Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cycki to na bank dupek :P podbrzusze pewnie też :P

    Uciekam pooglądać coś i później spać :) jutro czeka mnie 9,5 godziny pracy i pobudka o 6:30 więc zmykam.
    Miłej nocki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 22:01

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemożliwe, ja pierwsza? :O

    Wstawać Śpiochy :D

    Miłego dnia, ja zmykam do urzędów ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem i ja...wlasnie jem sniadanko :)
    dziewczyny ja wczoraj zrobiłam rte zeberka z sosem i dwa razy jadłam, tak sie nie moglam najeść :) a jak moj R zobaczyl góre ziemniaków na moim talerzu to stwierdzil ze jadłaby przez tydzien...to fakt bylo ich duuuuuzzzzoooo :)

    co u WAs ?

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeeeeeeeeeść Wam :)

    ja wcinam cos co chwile :) w nieduzych porcjach ale czesciej :D
    i tez sie nie moge najesc :D

    jakos mnie głowa boli z rana ;/

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej ;)

    Dołącze do nienajedzonych...zaczynam przybierać :p

    Co u Was? Jakie plany na środę?;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis ogorkowa i pierogi ruskie :D

    (dla mnie zostawilam sobie z jagodami sasasassss;p)

    a dzis nic nie robie, bede odpoczywac :D brzuchol mnie zaczął boleć własnie;/

    co u Was na obiady? :D pochwalcie sie :)

    nakarmiłam kota przed chwilą bananem :D jak sie oblizywała :D

    ps. macie pomysł co zrobić z patisonem?
    to warzywo, nie Robert Patison:P

    relge6yd309xm1zq.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo co wczoraj...zeberka w sosiku, ziemniaczki i dzis dla odmiany kiszony!!

    ja też sie nie moge najeść:)
    o 11 3 kanapki i jabłko :)
    o 13 zupka chińska- fuck...ale nie umialam sie powstrzymać :)
    miedzy czasie herbatniki :)

    i już obrane ziemniaczki, zaraz ide gotować :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a patisony moja mama robiła coś ala ogórki korniszony, w podobnej zalewie :D albo sałatke tez do słoiczków :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ruskie teściowej :p w sumie głodna jestem a na nic ochoty nie mam:/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym też cos zjadła ale nie wiem co....najlepiej cos z Maca :) hahahah

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki ;) ja znalazlam jakas zupe z patisonów... hmm ogorkow mam dosc zaprawiania ;p poza tym mam tylko dwie sztuki ;p wiec skromnie...

    teraz wcinam loda ;D

    a jjutro chyba jakies ciacho zrobie... z galaretka i owocami, mam ochote :D
    macie jakas stronke z przepisami??


    relge6yd309xm1zq.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudasek mnie tez kusi na niezdrowe, gorace kubki, jedzenie z maca, chrupki :D
    chyba musisz do mnie wpaść :P odbijemy sobie :D niestety nie ODPIJEMY ;p

    relge6yd309xm1zq.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadne wpadne :D wybieramy sie w tamte strony i nie mozemy sie zebrac ale do porodu zdązymy :D i umówimy sie w Macu :D buahhahaha :)

    Groszku wejdz sobie na strone www.kobieceinspiracje.pl tam sa super pomysły na made hand, na ciasta, potrawy itd :)
    który obrazek ma taka niebieską kokardke przepis, to klikasz w niego i pokaze CI sie przepis, widzialam dziś kilka na ciasta, moze cos wybierzesz :D
    ja chyba tez bede robić na week ciasto własnie z tej strony, Kubanka sie chyba nazywa :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps: ktoś z sąsiadów robi mielone-sznycelki :) ale bym zjadłaaaaaaaaaa........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja własnie piore trampki bo brudne a pogoda odpowiednia na nie....gorąca mi strasznie przeszkadzaja ale mam nadzieje ze jeszcze bedzie cieplo bo dzis to tak jesiennie :)

    zamówiłam na allegro firanki makarony...ciekawe co mi przyjdzie :D i czy da sie to wogole powiesić :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:) u mnie też lipa z apetytem. jadłabym oczami bo znów boję się zgagi.
    dziś mąż potulny. chyba dotarło do niego bo już od wczoraj się podlizuje i nawet wstał o godzinę wcześniej do pracy żeby się wyrobić! i byłam na ósmą :O
    nie czekałam wcale od razu po kobiecie z dzieckiem weszłam i patrzę ze tam tyle próbek z moczem a moja to jak herbatka :O i inni mają 80 90ml na 100ml. a ja zrobiłam 60ml ... myślę ze spokojnie wystarczy bo moja kuzynka pracuje w lab i opowiadała ze czasami wkurza się jak ktoś pod same dno aż. na wali . no i dodatkowo zrobiłam sobie te TSH... ciort tam. wolę spać spokojnie i dopłacić do tych badań te 20zł.
    no i wyniki odbiore jutro koło 15 bo wizytę mam u gin o 15:40 chyba on niech od razu zinterpretuje bo ja znów naczytam się głupot i sobie coś wymyślę a tak to na spokojnie. miałam jechać jutro na te badania ale tyle godzin musiałabym czekać... a nie za bardzo znam te miasto... i jestem jeszcze na trybie oszczędnym :D to wolę po sklepach nie chodzic.

    co do fast foodów to jadłabymmm...
    rudasku uważaj na te zupli chińskie są smaczne ale chyba zawierają glutaminian sodu, a on psuje barierę ochronną w żołądku i w wątrobie. tzw pożera śluz w środku i potem zgaga itd murowane .

    co do stron to rudasek ma kulinarny blog :) nie wstawid linka bo pisze z telefonu. niestety coś z internetem znów. a i polece wkuchennymoknie. facetka zawsze ma sprawdzone przepisy. co bym nie zrobiła od niej to zawsze wyjdzie. szczególnie ciasta :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mam kulinarny blog ale teraz go zaniedbałam strasznie, przez ciaze bo na jedzenie nie mogłam długo patrzec i wchodzić do kuchni ale nadrobie obiecuje....tylko ciast niestety nie mam :(:(

    a to dla Was Mamuski...taka pościelówka ktora mnie bardzo wzrusza :)

    https://www.youtube.com/watch?v=3WVFvnAeXjM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 14:22

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nic Rudasek, jest cosik innego :) nie musza byc ciasta, a ja sobie cos znajde, dzieki za linka :)

    Rudasku mam nadzieje, ze zdołamy do porodu w tym Macu zagoscic razem :D hihih najwyzej razem pojedziemy na porodówke :D

    Mizzy, slyszalam ze soda oczyszczona rozpuszczona w wodzie działa na zgage..
    tylko nie duzo bo potem bieguna bedzie ;p musisz zmienic ph w zoładku na obojetne, bo jest kwasne...
    smieje sie ze jeszcze mydło jest zasadowe, to mozna podjesc :P hihih :P
    widzisz jak poskutkowało ochrzanic meza :D jaki rezultat, oby utrzymywał sie dłuzej :D a moczykiem sie nie przejmuj, moze po prostu zageszczony z nocy był :) ale ktos nawalił te 90 ml, to chyba zawartość całego pecherza oddał :P
    i dobrze z tymi wynikami, bedzie tak na swiezo, nie bedziesz sobie interpretowac i niepotrzebnie stresowac;p a w obcym miescie to oj strach, zeby sie nie zgubić...

    kurcze ogladam te poduszki tzw. kojec, cebuszka czy longer ;p te tanie, to sa pewnie te słabszej jakosci, takie miekkie.. a te lepsze, bardziej twarde to juz koło 100 zł kosztuja! ;O drogie !

    ja od 2 tygodni ide na to tsh;/ i dojsc nie moge;/
    a przydaloby sie tez zrobic i grupe krwi, bo mam na panienskie nazwisko, to tak dziwnie wyglada..

    relge6yd309xm1zq.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na tsh tez ide juz troche...ale jutro sobie obiecałam ze pojde, bo musze zrobić jeszcze hiv, i te wszystkie przeciwciała, toxo, rózyczke itd :) wiec moze jutro sie pojde kujnąć a potem do Pana Dr po L4 :) i do szefowej.......wrrrrrrrrr :(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ja właśnie tą za 100 zł bede zamawiać bo już mam problem ze spaniem a mąż mòwi że nawet za 200 moge jak tylko mi ulży ;)

    Ja jutro jadę rano na te testy pappa :o

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1001 1002 1003 1004 1005 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ