X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny. Postanowiłam dołączyć do OF bo troszkę już zaczęłam się podłamywać. Starania trwają 10 cykl... Mam już jedno dziecko, pięcioletniego synka, ale moje zdrowie się trochę posypało i z drugim dzidziusiem jest kłopot. Trzymam za Was kciuki, damy rade :)

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej debiutantki może rozruszamy trochę ten temat? Fajnie by było pogawędzić z dziewczynami na podobnym etapie starań :) My z małżem staramy się 4 cykl i stres wali do drzwi jak szalony :D

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:22

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się dołączę :) My dopiero zaczynamy. Miałam operację i musieliśmy czekać 6 miesięcy. Dla mnie coś strasznego. Nawet teraz nie chcę o tym myśleć. Mam teraz w sobie taką wewnętrzną blokadę i po pierwsze nie umiem, a po drugie nie chcę o tym rozmawiać z bliskimi. Jutro mój 25 dzień cyklu. Cykle po operacji mi się skróciły, teraz trwają 27 dni. Ciągle biję się z myślami, czy zatestować. Z jednej strony wiem, że będzie negatyw. Z drugiej mam nadzieję, że może nie... Ciąża w pierwszym cyklu z kiepskim endometrium to był by dla nas cud.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 lutego 2016, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jest tu ktoś jeszcze? Z sentymentem wracam do mojego pierwszego wątku, na którym zafasolkowałam. :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam pytanie lilirose ;) ktos tu jeszce bywa?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
‹‹ 312 313 314 315 316
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ