X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23.09 miałaś spadek, więc ciężko stwierdzić, na szczęście nie pójdzie na marne jeśli owu rzeczywiście się obsunęła

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslisz ze owu moze byc np dzis?
    Bo gdyby była wczoraj to test dzis by nie wyszedl

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka, dopisane :)

    Ja się witam w 38dc.. Jak na razie śluz rozciągliwy :/

    Pianistka, ja się nie znam n wykresach, więc nie poradzę zbytnio.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Myslisz ze owu moze byc np dzis?
    Bo gdyby była wczoraj to test dzis by nie wyszedl
    To zależy jakie teraz będziesz miała temperatury. Trochę zebaty ten Twój wykres ale jak temp pójdzie w górę to jesteś w okresie plodnym.

    Fruska lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten moj wykres niewiele warty :/ dzisiaj np spałam tylko godzine przed pomiarem wiec zaznaczyłam ignorowanie temp.
    Jeszcze dzis będziemy <3 a potem zobaczymy co bedzie

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Pianistka :) serduszkuj serduszkuj, to wam na pewno nie zaszkodzi. w tym cyklu moje testy owulacyjne np kilka dni pokazywały 2 kreski. Kiedy była owulka nie mam pojęcia. chwila prawdy nastąpi 2.10 ;p

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue, no ale przecież to nie chodzi w testach owu o to, żeby były dwie kreski, a o to, żeby druga była tak ciemna, jak kontrolna.

    A u nas dziś cudny dzień. Byłam na sesji mam kp i... Zaręczyliśmy się :D!!

    Pianistka, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona gratulacje :) :)

    Co do testów to wiem, ja cały czas miałam właśnie 2 grube krechy..

    zakocona lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inBlue, ja zwykle patrzę na pierwszy pozytyw, bo potem to może spadać w różnym tempie

    zakocona, ogromne gratulacje! :) długo czekałaś na ten dzień? :D długo jesteście razem?

    zakocona lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, trochę poczekałam :P 4,5 roku jesteśmy (i mieszkamy) razem :)

    Wiedziałam, że będziemy się zaręczać, ale nie wiedziałam jak i kiedy. Totalnie mnie dziś zaskoczył :D :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoje zaręczyny też pamiętam jakby to było wczoraj. Mój mąż zabrał mnie na 3 dni do Zakopanego i oświadczył mi się w restauracji. Nie raz mi powtarzał ze oswiadczy mi się na Giewoncie a ja byłam załamana bo wiedziałam ze nigdy tam nie wejdę bo mam lęk wysokości. Znajomi później sie ze mnie śmiali ze jednak tam weszłam ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moje zaręczyny wyglądały tak: leżeliśmy sobie w niedzielę rano w łóżku (już mieszkaliśmy razem) i krótka wymiana zdań... coś w stylu:
    -hmm, a co ty na to żebyśmy się pobrali?
    - czemu nie :)


    i 1,5 miesiąca później bylismy małżeństwem :D znaliśmy się wtedy 4 miesiące :D:D:D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 24 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dobija mój organizm...już mam takie nerwy na niego. Dziś 8dc, a testy owulacyjne mi pozytywne powychodziły (2 zrobiłam z różnych opakowań). Od dwóch cykli testy tak szybko mi wychodzą (zazwyczaj w okolicy 14-16dc),a w poniedziałek dopiero miałam do gina iść podglądnąć czy są jakieś pęcherzyki i pewnie znowu nic nie będzie :( I nie wiem teraz, czy rzeczywiście ta owulacja jest tak szybko, czy mam popierniczone w organizmie przez zbyt długie już przyjmowanie duphastonu.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Pianistka super :-) krótko, zwięźle i na temat. My po 2 latach znajomości ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wybierz się w poniedziałek do lekarza i sprawdź czy była owulka czy nie. Może jeszcze nie było?

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 24 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim cyklu też tak miałam i na drugi dzień lekarz nic nie widział i po czterech dniach nadal nic nie rosło. No nic jeszcze ten miesiąc jakoś przeleci, a od następnego stymulacja i obserwacja. Przynajmniej będę widziała, że rosną pęcherzyki i będzie prawdopodobnie owulacja, a nie takie strzelanie na ślepo i ciągłe zastanawianie się czy w ogóle mam owulację.

    Pójdę w poniedziałek do lekarza i zobaczymy:) A teraz trzeba działać, kreska testowa mocniejsza niż kontrolna, a nóż coś z tego się wykluje.


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, działaj działaj :D

    InBlue, u nas tak ze wszystkim :D a potem siedzieliśmy w ogrodzie z moimi rodzicami (ja w pierwszej ciąży) i rzucilismy tekst o wyprowadzce do Norwegii. to był pomysł wtedy ;) na drugi dzień kupiliśmy bilety i zaczęliśmy wszystko załatwiać :D u nas ze wszystkim krótka piłka

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula pewnie idź do lekarza i sprawdź co tam sie dzieje. A nóż widelec właśnie w tym cyklu ci się uda :-)

    Pianistka taki spontan jest właśnie najlepszy,wtedy wszystko wychodzi najlepiej. Sama widze po sobie jak nie raz coś zrobię bez żadnego wcześniejszego planowania itp.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zamieszkaliśmy razem szybko. Na 3 dzień spotykania się :P Wcześniej znaliśmy się tydzień :P

    A co do zaręczyn, to było tak, jak chciałam. Nagrane, niespodziewane i z dzieckiem. Na spacerze, w parku, w którym przesiadywaliśmy mln godzin, przy pierwszym mieszkaniu.

    Teraz tylko II i będzie CACY :P ;)

    Pianistka, wow, szybko się pobraliście :)!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona no to fajnie ze twój narzeczony zadbał o wszystkie szczegóły :-) skoro zaręczyny już były to teraz na pewno pojawią się 2 kreseczki ;-)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ