X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Otyłość przyczyną niepłodności?
Odpowiedz

Otyłość przyczyną niepłodności?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lownka musze spróbować tej twojej tajemniczej mukstury :) powiedz mi tylko płatki owsiane to takie w papierowej torebce (błyskawiczne chyba na nich pisze) a otręby to takie granulki...jejciu jaki tępak ze mnie :) Moze jakbyś mogła mi tu jakiegoś linka pokazać ;)

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesz co te otręby to nie powinny być granulowane, bo granulowane są z cukrem :( Najlepsze zwykłe, moga być prażone.
    A płatki obojętnie.
    Jejciu, jak ja jestem głodna. Panie Boże, daj mi więcej wytrwałości w tym pierońskim głodzie, bo już mi sił brak.
    Ginekolog mi dzisiaj powiedziała, że każdy mój kilogram mniej to większa płodność, ale ta pani ginekolog chyba nie wie jak to jest być cały czas tak głodnym :(:(:(

    Po trzech dniach na siłowni, w sumie po 4 dniach ćwiczeń, waga skoczyła mi z 83 na 84 kilo, fajnie nie?

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba znam przyczynę mojej zbytniej wagi :P mam za niski testosteron a to powoduje przyrost wagi mimo intensywności ćwiczeń :( Mogę sie męczyć a to i tak nic nie da :( octu pewnie też nie mogę pić bo ponoć obniża testosteron i mogę po nim jeszcze bardziej utyć :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 27 lutego 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa to dobrze że wiesz gdzie leży problem. teraz należy go rozwiązać :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Chyba znam przyczynę mojej zbytniej wagi :P mam za niski testosteron a to powoduje przyrost wagi mimo intensywności ćwiczeń :( Mogę sie męczyć a to i tak nic nie da :( octu pewnie też nie mogę pić bo ponoć obniża testosteron i mogę po nim jeszcze bardziej utyć :(
    Ale zrobiłaś sobie sama badanie na testosteron, Vanessa?

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Ale zrobiłaś sobie sama badanie na testosteron, Vanessa?
    Lekarz mi zlecił.
    Chanela wrote:
    vanessa to dobrze że wiesz gdzie leży problem. teraz należy go rozwiązać :)
    Tylko że z tym nie da się nic zrobić :( musiałabym brać jakieś hormony dla kulturystów (facetów) a to nie jest zbyt dobre :( i trzeba by było zrezygnować ze starań :/

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, to nie będę robić tego badania, skoro bym musiała brać koks, żeby to podnieść. Może sam fakt bliskiego przebywania z TAKIMI panami na siłowni codziennie, podniesie mi naturalnie testosteron.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Acha, to nie będę robić tego badania, skoro bym musiała brać koks, żeby to podnieść. Może sam fakt bliskiego przebywania z TAKIMI panami na siłowni codziennie, podniesie mi naturalnie testosteron.
    Ale kochana to nie znaczy że jeżeli masz otyłość to też niski testosteron. Możesz mieć np. za wysoki a to chyba jeszcze gorzej. Ja byłam prawie pewna przed badaniem że będę mieć za wysoki. Przy otyłości często tak jest. Za niski może powodować otyłość. Ale jeżeli przyrost wagi nastąpi z innego powodu (nie przez niski testosteron) to przy otyłości bardzo często jest znów za wysoki i to też nie dobrze bo może negatywnie wpływać na płodność. Warto go zbadać.
    Tylko sie zastanawiam nad moim przypadkiem bo ja miałam badany wolny testosteron czy też to tak działa na przyrost wagi??? Musze lekarza się dopytać ale dopiero w maju.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na razie nie kazali mi tego badać, więc może nie ma podstaw, żeby się o to niepokoić. Nie chcę przegiąć zaś w drugą stronę, żeby zacząć badać wszystko.

    W tym cyklu chcę tylko zbadać ANA-2 dla samej siebie, wydam 80zł, ale będę spokojniejsza bądź nie.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    No na razie nie kazali mi tego badać, więc może nie ma podstaw, żeby się o to niepokoić. Nie chcę przegiąć zaś w drugą stronę, żeby zacząć badać wszystko.

    W tym cyklu chcę tylko zbadać ANA-2 dla samej siebie, wydam 80zł, ale będę spokojniejsza bądź nie.
    Z tego co wiem przy niepłodności badanie testosteronu jest jednym z podstawowych badań. Wysoki poziom może zaburzać owulację.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jest potwierdzona monitoringiem?
    To znaczy wczoraj mi lekarka powiedziała, że nawet jak mam owulację, to niewiadomo, czy w tych pęcherzykach jest jajko w środku i nie ma jak tego sprawdzić. Byłam w szoku. Czyli moge się badać na wskroś, a moje jajeczka są niepełnosprawne bądź w ogóle ich nie ma, i się do tego nie da dojść???
    Masakra.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek nam chyba umarł, same chudzinki na tym forum ;)
    Powiem Wam, że dzisiaj mija tydzień od mojej pierwszej wizyty na siłówni i widać zmiany! To jest niemożliwe, ale tak jakby troche wysmuklałam. Waga taka sama, ale to nic ;)

    Gajka lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) ja niestety ćwiczę na rowerku od stycznia i efektów jak nie było tak nie ma :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kobieta.onet.pl/zdrowie/nowosci-rynkowe/dobra-dieta-zwieksza-plodnosc-zadbaj-o-prawidlowa-mase-ciala/n13ls
    ten artykuł mnie trochę motywuje ;)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki, powiem Wam ze moja suczowata szwagierka wazy 130 kg, poszla do lekarza ,ten nic na jej wage dal jej stymulacje clo i w 4 cyklu zaszła, a na 4 marca ma termin.

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie dopiero zmowtywowałaś :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 2 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no motywacja jak nic :) :) :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe...a mnie się podoba stwierdzenie "suczowata szwagierka" cokolwiek miało by ono oznaczać :)
    lownka ja jestem taki leń do ćwiczeń że masakra. A kiedyś ćwiczyłam godzinę codziennie i była piękna i zgrabna :) Z tego co mi wiadomo na początku chodzenia na siłownię czy ćwiczenia w ogóle może tak się dziac, ze np. po ubraniach widzisz ze chudniesz a waga stoi albo nawet rośnie; to związane z tym, ze mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk i one się kształtują a tłuszczyk się spala. No i niby coś tam wiem a sama nic z tym nie robię... ehhh...lenistwo.

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj się zważyłam i, może to wina wagi, ale miałam 1,5 kg mniej niż tydzień temu.
    Mam straszną infekcję gardła i nie wiem, czy mogę dalej codziennie pakować, ale chyba spróbuję.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Z tego co mi wiadomo na początku chodzenia na siłownię czy ćwiczenia w ogóle może tak się dziac, ze np. po ubraniach widzisz ze chudniesz a waga stoi albo nawet rośnie; to związane z tym, ze mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk i one się kształtują a tłuszczyk się spala. No i niby coś tam wiem a sama nic z tym nie robię... ehhh...lenistwo.
    Tak to prawda. Ja dawniej byłam objętościowo grubsza przy tej samej wadze co teraz. Od dawna ćwiczę i waga spadała, znowu rosła, spadała i tak w kółko :( teraz jest niestety na etapie wzrostu/stania w miejscu pomimo ćwiczeń :( ale chodzi mi o to że przed tym jak zaczęłam w ćwiczyć w porównaniu z tym co teraz to chociaż ważę tak samo to jestem znacznie chudsza niż przed rozpoczęciem ćwiczeń.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ