X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    wybacz, ale jak dla mnie kompletna głupota. to po co biadolić, że się nie da, jak się da tylko się nie chce?
    a z tego co wiem, to IUI nie jest tak kosztowne jak IVF...


    Dziewczynki, panienki, do roboty :D jestem żądna ciążuni! :D swoją mam ale chętnie pooglądam wasze pozytywne teściory!

    Madziulla, zakocona, zFolwarku, haloooo!


    z tego co sie orietuje to w najgorzym wypadku 2 000 zl ale to duzo zalezy ile i jakie badania zostana wykonane. bardzo mozliwe ze wyjdzie +/- 1 000 zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    wybacz, ale jak dla mnie kompletna głupota. to po co biadolić, że się nie da, jak się da tylko się nie chce?
    a z tego co wiem, to IUI nie jest tak kosztowne jak IVF...


    Dziewczynki, panienki, do roboty :D jestem żądna ciążuni! :D swoją mam ale chętnie pooglądam wasze pozytywne teściory!

    Madziulla, zakocona, zFolwarku, haloooo!

    Jestem dosc bezporednia. I to samo mu powiedzialam.. Przemilczal, po czym powiedzial: czekamy na cud, widocznie Bog tak chce. Aaaa jego zona powinna schudnac wedlug zalecen lekarza ok 15kg. Ale jak to mowi moj kolega: Basia za bardzo kocha chipsy i frytki seriooooooooooooooo?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Jestem dosc bezporednia. I to samo mu powiedzialam.. Przemilczal, po czym powiedzial: czekamy na cud, widocznie Bog tak chce. Aaaa jego zona powinna schudnac wedlug zalecen lekarza ok 15kg. Ale jak to mowi moj kolega: Basia za bardzo kocha chipsy i frytki seriooooooooooooooo?!

    cooo???? sory ale to dla mnie chore!!! oczywiscie mowie o schudnieciu i wpierdzielaniu frytek i chipsow. Bo podejscie do kliniki to juz indywidualna sprawa ale tlumaczenie czekajac na cud jest dziwne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 15:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Dziewczynki, panienki, do roboty :D jestem żądna ciążuni! :D swoją mam ale chętnie pooglądam wasze pozytywne teściory!

    Madziulla, zakocona, zFolwarku, haloooo!

    przywolujesz mnie do testowania? bo chyba nie skumalam :D ja mam dzis 8 dzien cyklu dopiero :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    cooo???? sory ale to dla mnie chore!!!

    Dla mnie tez! 13 lat bzykania i nic?! Ja bym juz byla w kaftanie chyba.

    She86, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadwaga może być przyczyną ale nie musi. Jeśli ich problemem jest to co piszesz a rozwiązanie lezy na wyciągnięcie dłoni i kosztuje tyle co średniej jakości nowy laptop to sorry niech odłozy te chipsy i frytki i zaoszczędzone pieniądze odłoży na procedurę! Masakra

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im sie tylko wydaje ,ze chca dziecka..
    Przeciez pampersy i inne tez kosztuja! (tak to oni rozkminiaja).
    A ona serio, zero diety, widze jej zdj. to az zal. A na imprezach firmowych jak z nia przychodzi to widze co laska potrafi :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 6 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tys zl... spoko, może to dużo dla niektórych... ale jeśli 13 lat czekasz na dziecko i Ci szkoda miesięcznej wypłaty bo liczysz na cud :/ trochę krzywe podejście... pomijając fakt, że Olciuska napisała, że mają pieniądze tylko im szkoda.
    a może trzeba ich było zapytać czy seks uprawiają? bo może nie współżyją i liczą na cud? ;)



    Madziulla, w Twoim przypadku bierz się ostro za produkcję :D

    SusannaDean, AJA_S lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nadwaga może być przyczyną ale nie musi. Jeśli ich problemem jest to co piszesz a rozwiązanie lezy na wyciągnięcie dłoni i kosztuje tyle co średniej jakości nowy laptop to sorry niech odłozy te chipsy i frytki i zaoszczędzone pieniądze odłoży na procedurę! Masakra

    Dokladnie! jestem tego samego zdania.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie kończę okres, więc sikać to będę, ale na owulacyjne od pon ;) Na ciążowy to dopiero w listopadzie raczej, choć pewnie nie wytrzymam i pod koniec października zaliczę ciążowe sikacze :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Madziulla, w Twoim przypadku bierz się ostro za produkcję :D


    hahaha nie bo bede lezec, pachniec i liczyc na cud!!! hahahahaha aaa i po jednej stronie chipsy a po drugiej fryty :D

    Olciuska, Pianistka, SusannaDean, VillemoVilo, AJA_S, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    2 tys zl... spoko, może to dużo dla niektórych... ale jeśli 13 lat czekasz na dziecko i Ci szkoda miesięcznej wypłaty bo liczysz na cud :/ trochę krzywe podejście... pomijając fakt, że Olciuska napisała, że mają pieniądze tylko im szkoda.
    a może trzeba ich było zapytać czy seks uprawiają? bo może nie współżyją i liczą na cud? ;)



    Madziulla, w Twoim przypadku bierz się ostro za produkcję :D

    Hahaha. Byc moze ;P.
    3ymam za nich kciuki. No ,ale to tak troche na wlasne zycznie. To tez sie tyle ciagnie bo wiecie ile sie czeka na badania na sluzbe zdrowia... On jak uslyszal ile zaplacilam za lekarza prywatnie, to myslalam ze z krzesla spanie.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 6 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    hahaha nie bo bede lezec, pachniec i liczyc na cud!!! hahahahaha aaa i po jednej stronie chipsy a po drugiej fryty :D

    męża też podtucz, co by plemniczki były bardziej mięsiste xD
    hahahaha


    zakocona, ja Wam przecież nie wyznaczyłam terminu, po prostu jestem żądna ciążuni, lejdis :D

    Olciuska, ja na badania w ciąży z Emmą prywatnie w No wydałam ok 5-6 tys zł, ale zrobiłabym to jeszcze raz. choć już to czuję, że w tej ciąży będę o wiele rzeczy spokojniejsza

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    męża też podtucz, co by plemniczki były bardziej mięsiste xD
    hahahaha

    zrobi sie :D

  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 6 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska a może ich blokuje aspekt religii?? Niektórzy faktycznie dość fanatycznie do tego podchodzą: "jak Bóg da"' "czekamy na cud" itd... Dla takich osób wszelkie ingerencje są niezgodne z ich światopoglądem i wartościami co jest dla nich ważniejsze od posiadania dziecka.

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melmarmis wrote:
    Olciuska a może ich blokuje aspekt religii?? Niektórzy faktycznie dość fanatycznie do tego podchodzą: "jak Bóg da"' "czekamy na cud" itd... Dla takich osób wszelkie ingerencje są niezgodne z ich światopoglądem i wartościami co jest dla nich ważniejsze od posiadania dziecka.
    Hmm.. Nigdy nie rozmawialam z nim na temat religi.
    Byc moze masz racje. Troszke glupio mi sie zapytac.

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 6 października 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czutalam kiedys apropo tego wrogiego śluzu. Mozna podobno sprobowac przez jakis czas zabezpieczac się gumką. Jakies pol roku. I byc moze po takim czasie śluz. przestanie produkowac przeciwciala ktore zabijaja plemniki. Ale to nie jest gwarancja.... Jak nie to to inseminacja. Ale jak oni maja takie podejscie to wcale mi ich nie żal! ! ! ! Sami sobie winni są. ... sorry....

    AJA_S lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy inaczej są metody naprotechnologii dla osób wierzących, przykład Małgosia Kożuchowska...oni wolą czipsy :D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 6 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, coś dzisiaj w radiu słyszałam, że mają być podwyżki :) 500 plus trochę kosztuje, więc ktoś to musi pokryć ;)

    A co do starań, to ja rozumiem, że ktoś może być np wierzący. Ok, nikomu nie można nakazać np korzystać z in vitro itd.. Nie mniej jednak też jestem wierząca i nie słyszałam, żeby np jakieś leki wspomagające płodność czy korzystanie z porad lekarzy było grzechem. Z kolei jeśli komuś szkoda pieniędzy bo nie chce wydawać, czy go nie stać, to powinien się zastanowić czy dziecko to dobry pomysł. Ja na dzień dobry wydałam 330 złotych na prywatną wizytę u lekarza i badania tarczycy, progesteronu i beta hcg. Dziecko niestety kosztuje i trzeba się z tym liczyć :) No chyba, że ktoś chce bazować tylko na 500 plus, to ok, może się tylko niestety okazać, że te 500 złotych to będzie kropla w morzu potrzeb ;)

    Olciuska, AJA_S lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak czy inaczej są metody naprotechnologii dla osób wierzących, przykład Małgosia Kożuchowska...oni wolą czipsy :D

    Nigdy o tym nie slyszalam.

    Mamuska2017
    Podzielam twoje zdanie!

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ