadomo ze po tylu latach to moze byc malo prawdopodobne ale zawsze moze zdazyc sie cud...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 22:43

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ