X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pod choinką kreski dwie, latem bobas rodzi się 🎄🎁👣
Odpowiedz

Pod choinką kreski dwie, latem bobas rodzi się 🎄🎁👣

Oceń ten wątek:
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem po teleporadzie,przeciągnęłam zwolnienie do piątku i zrobiłam wymaz na covida. Trochę się martwię ale dopóki nie mam jakichś silnych bóli i krwawien to nie będę sobie nic wkręcać. Ginekolog mi napisał, że kłucia są normalne i niegroźne ale jak coś to mogę nospe wziąć i gdyby się pogarszało to dzwoń do niego.

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, nie miał się kiedy ten covid przypałętac 😠
    Magda masz wyniki tej wczorajszej bety?

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku! Dziewczyny dużo zdrowia dla Was 😘

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Ja właśnie jestem po teleporadzie,przeciągnęłam zwolnienie do piątku i zrobiłam wymaz na covida. Trochę się martwię ale dopóki nie mam jakichś silnych bóli i krwawien to nie będę sobie nic wkręcać. Ginekolog mi napisał, że kłucia są normalne i niegroźne ale jak coś to mogę nospe wziąć i gdyby się pogarszało to dzwoń do niego.
    I dobrze, zachowuj spokój na tyle ile się da i wracaj szybciutko do zdrowia! ❤️

    Magda, jak beta?

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! 🙏🏼❤️

    Ze akurat teraz covid nas musial zlapac zwlaszcza, ze jestesmy zaszczepieni, troche podrozowalismy predzej i zyjemy w UK gdzie od zawsze byla duza liczba zachorowan! Ale odpukac na szczescie fizycznie dosyc dobrze sie czujemy.

    Czekam na bete, nadzieja caly czas jest poki jeszcze nie dostalam @. Na ta bete to nie wiem ile jeszcze bede czekac, nie dosc, ze tutaj nie jest zbytnio popularna to jeszcze miejsce w ktorym robilam bylo dziwne.

  • MMimi Ekspertka
    Postów: 139 331

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdrówka! Dbajcie o siebie😃

    👱‍♀️32 💖👦38

    ⏸ w 4 cs

    10.12 wyraźne ⏸😁
    10.12 beta 246,0 mlU/ml🥰😍
    13.12 beta 1257,0 mlU/ml 😍😍😍
    22.12 pierwsza wizyta 🤞pęcherzyk 💖
    30.12 wizyta NFZ - zło, wymazuję z pamięci
    5.01 zarodek 15,4mm z serduszkiem 162/min 💖💖💖
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, Conte daj znać jak wynik :/

    Magdak a Ty koniecznie jak beta..

    Współczuję, tyle stresu..

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka 😊
    Magda trzymam kciuki za dobrą betę i za Twojego kropka ✊✊🍀 będę zaglądać 😊

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój W zrobił test w internusie i niestety pozytywny, jest już na kwarantannie. Ja na swój wynik czekam, ma być koło północy bo to ten z NFZ.
    Ale jakieś dziwne bóle mam, kłucie w lewej skroni przy samym uchu i w co najdzieniejsze, czego nigdy nie miałam, ciagnacy bol w pachwinach promienujacy do samych kolan 🤯
    Trochę się pożarłam z moim W... Bo juz przed weekendem mówił, że bolało go gardło ale nie chciał mnie denerwować a w sylwestra byliśmy na imprezie. W niedziele mnie zaczęło rozkładać i wtedy pierwsze testy zaczęliśmy w domu robić. A on po testach na bieganko sobie chodził 🙄 dziś go opierdzielilam, że nie podchodzi na poważne do niczego i sob głupio żartuje a ja nie wiem jaki to wpływ będzie miało na mnie i ciążę. Stwierdzil, że się wyprowadzi 🤦‍♀️ mówię No spoko, teraz, po wszystkim. Bez sensu. Wielce urazony jest bo powiedziałam, że mnie zaraził i nie przyznał się od początku, że się przeziębił... wiecznie Bez maseczki wszędzie bo on się nie będzie dostosowywał, to nas załatwił...
    Boję się o ciążę 😔 tym bardziej, że jeśli mam pozytywny test, to 10 dni na kwarantannie i znowu wizyta się odłoży o 2 tyg 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 15:45

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczyny, beta za niska jak na 16dpo, predzej nie mialam mozliwosci zrobic…
    6.1 iu/l
    Takie normy w UK.
    https://zapodaj.net/f0f8ac4fd5e85.jpg.html
    🥺🥺🥺

  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Niestety dziewczyny, beta za niska jak na 16dpo, predzej nie mialam mozliwosci zrobic…
    6.1 iu/l
    Takie normy w UK.
    https://zapodaj.net/f0f8ac4fd5e85.jpg.html
    🥺🥺🥺
    Nieważna jest wartość w domniemanym dpo tylko przyrost po 48 godzinach.
    Idź normalnie powtórz badanie. W UK nikt nie sprawdza czy jesteś na izolacji czy nie. Sranie w banie. Dziesiątki razy roblam test na 2 dobę, latałam co tydzień i nigdy mi wynik nie przyszedł. Czasem nawet test nie przyszedł przed przylotem tylko za 2 tyg po czasie bo tylko kasa sie liczy. Zostaw tel w domu, śmignij na badanie i będziesz miała głowę spokojna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 17:34

    Magdak lubi tę wiadomość

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Mój W zrobił test w internusie i niestety pozytywny, jest już na kwarantannie. Ja na swój wynik czekam, ma być koło północy bo to ten z NFZ.
    Ale jakieś dziwne bóle mam, kłucie w lewej skroni przy samym uchu i w co najdzieniejsze, czego nigdy nie miałam, ciagnacy bol w pachwinach promienujacy do samych kolan 🤯
    Trochę się pożarłam z moim W... Bo juz przed weekendem mówił, że bolało go gardło ale nie chciał mnie denerwować a w sylwestra byliśmy na imprezie. W niedziele mnie zaczęło rozkładać i wtedy pierwsze testy zaczęliśmy w domu robić. A on po testach na bieganko sobie chodził 🙄 dziś go opierdzielilam, że nie podchodzi na poważne do niczego i sob głupio żartuje a ja nie wiem jaki to wpływ będzie miało na mnie i ciążę. Stwierdzil, że się wyprowadzi 🤦‍♀️ mówię No spoko, teraz, po wszystkim. Bez sensu. Wielce urazony jest bo powiedziałam, że mnie zaraził i nie przyznał się od początku, że się przeziębił... wiecznie Bez maseczki wszędzie bo on się nie będzie dostosowywał, to nas załatwił...
    Boję się o ciążę 😔 tym bardziej, że jeśli mam pozytywny test, to 10 dni na kwarantannie i znowu wizyta się odłoży o 2 tyg 😔

    Jeju Conte, jak ja Cie rozumiem...
    Jak czytam Twoja wypowiedź to jakbym o sobie czytała😅
    Jak bylam w ciąży to też miałam czasami wrażenie że mój 🧔 ma lekceważące podejście. Deszcz pada, zimno ja przeziębiona (test negatywny) ale często choruje i mówię do niego że auto potrzebuje bo chce jechac na bete to mówi do mnie przejdź się nic Ci przecież nie będzie. 🤦‍♀️A co do maseczki to też wiecznie walka...
    Myślę że mimo że mężczyźni też czekają na to dziecko to zawsze mają inne podejście do kobiety, która ten cud nosi w sobie.
    Jeśli chodzi o ból w pachwinach, to tu Cię pociesze, też taki miałam ciągnęło czasami po całych nogach, a było wtedy w porządku, wszystko ok z kropkiem. A jeżeli chodzi o ból w szyi to może z nerwów? Zaciskanie zębów hmm?
    Nie martw się może na zapas, nawet jak masz Covid to możesz przejść jak przeziębienie. Ja miałam dwa razy potwierdzony i byłam lekko przeziębiona, nie jest wcale powiedziane że stanie się coś złego. Ale współczuję, bo wiem że martwisz się o wizyte i czekałaś na nią i zresztą już przekladalas. Dawaj znać na bieżąco💙🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 18:46

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Niestety dziewczyny, beta za niska jak na 16dpo, predzej nie mialam mozliwosci zrobic…
    6.1 iu/l
    Takie normy w UK.
    https://zapodaj.net/f0f8ac4fd5e85.jpg.html
    🥺🥺🥺

    Ale może zagniezdzenie było później.. Idź powtórz przyrost, bądź dobrej myśli 🤞

    Edit. Zapomniałam że jesteś na kwarantannie, nie wiem jak to jest tam u Was z tym pilnowaniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 18:50

    Magdak lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny❤️
    Wlasnie stosowalam tez tutejsza metode czyli kilka testow codziennie pod rzad, bo widze, ze dziewczyny glownie tutaj tak robia. Beta hcg oczywiscie jest bardziej precyzyjne i dlatego wole to forum niz angielskie, ale jakos chcialam zrobic co moge. Linia byla w miare jasna, ale widoczna 31.12 pozniej 1.01 lekko ciemniejsza i od 2.01 zaczyna jasniec niestety, a dzis nie bylo wcale…

    Jezeli chodzi o wyjscia z domu na kwarantannie to zbytnio nie pilnuja, ale robienie badan krwi ze swoimi danymi byloby za bardzo ryzykowne bo jednak pytali mnie o dane GP… poza tym tez nie chce zarazac innych bo jednak covida mam, a predzej to byla taka izolacja po podrozy. Nie chce juz myslec o uzyciu falszywych danych bo to bylo za duzo…

    Chyba zostaje mi tylko czekac bo tak jak piszecie implantacja mogla byc troche pozniej wiec cien nadziei jest. Owulacja byla 18-20.12, 22.12 bylam u ginekologa i ja potwierdzila wiec moze sie cos jeszcze zmienic.

  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Dzieki dziewczyny❤️
    Wlasnie stosowalam tez tutejsza metode czyli kilka testow codziennie pod rzad, bo widze, ze dziewczyny glownie tutaj tak robia. Beta hcg oczywiscie jest bardziej precyzyjne i dlatego wole to forum niz angielskie, ale jakos chcialam zrobic co moge. Linia byla w miare jasna, ale widoczna 31.12 pozniej 1.01 lekko ciemniejsza i od 2.01 zaczyna jasniec niestety, a dzis nie bylo wcale…

    Jezeli chodzi o wyjscia z domu na kwarantannie to zbytnio nie pilnuja, ale robienie badan krwi ze swoimi danymi byloby za bardzo ryzykowne bo jednak pytali mnie o dane GP… poza tym tez nie chce zarazac innych bo jednak covida mam, a predzej to byla taka izolacja po podrozy. Nie chce juz myslec o uzyciu falszywych danych bo to bylo za duzo…

    Chyba zostaje mi tylko czekac bo tak jak piszecie implantacja mogla byc troche pozniej wiec cien nadziei jest. Owulacja byla 18-20.12, 22.12 bylam u ginekologa i ja potwierdzila wiec moze sie cos jeszcze zmienic.
    Trzymam kciuki za szczęśliwy finał ❤️

    Magdak lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam, że mam 17 dni kwarantanny !?!?!!?!?!?!? Jak kur$@%*!wa mac, jak? Jakim cudem? 10 dni po kontakcie i 7 dni po pozytywnym tescie, co nie wchodzi jedno w drugie tylko się sumuje... jedynie dzisiejszy test negatywny zwolni mnie z kwarantanny mimo, że mieszkam z zakażonym 🤦‍♀️ czy Wy możecie mi to wytłumaczyć? Gdzie jest logika?
    Poza tym płakać mi się chce, co mój kraj taki piekny, właśnie mi zrobił... nowy ład. Zajebał mi z wypłaty pieniądze. I uwaga, wypłata 10 stycznia za grudzień, będzie już po nowym ładzie niższa o klka stówek. Chca doprowadzić ludzi do skrajnej biedy, do tego powiedzenia "ludzie mają robic za miskę ryżu". Chcą doprowadzić do tego, żeby ludzie nic nie mieli, żeby wszystko było państwa a my na łasce.
    Piękne reklamy w telewizji ile to każdy zyska na nowym ładzie... podnoszą ceny wszystkiego, ludzie popadają w biedę, łaskawcy dają bony żeby ludzie uzaleznic od siebie. Zastanawiam się kiedy ludzie się obudzą. Kiedy elektorat pisu w końcu puknie się w głowę.
    Boję się, że za chwilę będę musiała się spakować i przeprowadzić do innego kraju. Naprawdę się boję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 20:28

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje, ja dlatego mieszkam w UK, tutejszy rzad tez nie jest najlepszy, ale przynajmniej nie tak komiczny jak w PL!
    Wedlug mnie najgorszy jest tutejszy nhs, ktory nie raz mnie negatywnie zaskoczyl, ale tak to dobrze sie tutaj zyje.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7661 10032

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że mam 17 dni kwarantanny !?!?!!?!?!?!? Jak kur$@%*!wa mac, jak? Jakim cudem? 10 dni po kontakcie i 7 dni po pozytywnym tescie, co nie wchodzi jedno w drugie tylko się sumuje... jedynie dzisiejszy test negatywny zwolni mnie z kwarantanny mimo, że mieszkam z zakażonym 🤦‍♀️ czy Wy możecie mi to wytłumaczyć? Gdzie jest logika?
    Poza tym płakać mi się chce, co mój kraj taki piekny, właśnie mi zrobił... nowy ład. Zajebał mi z wypłaty pieniądze. I uwaga, wypłata 10 stycznia za grudzień, będzie już po nowym ładzie niższa o klka stówek. Chca doprowadzić ludzi do skrajnej biedy, do tego powiedzenia "ludzie mają robic za miskę ryżu". Chcą doprowadzić do tego, żeby ludzie nic nie mieli, żeby wszystko było państwa a my na łasce.
    Piękne reklamy w telewizji ile to każdy zyska na nowym ładzie... podnoszą ceny wszystkiego, ludzie popadają w biedę, łaskawcy dają bony żeby ludzie uzaleznic od siebie. Zastanawiam się kiedy ludzie się obudzą. Kiedy elektorat pisu w końcu puknie się w głowę.
    Boję się, że za chwilę będę musiała się spakować i przeprowadzić do innego kraju. Naprawdę się boję...

    Jeżeli jesteś szczepiona to nie musisz mieć kwarantanny jeśli Ty masz test negatywny 😊 życzę Ci tego z całego serca ❤️ ale jeśli będziesz mieć negatyw to najlepiej dla Twojej ciąży by było jakbyście na tych kilka dni zamieszkali osobno w miarę możliwości 😊 będzie dobrze 🤞

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że mam 17 dni kwarantanny !?!?!!?!?!?!? Jak kur$@%*!wa mac, jak? Jakim cudem? 10 dni po kontakcie i 7 dni po pozytywnym tescie, co nie wchodzi jedno w drugie tylko się sumuje... jedynie dzisiejszy test negatywny zwolni mnie z kwarantanny mimo, że mieszkam z zakażonym 🤦‍♀️ czy Wy możecie mi to wytłumaczyć? Gdzie jest logika?
    Poza tym płakać mi się chce, co mój kraj taki piekny, właśnie mi zrobił... nowy ład. Zajebał mi z wypłaty pieniądze. I uwaga, wypłata 10 stycznia za grudzień, będzie już po nowym ładzie niższa o klka stówek. Chca doprowadzić ludzi do skrajnej biedy, do tego powiedzenia "ludzie mają robic za miskę ryżu". Chcą doprowadzić do tego, żeby ludzie nic nie mieli, żeby wszystko było państwa a my na łasce.
    Piękne reklamy w telewizji ile to każdy zyska na nowym ładzie... podnoszą ceny wszystkiego, ludzie popadają w biedę, łaskawcy dają bony żeby ludzie uzaleznic od siebie. Zastanawiam się kiedy ludzie się obudzą. Kiedy elektorat pisu w końcu puknie się w głowę.
    Boję się, że za chwilę będę musiała się spakować i przeprowadzić do innego kraju. Naprawdę się boję...
    Raaany, oby wyszedł negatyw...
    Dzisiaj dyskutowałam o tym Nowym Ładzie z moim 💁🏼‍♂️, który siedzi w kadrach i płacach, bo sama nie ogarniam jak wpływa to np. na mnie. Jesteś pewna z tą wypłatą niższą o kilka stów? Co z tą ulgą dla klasy średniej? Chyba, że już jesteś w tej najwyższej to faktycznie leci... :c W przypadku nauczycieli chyba też się sprawa komplikuje

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Raaany, oby wyszedł negatyw...
    Dzisiaj dyskutowałam o tym Nowym Ładzie z moim 💁🏼‍♂️, który siedzi w kadrach i płacach, bo sama nie ogarniam jak wpływa to np. na mnie. Jesteś pewna z tą wypłatą niższą o kilka stów? Co z tą ulgą dla klasy średniej? Chyba, że już jesteś w tej najwyższej to faktycznie leci... :c W przypadku nauczycieli chyba też się sprawa komplikuje
    Jutro zadzwonię do kadrowej, niech mi to wytłumaczyć bo ja zielona jak szczypiorek na wiosnę... najlepsze, że wyslala nam maile 3.01 informator i termin złożenia wniosków do 5.01 🤦‍♀️

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ