X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hej na wizycie powiedziala ze jest dopiero termin @ i nie zobaczymy hehe ze mala beta jeszcze i za tydzien bedziemy patrzec ogolem pytalam o szanse opowiadalam jej o tych wczesniejszych ciazach mowila ze wtedy stalo sie od mutacji a teraz mam dobrze dobrane leki i ze musi byc dobrze

    A ogolem czuje sie zle tak mi goraco jakbym miala goraczke w pierwszej ciazy tak mialam i musialam oklady robic zimne
    Trzymam mocno kciuki za fasolkę:-)
    a za tydzień będziesz miała piękną focie:-)a co z encortonem masz nadal łykać?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Trzymam mocno kciuki za fasolkę:-)
    a za tydzień będziesz miała piękną focie:-)a co z encortonem masz nadal łykać?
    Tak koniecznie encorton dalej, do mojego gina ide skrotce

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak koniecznie encorton dalej, do mojego gina ide skrotce
    mam nadzieję że nie uciekniesz na inny wątek

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mam nadzieję że nie uciekniesz na inny wątek
    Raczej tu tylko bede a na innych nie mam ochoty pisac nic

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lipiec nie wracasz? :(

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no tu to bede:*

    Rene, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to nie będę musiała cie szukać po forum hihi

    jagodowa91, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę i płacze. Wróciłam do mojej lekarki tej z początku. I żałuje że od początku do niej nie poszłam bo by mnie ominęły aktualne odczucia i strach :( endo mam 4mm w najszerszym miejscu - reszta wyników super, progesteron mam powtórzyć ale powiedziała że przy tym endo nawet jeśli cos było to bedzie biochemiczna. Więc nie mam nawet po co testować i sobie stresów dodawać :( powiedziała że nie powinnam mieć zabiegu, że przed było ok i powinni to tak zostawić. Teraz nie wiadomo jak bardzo to uszkodzili i ile będzie się regenerować o ile samo da radę. Owu było tak jak przypuszczałam między czwartkiem a sobotą, ale mówi że bardzo prawdopodobne że w piątek tak jak mi się wydaje. Mam przyjść w sierpniu ocenić jak sytuacja. Załamana jestem totalnie.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    A ja siedzę i płacze. Wróciłam do mojej lekarki tej z początku. I żałuje że od początku do niej nie poszłam bo by mnie ominęły aktualne odczucia i strach :( endo mam 4mm w najszerszym miejscu - reszta wyników super, progesteron mam powtórzyć ale powiedziała że przy tym endo nawet jeśli cos było to bedzie biochemiczna. Więc nie mam nawet po co testować i sobie stresów dodawać :( powiedziała że nie powinnam mieć zabiegu, że przed było ok i powinni to tak zostawić. Teraz nie wiadomo jak bardzo to uszkodzili i ile będzie się regenerować o ile samo da radę. Owu było tak jak przypuszczałam między czwartkiem a sobotą, ale mówi że bardzo prawdopodobne że w piątek tak jak mi się wydaje. Mam przyjść w sierpniu ocenić jak sytuacja. Załamana jestem totalnie.
    Pilik kochana nawet nie wiem co mam Ci napisać,jest mi strasznie przykro że spotyka cie coś takiego:-(
    oby szybko się endometrium zregenerowało a ci lekarze szkoda słów

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik współczuje.. brak słów.. trzymaj się jakoś :*

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie no tu to bede:*
    Będę wpadać i podglądać co u Was :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik kochana... weź spróbuj zrobić dawkę uderzeniową : migdały po 12-15 szt dziennie, ananas oraz wino czerwone egri bikaver...mi po czymś takim endo urosło ok 5 mm w 3 dni!!!! Nie poddawaj się kochana bo to nie jest koniec świata z tym endo, moze nic nie uszkodzili a jedynie sie macica regeneruje i trzeba ją podrasować, do implantacji masz kilka dni ja wierzę, że takie endo jeszcze da się naprawić... spróbuj i jeśli nie wyjdzie od nowego cyklu codziennie jedz migdały i pij wino kilka dni po lampce koniecznie ten egri, mi poprawiło to bardzo moje endometrium!

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wino jestem uczulona :(
    Migdały i ananasa jem bardzo często wiec pewnie to za mało... kazała mi wiesiołka bardzo duzo. Ale powiedziała że nie ma szans w tym cyklu... wiec teraz tylko czekam. Bo czuje ze jest inaczej i sie udało tylko po to żeby była biochemiczna... bo nie ma innej opcji... nie umiem pozytywnych myśli zebrać, troche mi zajmie żeby się pogodzić z kolejnymi miesiącami oczekiwania :(.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Na wino jestem uczulona :(
    Migdały i ananasa jem bardzo często wiec pewnie to za mało... kazała mi wiesiołka bardzo duzo. Ale powiedziała że nie ma szans w tym cyklu... wiec teraz tylko czekam. Bo czuje ze jest inaczej i sie udało tylko po to żeby była biochemiczna... bo nie ma innej opcji... nie umiem pozytywnych myśli zebrać, troche mi zajmie żeby się pogodzić z kolejnymi miesiącami oczekiwania :(.
    no wiesiolek tez duuuzo daje

    kuzwa nawet nie wiem jak opisac ta niesprawiedliwosc

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny. Usuwam się z moimi negatywnymi emocjami. Nie chce Wam tu tego wprowadzać. Trzymajcie się, powodzenia. Trzymam kciuki za każdą! Rośnijcie zdrowo w dwupakach (albo i trzy jak komu będzie dane!) do samego końca.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Przepraszam dziewczyny. Usuwam się z moimi negatywnymi emocjami. Nie chce Wam tu tego wprowadzać. Trzymajcie się, powodzenia. Trzymam kciuki za każdą! Rośnijcie zdrowo w dwupakach (albo i trzy jak komu będzie dane!) do samego końca.
    przestań pilik i nigdzie nie chodź....
    są wzloty i upadki ale wszystko będzie ok mówię ci

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 18 lipca 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik łykaj jwszcze witaminę E. Podobno jest dobra na endo. U mnie @ jeszcze dzisiaj albo jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 08:33


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale żeście się zakamuflowały!!! Nie wiedziałam, że założyłyście dodatkowy wątek ;) Mogę dołączyć?? :)

    SusannaDean, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Pilik łykaj jwszcze witaminę E. Podobno jest dobra na endo. U mnie @ jeszcze dziękuję albo jutro.
    też łykałam, zapomniałam i niej napisać

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, potrzebujesz czasu, wykorzystaj go jak najlepiej i wróć do nas, kochana! :* Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ