Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku mam PCOS :/

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula plany i marzenia trzeba miec :D
    Wiola ja tez Cie podziwiam.. Troche pozno w ogole gin zareagowal zeby 4 miechy czekac :/
    To oby zaraz @ przylazla i byl juz normalny cykl..

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulaaaaaa :):):):)

    co u Was ??

    jak sie macie ??

    Paula55 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiola to witaj pco-wiczko......u mnie pcos all in one....czyli wszystko plus insulinooporność...
    Paula a ja Twojemu się nie dziwię...ja zawsze marzyłam o swoim domku...i nawet byłam pewna, że go mieć nie będę, a tu proszę :) marzenia się spełniają jak widać....

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no Kochana tylko to nas trzyma ze tak powiem przy zdrowych zmyslach :)

    Daria mam do ciebie pytanko? Czy twoj Nataniel tez byl i moze dalej jest taki ruchliwy??? Matkooo... Ja to mam wrazenie ze moje dziecko wogole nie sypia :/ wszedzie pisze ze powinien miec juz poro wzmozonej aktywnosci a on caly czas mnie nawala!!!
    Ma z 5 mn przerw i jak nie kopie, to mnie mizia reka, noga czy nie wiem czym.. To sie przekreca.
    Nie zebym narzekala ale mam wrazenie ze on ma ADHD :)
    I nie wiem czy to normalne...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na Gina pół roku najpierw jechałam do łodzi bo miałam tam kiedyś swoją Ginekolog ale ginekolog odeszła i był inny facio :)
    Facet przyjmował tylko w godzinę. Do niego 40 ludzi i spóźnił się 15 minut. Przyjmował w 3 minuty. Ja chciałam mu opowiedziec co się działo a on mi przerwał i zapytał czy się dobrze czuje po tym zapisał na badania które mam zrobić za 3 miesiące ... tylko ogólne. Do widzenia.. Nie zbadał mnie, nie zapisał niczego na okres.
    Zapisałam się w swoim mieście do Pani Endo i mnie nie zbadała powiedziała że nic nie zrobi. Nie przywoła mi dziecka i inne brednie. Była bardzo nie miła pyskata i napuszona. Koleżanka poleciła mi Gina ze wspaniałymi opiniami w necie.
    Byłam 20 maja. Wysłuchał, zbadał kompleksowo zapisał leki, sporo badań. Był miły sympatyczny. Tylko po luteinie nie mam jeszcze okresu mam do niego przyjść po 10 dniach od odstawienia.
    Teraz 6 dzień :/

    Dalszą historię opowiedzieć ? :D

    Czekamy na Ciebie :***
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq ja tez sie nie dziwiebo to nasze marzenie i on wierzy ze sie niedlugo spelni. :)
    Ja juz jestem ostrozniejsza,,. Boje sie ze sie napalimy a tu kupa bedzie :( chyba bym sie zalamala wtedy.. Serio.
    Juz by mni tu chyba nic nie trzymalo :/
    No czekamy. Mysle ze max na odp to tak 2 tyg. Ale to juz max :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde Wiola ale na ciuli trafialas :( teraz znalezc dobrego lekarza to normalnie jak jakas wygrana :/
    Za to moja endo to fajna babka. Mega rzeczowa. Wszystko tak dokladnie wyjasni ze czasem nie wszystko zrozumiem bo ona tak chce wszystko opowiedziec ze zapedza sie i zapomina ze ja sie na tych medycznych rzeczach nie znam :)
    Ale jestem z niej bardzo zadowolona.
    Przyjmuje i w Krk i u mnie w miasteczku :)
    Nie jest jakas meega droga....

    Kurde obys teraz dobrze trafila i oby ci pomogli wrocic do normalnosci...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ale fajowo masz z kopankami :D tzn dla mnie póki co fajowo, ale jak nasze zacznie kopać to nie wiem czy bedzie tak miło :D:D

    ja sie nie moge doczekać aż brzuchol zacznie rosnąć, bo póki co to bardziej wklęsły jest :D hahaha

    Paula55 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia trzeba mieć. Mój już swoje trzy prawie osiągnął teraz czeka na 4
    Mnie ma, mieszkanie mamy, domek mysle tez będziemy mieć. Tylko jeszcze dziecko.

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula w 26/27 tyg jeszcze maly sie sporo rusza, ma duzo miejsca i moze fikac :) dopiero po 30 tygodniu staje sie spokojniejszy. Ale i tak czuje mojegi czesto jak sie rozpycha.. Jakos w 34-36 juz malutko nedzie sie cisnal :P wiec nie martw sie wszystko jest ok z Twoim bablem :) pewnie bedzie bardziej akrywny niz inne dzieci, ale ja tez mialam czesto ze czulam mojego wiekszosc dnia

    Wiola dobrze ze trafilas na dobrego lekarza.. Oby szybko Ci pomogl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:25

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudasku i te Twoje sukieneczki czerwone teraz będą jak znalazł....

    Paula wiem, że ostrożności nie za wiele...ale cóż trzeba czekać na decyzję i życzę aby poszło po Waszej myśli;)
    a kopniaki, ale fajnie....wiem wiem dla nas fajne, ale Tobie niekoniecznie....

    wiola wiem, że to marne pocieszenie, ale ja takich lekarzy przez 6 lat miała, więc Cię rozumiem i cieszę się że w końcu trafiłaś do porządnego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:26

    wioleta4444, Paula55 lubią tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bo juz myslalam ze on jakis nadpobudliwy jest :)
    Generalnie mi nie przeszkadza jak on sie tam wierci ale czasem jak rypnie w pecherz to mam wrazenie ze kiedys nie zdarze zacisnac miesni i popuszcze :P
    A tak mi sie smiac chce jak sie ryje na brzuch i wygladam wtedy jak bym obcego miala haha :)
    Moj to tylko spr i mowi: oo tu ma chyba plecki, a tu dupke :)
    I bawia sie w ganianego na moim brzuchu :P

    nick nieaktualny, wioleta4444 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle że jest spoko ten Gin. Koleżanka ma PCOS i leczyła się 2 czy 3 lata a poszła do niego i po pół roku zaszła w ciąże a on sam mi mówił że będe się musiała uzbroić w cierpliwość jakieś pół roku :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula pozniej bedzie bardziej cisnienie na pecherz :P
    Ja tam nigdy nie narzekam na kopniaki :) nawet jak mnie dziwnie bolalo na pecherzu :)

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq pewnie....sukienki juz gotowe :D:D

    hihihi nareszcie nie będą niby ciążowe tylko ciążowe :) jeeeeeeeeee

    nick nieaktualny, Paula55, wioleta4444 lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopniaki to chyba fajna sprawa. Zazdroszczę :DD

    Paula55 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki prosze o rade!
    Zapisałam sie na jutro do gin, to 4 tydzien i 2 dzien :D

    czy to nie za wczesnie?
    czy nie wywale kasy w błoto...kolejna wizyta 3 lipca wiec to bedzie 7 tydzien !

    jak myslicie ???

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek ja mysle ze za wczesnie.. Najlepiej isc po 6 tygidniu teraz nic lekarz nawet nie zobaczy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudasku to bardzo bardzo młoda ciąża,...ale idź..przynajmniej gin zobaczy czy zarodek umiejscowił się prawidłowo.....a z wydawaniem kasy to się zacznij przyzwyczajać mamusiu ;)
    http://parenting.pl/portal/4-tydzien-ciazy

    edit. a widzisz doczytałam, że to tylko pęcherzyk ciążowy (ciałko żółte), a nie zarodek będzie widoczny....

    ale nadal myślę, że gin zobaczy chociaż czy w dobrym miejscu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2014, 11:41

‹‹ 1417 1418 1419 1420 1421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ