X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 7 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Ja @.
    Tulę :*

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 7 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) jestem wpisanana15go,ale chyba na 18tego przesuniemy:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie dzis cos srednio czuje boli mnie brzuch i mdli mnie... dzis dopiero 9 dc...mam nadzieje ze to nie negatywne dzialanie inofoliku...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 października 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik przykro mi...
    Pianistka aż ci zazdroszczę tego ciemnego plusika ;)

    A ja dziś miałam strasznie głupie sny :/ Gardło boli :P Ale głowa na razie nie ;)
    A ja lubię jesień taką deszczową;) Jutro rano na grzyby jedziemy z moimi rodzicami więc potrzebny mi deszcz ^^ W niedzielę może już nie padać :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 7 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka piękne krechy :)
    Na wymioty mi nic nie pomagało, przeszło samo wraz z początkiem 14 tygodnia.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    W ciazy z Emmą nie wymiotowałam. No moze raz sie zdarzyło... kilka razy zemdliło. Ale teraz jest masakra :( stoję przy oknie z herbatą i walczę

    Ja jestem specjalistą od wymiotow w ciąży hehe. Powiem Ci ze kluczem jest zjedzenie czegokolwiek ale jeszcze w łóżku w pozycji leżącej. Weź sobie na noc np słone herbatniki i rano zjedz jednego a dopiero potem wstan z łóżka. No i sniada musisz szybko zjeść. Raczej nic słodkiego bo jeszcze gorzej będzie. Imbir tez pomaga ale mnie tylko tabletki minimalnie pomagały. Sam imbir w herbacie to nie pomagał nic. A ogólnie to jadłam tylko kluski przez pierwsze cztery miesiące.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 7 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) z folwarku jak sie dzisiaj czujesz??? Coś nowego zauważyłaś??:)

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka piękne zdjęcie :)

    Starałam się Was trochę podczytać, ale tak się rozpisujecie że szok :D pisałyście cos o nadwadze . Kiedyś myślałam, właśnie że to bardzo przeszkadza, a połowa dziewczyn z mojej okolicy ma bardzo dużą nadwagę i zdrowe dzieci albo są w ciążach. Więc jak zwykle reguły nie ma :) no ale jak ktoś mocno dzieci nie chce mieć to i wszystko będzie mu przeszkadzać, bo 13 lat to mega długo starań. Wiem, że bym tyle raczej dała radę wytrzymać, ale całe te lata były by na chodzeniu po klinikach itp.

    Niestety życie jest drogie wszystko kosztuje. Prywatnie się trzeba leczyć.

    Sama się cieszyłam, że dostałam skierowanie na badanie kariotypu na NFZ ale cóż zapisy po nowym roku i to dopiero na konsultacje z genetykiem i on dopiero kwalifikuje czy się nadajesz do tego badania czy nie o.O więc z narzeczonym idziemy prywatnie, bo to nie ma najmniejszego sensu czekać :/

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na wymioty nic nie pomagalo, nawet torecan w czopkach :/
    Ani jedzenie w nocy, ani jedzenie rano na leżąco, ani imbir, ani migdały. Nic.

  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 7 października 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszla @ :( a wczoraj zrobiłam sobie taką dużą nadzieję że się udało:( w tym cyklu nie będzie mierzenia temp nie będzie testów owulacyjnych za duży stres dla mnie! Teraz totalny looz no i serduszkowanie co 2 dni a na ovu będę wpadać tylko tu na forum żeby zobaczyć co się u was dziewczyny dzieje nie udzielam się tutaj ale wiernie was śledzę
    Gratuluję tym co się udało i sciskam te ktore walczą dalej
    Buziak

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi trzymam kciuki za kolejny cykl ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 7 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super teścik pianistka ! :)
    Tłuściutkie krechy, ja robie testy ovu ale co chwile negatyw a Ovu wskazuje mi dni niepłodne ;/ a jeszcze wczoraj i kilka dni wstecz płodnie nie kumam :D

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie jutro prawidłowo powinna zawitać@
    Jejku ale bym się ucieszyła gdyby nie przyszła a zamieniła się na 2kreski. Ah jak dobrze że można pomarzyć może kiedys się to spełni.
    Jak narazie to tak mam chwilami bóle@ bulgotanie w brzuch i ta uczucie mokrosci.

    Ile bym dała by pożegnać się właśnie już teraz z@ na dobre 9miesięcy!!!

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 7 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, dziękuję za rady.... no tak, ja rano nic nie jem, moje śniadanie jest około 10, a wstaję o 6...
    zrobię jak mówisz.. kupie sobie jakieś krakersy i położe w sypialni, to rano mąż będzie szedł do małej a ja jeszcze chwilę uspokoję żołądek :) spróbuję.. mam nadzieję, ze to pomoże :(
    no i postaram się o śniadania.
    A jak u Ciebie? nie masz chęci zatestować? :) ja 10 dpo miałam już cień cienia, 11 dpo Wy już widziałyście :)


    chcę też w weekend zrobić pierwszą fotę brzucha, i potem powtarzać co 3-4 tygodnie :) z Emmą tak robiłam, świetna pamiątka :)

    trzymam kciuki za wszystkie cykle i wasze przyszłe fasolinki <3

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 7 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ja tez tak myslalam ze jak zajde to tez będę robić te zdjontka:) super sprawa

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 7 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i gratulacje:)

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    Czesc dziewczyny:) z folwarku jak sie dzisiaj czujesz??? Coś nowego zauważyłaś??:)

    nic :) a Ty?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, dziękuję za rady.... no tak, ja rano nic nie jem, moje śniadanie jest około 10, a wstaję o 6...
    zrobię jak mówisz.. kupie sobie jakieś krakersy i położe w sypialni, to rano mąż będzie szedł do małej a ja jeszcze chwilę uspokoję żołądek :) spróbuję.. mam nadzieję, ze to pomoże :(
    no i postaram się o śniadania.
    A jak u Ciebie? nie masz chęci zatestować? :) ja 10 dpo miałam już cień cienia, 11 dpo Wy już widziałyście :)


    chcę też w weekend zrobić pierwszą fotę brzucha, i potem powtarzać co 3-4 tygodnie :) z Emmą tak robiłam, świetna pamiątka :)

    trzymam kciuki za wszystkie cykle i wasze przyszłe fasolinki <3

    Kochana, 4 h od wstania sniadanie w ciazy? Bez jaj! Musisz zjesc cos od razu. To naprawde wazne. Sa tez takie tableki Mammarin - maksymalna ich dawka mi pomagala troszke. Ale na zapachy bylam mega wrazliwa i od tego tez mialam odruch wymiotny - szczegolnie na wywar z miesa i smazony tluszcz. Ech Boze brrrr przypomnialam sobie jak to bylo 2 lata temu (czas leci ze szok swoja droga!)

    Ja nic nie czuje. Mam chec na test, ale to chyba za wczesnie no i boje sie rozczarowania :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka naprawdę 4 godz po przebudzeniu bez jedzenia w ciąży? dla mnie nie będąc w ciąży to slaby temat a co dopiero w Twoim stanie... ja wstaje o 5 i jem najpóźniej 5.30 a potem przed 9. ja bym miala mdlosi od samego nie jedzenia

    zFolwarku lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ