X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    No właśnie - załatwione - tylko to czekanie ... masakra 1.5 roku jeszcze - przy dobrych wiatrach
    Wiem, to czekanie jest najgorsze. Ja tez bym chciala najlepiej jutro. Ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy i musimy sie nauczyc cierpliwosci. Mi te lekcje ida bardzo oporonie, wsciekam sie niesamowicie. Mysle, ze zostanie nam to wynagrodzone. Poki co warto troche pozyc, a nie tylko wegetowac w tej naszej poczekalni.... Moze jakies wakacje? Wyjazdy? Cos co lubicie robic razem. Jak juz bedzie dziecko to sie skonczy laba ;)

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Masz rację, ze go nie wspieram - nie potrafię :( wiem ze to egoistyczne ale to ja codziennie czuję dalej objawy ciąży, które przypominają o stracie :( choć naprawdę się staram, bo inaczej bue wychodzilabym w Święta z domu
    A moze jeszcze bedzie ok. To nie jest wykluczone... chociaz ja tez zawsze biore pod uwage gorszy scenariusz. Wole sie milo zdziwic niz spasc z wysokiego konia.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag dzwonisz do osrodka dzisiaj czy jutro??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Mag dzwonisz do osrodka dzisiaj czy jutro??
    Nie wiem, ale chyba w czwartek :) boje sie jakos.

    Hope kciuki za wizyte. O ktorej masz?

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag wizytę mam jutro o 17:30. Dziewczyny Komisja powinna być dzisiaj, więc może jutro będziecie juz mieć kwalifikacje :)

    Justine lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie boje zadzwonić :(
    ja planuje jutro dzwonić...

    Hope badasz jeszcze bete?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj badalam betę żeby wiedzieć jak po kolejnych 2 dniach i czy już spada - dalej jest przyrost tylko o 20% - masakra ...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag napisałam Ci wiadomość na priv

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    :(

    Zizia co jest?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no smutam sie bo myslałam ze bedzie u Ciebie okej..a tu dupa...i jak tu Wierzyc w cuda :(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    no smutam sie bo myslałam ze bedzie u Ciebie okej..a tu dupa...i jak tu Wierzyc w cuda :(

    Nie smutaj się Zizia - prędzej czy później zaświeci dla nas słoneczko - zobaczysz :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia Mag za telefony :)
    Dzwońcie Dziewczyny, bo już się doczekać nie mogę. Najlepiej teraz rano, bo potem jyz są spotkania

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej....


    oby to słoneczko kiedyś nam zaświeciło..

    mówisz ze to juz mogę dzwonić..ale sie boje...

    edit:

    No to dzwoniłam...nie zdążyli nas jeszcze omówić :( może w piątek im sie uda :(
    mamy dzwonić w przyszłym tygodniu
    :(

    Mag mam nadzieje ze u Ciebie bedą pozytywne wieści :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 08:56

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Hej....


    oby to słoneczko kiedyś nam zaświeciło..

    mówisz ze to juz mogę dzwonić..ale sie boje...

    edit:

    No to dzwoniłam...nie zdążyli nas jeszcze omówić :( może w piątek im sie uda :(
    mamy dzwonić w przyszłym tygodniu
    :(

    Mag mam nadzieje ze u Ciebie bedą pozytywne wieści :)

    Kurcze - ile czekacie juz ?
    Zaświeci zaświeci :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.03 mieliśmy spotkanie w domu...czyli juz czekamy miesiąc..ehh..trzeba sie uczyc cierpliwości na każdym kroku..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    20.03 mieliśmy spotkanie w domu...czyli juz czekamy miesiąc..ehh..trzeba sie uczyc cierpliwości na każdym kroku..

    To w piątek musi być - bez jaj

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no oby było..

    byle do poniedziałku bo wtedy będę dzwoniła..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś zwykle się trzymam, mysle pozytywnie a dziś dopadl mnie dołek.Boję się. Nie wiem czy dobrze robimy z tą adopcją, dziś mam taki dizeń że jestem przekonana że sobie z nniczym nie poradze a juz z dzieckiem na bank...

    Echhh tak sobie myślę. Zwykle to ja jestem osobą która za uszy wyciąga z dołka i tak zastanawiam się kto wyciąga mnie ... echhhh

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jakoś zwykle się trzymam, mysle pozytywnie a dziś dopadl mnie dołek.Boję się. Nie wiem czy dobrze robimy z tą adopcją, dziś mam taki dizeń że jestem przekonana że sobie z nniczym nie poradze a juz z dzieckiem na bank...

    Echhh tak sobie myślę. Zwykle to ja jestem osobą która za uszy wyciąga z dołka i tak zastanawiam się kto wyciąga mnie ... echhhh

    Opu - jasne, ze dasz radę i będziesz najszczesliwsza mamą pod słońcem :) zobaczysz, a strach jest zawsze o wszystko, jesteśmy tak jakby w stanie oczekiwania na dziecko , a wtedy kobiety zawsze się boją czy dadzą radę itd

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ