X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My poinformowaliśmy jednych i drugich rodziców dopiero dzień przed wizytą pań z OA. Tez nie wiedzieliśmy czy nas zakwalifikują i woleliśmy nie mówić. Pytali nas w OA czy rodzina wie i jak do tego się odnosi. Powiedzielismy, że na razie wiedzą tylko rodzice i ze nam kibicują i nie było więcej na ten temat rozmowy :) Także spokojnie, nie musicie od razu wszystkim o tym trąbić :)
    My resztę rodziny będziemy informować jak juże otrzymamy ostateczną kwalifikację i będziemy czekać na dziecko :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    :) dziękuję bo to naprawdę szczerze.
    Polecam wam swoją drogą jeśli ktoś nie widział wywiad:
    http://www.nishka.pl/wzruszajaca-rozmowa-z-mama-adopcyjna/

    Świetny wywiad- Jak cudownie czyta się takie historie- i w dodatku tak pięknie opowiedziane :) Dzięki Dariaa:)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Będziemy wymieniać się wrażeniami:)

    My jeszcze teściom nie mówiliśmy...Myślicie, że zapytają o reakcję rodziny itp? Nie chcę mówić, że adoptujemy skoro nie wiem, czy nas zakwalifikują...
    A ten wątek to faktycznie świetny pomysł:)
    Jestem spod Warszawy a zgłosiliśmy się do oa w Siedlcach
    nasi rodzice wiedza że sie staramy ale to logiczne ze różnie może się to potoczyć ale nas wspierają a ja mam dość wszystkiego ukrywania jak z leczeniem i staraniami na początku.
    My z Poznania jesteśmy tu też się staramy.
    Na pewno wam napiszę po wszystko ze szczególami.
    dobrej nocy

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Świetny wywiad- Jak cudownie czyta się takie historie- i w dodatku tak pięknie opowiedziane :) Dzięki Dariaa:)
    Nie ma za co polecam każdemu.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Daria, Strawberry to forum jest właśnie dla Was :) Bo kto zrozumie Was lepiej jak nie my, które przechodzimy to samo. Fajnie, że macie spotkanie już w poniedziałek, dajcie znać jak było, bo na pewno wiele dziewczyn skorzysta z tych informacji. I fajnie, że cały czas któraś do nas dołącza, dzięki temu przechodzimy razem wszystkie etapy adopcji, i ten czas oczekiwania na dziecko jakoś szybciej zleci. Ja za 3 tygodnie kończę już szkolenie i boję się już tego czekania po szkoleniu. Nikt nie jest w stanie powiedziec ile to będzie trwało, to podobno najtrudniejszy czas w całym procesie adopcji :( Ale przecież damy radę, bo jak nie my to kto? :)))

    Amygdala pewnie, że dacie radę :) super, że lada dzień będziecie na drodze do poznania Waszego Dziecka :) będziesz pierwsza i wszystkie Ci tu bardzo kibicujemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 22:38

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 lutego 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, jest jeszcze Eltrona, to ona jest najdalej bo czeka już na swoje dziecko!!! Mam nadzieję, że szybko do niej zadzwonią i będzie dzieliła się swoją radością z nami :)
    Też przeczytałam ten wywiad, bardzo budujący :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 23:14


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 15 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zapomniałam, że Eltrona czeka już tylko na tel. :) szczęściary z Was:)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 15 lutego 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No tak zapomniałam, że Eltrona czeka już tylko na tel. :) szczęściary z Was:)

    Wszystkie z nas będą szczęściarami :)))


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 lutego 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas też pytała panie czy nasi rodzice wiedzą o adopcji i jaka była ich reakcja.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 lutego 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki, to fakt że chyba najgorsze to oczekiwanie na tel. Chyba osiwieje...
    Strawberry pisałaś już życiorys i podanie do ośrodka?

    a tak z innej beczki dziewczyny wiem że wcześnie a nie mogę przestać myśleć o tym jak otrzymamy tel i przywieziemy dziecko do domu, cały czas mam to w głowie co będziemy robić próbuje sobie wyobrazić jak to będzie wpędza mnie to w ogromną euforię. Jednocześnie wiem że czeka nas długa droga,a początki to nie bajka.Mój mąż ostudza mój entuzjazm i mówi ze nie mogę tak robić bo oszaleje jak to bedzie długo trwało... może ma rację ale ja w końcu wiem ze ta droga jest czymś co ma sens? gdzie czeka nas happy end... czuje to.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine mialam tel z Angelius ze prelozyli mi wizyte z 27 kwietnia na jutro.. powiec mi o co pyta pani doktor? jak to wyglada u niej... ja mam wspomniec o AZ czy jak?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa droga do adopcji jest trudna, a jednocześnie szczęśliwa, z pewnością będziesz miała wiele takich dni, ze będzie przepełniala Cie radość, ale pojawią się też te gorsze- przepełnione strachem i na nie tez trzeba sobie pozwolić. Ja ostatnio tez mam takie dni szczęśliwości jak Ty :) tez wyobrazam sobie dziecko, a nawet dzieci w naszym życiu, jak bawia sue z psem, jak wspólnie sie bawimy i śmiejemy... oczywiście mam świadomość, ze może byc różnie, ale zaakceptowalam to decydujac sie na adopcje i nie chcę sie dodatkowo nakręcać, teraz czytam wreszcie Wychowanie zranionego dziecka, choc przez takie książki- poradniki jakoś trudno mi przebrnąć. Jeszcze raz polecam książkę "Chłopiec którego nikt nie kochał" ja czyta sie jednym tchem...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Justine mialam tel z Angelius ze prelozyli mi wizyte z 27 kwietnia na jutro.. powiec mi o co pyta pani doktor? jak to wyglada u niej... ja mam wspomniec o AZ czy jak?

    Yoselyn to powodzenia jutro - dowiedz sie możliwie jak najwięcej i zdaj nam relację :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) U Was też taka ślizgawica? Bo ja ledwo do przystanku doszłam, na chodnikach szklanka!!!

    Wczoraj na szkoleniu była u nas pani, która od wielu lat prowadzi pogotowie rodzinne, do którego trafiają dzieci z interwencji. Jeju dziewczyny, jaki z tej kobiety bił optymizm, naprawdę można by słuchać jej godzinami, widać że to kobieta z powołaniem. Przez jej dom przewinęło się przez te lata ok. 80 dzieci dla których była ciocią. Troszkę idealizowała i nie mówiła za dużo o tych trudniejszych sprawach, ale najważniejsze przesłanie jest takie, że te zranione dzieci łakną miłości, rodziny, domu i jeżeli trafią na dobrych rodziców to rozkwitają niczym kwiat :) Super, że są tacy ludzie jak ta pani, robią dobrą robotę.

    Ps. A z gorszych wiadomości to taka, że jak na razie to bardzo mało dzieci jest zgłaszanych do adopcji w porównaniu do lat ubiegłych, stety/niestety rezultat 500+ :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 09:27


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Justine mialam tel z Angelius ze prelozyli mi wizyte z 27 kwietnia na jutro.. powiec mi o co pyta pani doktor? jak to wyglada u niej... ja mam wspomniec o AZ czy jak?

    Nieźle :)

    Po prostu wprost powiedz co Cię sprowadza do niej czyli, że AZ. Weź ze sobą swoją dokumentację medyczną. Bardzo fajna kobieta z niej jest, sama zobaczysz ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie Pani doktor fajna. Byłam godzinę u niej na wizycie. Właśnie jadę do domu

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Faktycznie Pani doktor fajna. Byłam godzinę u niej na wizycie. Właśnie jadę do domu

    No i...? :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Faktycznie Pani doktor fajna. Byłam godzinę u niej na wizycie. Właśnie jadę do domu

    Szkoda, że nie zdążyłaś odczyta mojej wiadomości przed wizytą :(

    Opowiadaj jak było :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Faktycznie Pani doktor fajna. Byłam godzinę u niej na wizycie. Właśnie jadę do domu

    No Yoselyn napisz, bo bardzo jesteśmy ciekawe

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę w domu to napisze co i jak.. Jechałam po odbior skróconego aktu małżeństwa bo musiałam iść do USC by mi przygotowali.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ