X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała się kiedyś chajtnąć :D
    Ślub, wesele.. ah ahh <3

    Ale najpierw trzeba odłożyć spooro kasiorki :((

    Zazdroszcze :D

    Wspaniałej i niezapomnianej imprezy życia życzę :)

    Kisieńka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka u nas był cyrk z miejscami. Zawoziliśmy w piątek na sale napoje i wódke i tak z ciekawości przeliczyłam miejsca i 5 brakowało. Nie mówiąc już, że nam sporo osób odpadło i właścicielka stwierdziła, ze na jednej sali się zmieścimy. Było już późno więc w sobote o 8 rano na nią czekałam już w restauracji na 10 miałam fryzjera więc początkowo był stres, ale jak załatwiłam tą sprawę z właścicielką to już stres się jakoś unormował. :)

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - cyrk na kółkach, oby nas to ominęło, bo... :O

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłaś, zaplanowałaś :) U nas można powiedzieć, ze tak było (poza tym, ze prawie moja kiecka by spłoneła, i że mój mąż zamiast prawej ręki to podał mi lewą bo chciał mnie zmylić, ale byłam czujna :D )

    Kisieńka lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wesoło hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nóżko :) Nie martw się wynikami, najpierw trzeba zrobić pełną diagnostykę i ustalić o co biega, a potem z wdrożonym leczeniem na pewno będzie lepiej! :)

    Widzę, że tematyka ślubno-weselna na tapecie :D To i ja dodam coś od siebie :P
    My z mężem mieliśmy podobne myśli co Buziulka - że trzeba kasiorę zdobyć, a potem myśleć o ślubie. No, ale nie chcieliśmy brać jej od rodziców, kredyt nie wchodził w grę - nie lubię kredytów i jestem zdania, że jak już trzeba brać, to tylko na coś materialnego - mieszkanie, dom, samochód. Nie chciałam brać kredytu na 2 dni zabawy, a potem go spłacać przez kilka lat... No a znowu zanim odłożylibyśmy okrągłą sumkę, minęłyby wieki. Wymyśliliśmy, że nasz ślub będzie inny - będzie TANI :P
    I wiecie co? Był. Wszystkie koszta nie przekroczyły kilku tys. (mniej więcej 4-5 tys. zł), w dodatku rozłożyliśmy je na kilka mcy przygotowań, więc zapłaciliśmy je z własnej kieszeni bez większego odkładania. Suknię kupiłam używaną w bdb stanie, obrączki proste, klasyczne od małego jubilera (w Kruku czy Aparcie byłyby 3x droższe), zamiast wesela zorganizowaliśmy obiad w restauracji z winem na kilkanaście najbliższych osób - jedzonko było pyszne, rozmowy przy stole bardzo miłe, 3-4 godzinki posiedzieliśmy, a potem przenieśliśmy się na imprezę do naszego mieszkania - tu pozbyłam się sukni, wskoczyłam w jeansy, rzucałam bukietem :) Było dużo wina (białe, różowe, czerwone), trochę wódki, soki, sałatki, przekąski, słodycze, ciasta, chipsy, no i oczywiście tort :) Na kilkanaście osób kupiliśmy kilkanaście butelek wina (po 1 na głowę) i tylko 4 litry wódki - martwiliśmy się, czy to nie za mało, ale okazało się, że wódka została nam jeszcze na zapas... Ostatnia flaszka nadal stoi w szafce ;) Była muzyka z laptopa z podłączonymi głośnikami, tańce w naszym małym salonie, przygaszone światła i papierowe lampiony - atmosfera jak w klubowej loży :) To była naprawdę udana impreza ślubna :) Po wszystkim zapewniliśmy tym, którzy dojeżdżali z daleka nocleg w hotelu, a moja świadkowa i jej chłopak spali u nas, więc siedzieliśmy jeszcze dłużej już w kameralnym gronie :) Następnego dnia żegnaliśmy gości, dokańczaliśmy ciasta, niektórzy jeszcze wpadali z nami posiedzieć :) Jeśli ktoś lubi alternatywne śluby i nie chce wydać masy pieniędzy, to naprawdę polecam taką opcję - przy dobrym planowaniu i logistyce można mieć świetną, niekonwencjonalną imprezę :)

    olusia24, Buziulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma super impreza ślubna :) Aż czuć z daleka, że świetnie się bawiliście.

    Sigma lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 16 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, kilka dni mnie nie było. Ja nawet zaręczona nie jestem jeszcze z moim D ale wyznanie ze chce mieć ze mną dziecko jest dla mnie czymś ważniejszym niż ślub bo to nas połączy na całe życie. Co do ślubu jeszcze to wstępnie myślimy żeby na wiosnę 2014 my chcemy skromny cywilny ale oczywiście w białej sukni;) a kościelny to myślę zrobić łączony ze chrzcinami hehe

    Sigma lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 16 września 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam napisać po wizycie u gin o nadżerce ale nie pamiętam do której dziewczyny więc tutaj, gin stwierdził że dalej mam nadżerkę (w maju już miałam)powiedział ze to nic groźnego i w niczym to nie przeszkadza jest to tylko nabłonek który wyszedł z macicy czy jakoś tak, w każdym bądź razie mówi że w tych czasach 80% kobiet w moim wieku ją ma. kiedyś się ją wypalało ale teraz tego się nie praktykuję i nie mam się w ogóle tym przejmować bo nie jest to jakaś niezdrowa tkanka itp.

    Ogólnie jestem zdrowa, o dziwo nie mam żadnej torbieli:] juuupi!!! zdziwił się tylko że jestem 4 przed @ a mam mało tego nabłonka który podczas okresu złuszcza się i wpisał mi na kartę problemy z miesiączka czy cos takiego:/ zawsze miałam normalne miesiączki więc nie wiem ocb zobaczymy w piątek przy okresie o co chodzi. Poprosiłam go o jakieś skierowanie na badania stwierdził że jem ryby, warzywa, nabiał itp więc raczej jestem zdrowa a co do toksoplazmozy że nie pewnie jako mała dziewczynka ją przechodziłam a na końcu wypisał mi skierowanie na morfologie, glukozę, TSH, i toksoplazmoze więc nie wiem po co mi wykład robił jak w końcu skierowanie dal:) jutro idę na badanka rano na czczo. Pozdrawiam i oczywiście trzymam kciuki za Was

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 16 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i jeszcze mam płyn w macicy co by świadczyło o tym że w tym cyklu owulacja wystąpiła

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Olusia, wygląda na to, że wszystko gra :) a co do tego endometrium, to pamiętasz ile miałaś mm? Albo jak masz zdjęcie z USG wydrukowane, to tam jest zaznaczone też :)

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 16 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma właśnie się okazało że nie potrzebnie szłam do szpitala kłasąc się na wa dni zabieg w pełnej narkozie z intubacją a okazało się że nie mam ani endometriozy ani zrostów:-) dałaś mi teraz świetny pomysł na impreze weselną;-) o ile do niego dojdzie hehe. Za 3 dni @ a mnie juz dzis brzuch boli:-( mam dramatyczne miesiaczki ale jeszcze nigdy nie bolalo mnie az 3 dni przed! Az sie boje

    Sigma lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 września 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, u mnie rano był spokój, a od godz. 16 zaczęły się skurcze jak przed @, ale delikatniejsze niż te, które miałam wczoraj (chyba bóle implantacyjne). Mam ochotę jutro zatestować :)

    Sigma, mieliście świetny pomysł na imprezę :) w czasach, gdy trzeba liczyć każdy grosz to super rozwiązanie.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 16 września 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam skromny ślub, taki na jaki mnie było stać, ale moi rodzice uparli się, że jak nie zaprosze rodziny to wszystkie ciotki się poobrażają. Więc poszłam z rodzicami na ugodę że ja robię swoją listę gości za których my płaciliśmy a moi rodzice robią swoją i płacą za "osoby nadprogramowe! :) i każda ze stron była zadowolona :)

    A tak wracając do tematu starań to ja chyba muszę zrobić przerwę :( byłam na monitoringu owu i zamiast pęcherzyka znalazł się polip :(

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose - no właśnie tak sobie pomyśleliśmy... Że i tak pewnie mieszkanko będziemy kupować na kredyt, a 2 kredyty w ciągu kilku lat to przesada :P Mieliśmy taki ślub, na jaki nas było stać - bez pożyczek i dziur w budżecie, i było cudownie :)

    A poza tym byłam dość niekonwencjonalną panną młodą :P Miałam różowe buty i sweterek, makijaż robiłam sama... :) Nic bym nie zmieniła :)


    Dziewczyny,trzymam kciuki za te Wasze bóle - oby okazały się tymi dobrymi, związanymi z fasolką :)
    Ja wczoraj wieczorem też miałam dziwny ból, wierciłam się w łóżku i tak mnie złapał ból brzucha, że aż musiałam usiąść i się skulić... nigdy tak nie miałam. Przestraszyłam się, że nawet jeśli się udało w tym mcu, to pewnie już po fasolce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, też się dużo zastanawiałam nad taką imprezą. Kościół, Obiadek z winkiem i imprezka w domku (ew. REMIZA :D ), dosłownie garstka gości. Jak nie uzbieramy potrzebnej kwoty na wesele z pompą to zdecydujemy się na taką kameralną imprezkę :). Moi rodzice chcą dać nam połowę kwoty na wesele (wychuchana jedynaczka), natomiast resztę musielibyśmy sami dołożyć.

    Z kasą w dzisiejszych czasach jest masakra. Bynajmniej dla młodych.
    Mój narzeczony próbuje otwierać firmę więc na razie więcej dokładamy niż dostajemy, ja nie mogę znaleźć stałej pracy ( a człowiek myślał, że po studiach będzie łatwiej - bzdura ). A tu pieniążki na badania by się przydały i na życie i rachunki. Do tego jeszcze te niepowodzenia z ciążami.
    Ale trzeba jakoś sobie radzić :))


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 18:56

    Sigma lubi tę wiadomość

  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 16 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie całkowicie z Twoim podejściem, Sigma. Tez nie wydaliśmy dużo na ślub, a impreza była bardzo udana. Ważniejsze było dla nas, żeby pojechać na fajny miesiąc miodowy. Wydaje mi sie, ze im wiecej ludzie inwestują (szczególnie, gdy nie maja tych pieniędzy), tym wiecej jest stresu. A przecież branie ślubu to powinna być czysta przyjemność :)

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem nowa tak więc postanowiłam się przywitać... po ślubie dokładnie 2 lata i 8 dni ;) i tak pomyśleliśmy z mężem, że czas się postarać... i powiększyć rodzinę tak więc w tym m-cu zaczęliśmy, pełni nadziei... :)

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Estrella :) powodzenia :)

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 16 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Estrella!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 19:39

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ