Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej hej:)
    no moj sie tak prawie mieście :D bo 16tc5dc i miał 11cm i 160g :) wiec waga nawet wyższa niż podana u CIebie :D

    a tak wogole to cześć Dziewuszkiii ::*:*:*:

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile lat mają te co ja mam, ale też są kwaśne i z taką goryczką, że zaraz Ci język cierpnie od nich ohyda ;P ale trzeba wypić i jak się okazuje mam dobry powód ;P

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ! :)

    ale pięknie jest na dworze :D dzisiaj tam odpoczywam z książką pod altanką <3
    zapraszam dzisiaj na naleśniki :)
    aż sobie zrobiłam normalne zdrowe śniadanie i herbatkę z naszą wyhodowaną cytrynką, wiecie jaka pycha?? Zero chemii :)

    ale szalejecie od rana!
    Monia z dobrymi wieściami czekamy!
    Mizzy wieczorem pobolało,ale już coraz mniej, czyli to naprawde przeforsowanie :)
    Co do malucha to dobrze jest, właśnie czytałam że moje powinno mieć między 8-9 a ma 8,46 a Twoje między 6-8 cm :) i to z dobrej strony ciążowej :) więc już tu nam nie rób z dzieci olbrzymów :P

    Martuś endo spokojnie da się wyrobić, sama widziałaś po Livii czy Lenie jak pamiętam :) migdałki dobra rzecz :) i ciesz się bo podobno przodozgięcie lepiej jest mieć przy zapłodnieniu ale mi z tyło też się udało więc nie ma wymówek :P

    Magdaka powtórz inny test albo idź na bete, będziesz pewniejsza :)

    Cześć Rudasku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:15

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rudasku, hej Aga :) Dziś faktycznie ładnie jest :) Właśnie ucieszyłam się, że mam przodozgięcie i że endo symetryczne chociaż ;P a migdałki już są na liście zakupów na dziś :D

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju, a ja cały czas w nocy i rano mam katar a w dzień nic :P a na początku tygodnia dostałam info od belly że właśnie może się pojawić bo coś tam :P jak mam książkowo wszystko haha :P

    ja to bym coś dobrego zjadła,ale nie wiem co...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, ;)

    Przedszkolanko, ja nic nie brałam na Endo ;) oprócz Moich Witaminek i Suplementów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena a jakie brałaś te witaminki i suplementy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    jeju, a ja cały czas w nocy i rano mam katar a w dzień nic :P
    Aga ja tak mam od dziecka, codziennie, i to jest problem z zatokami ;P może też Ci się zrobił jakiś naciek na zatokach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    Lena a jakie brałaś te witaminki i suplementy?

    Biorę Kwas Foliowy, Magnez z Vit. b6, osobno vit.b6, Prenatal Classic,Glucophage, Euthyrox, Atrox i piję Olej Lniany,
    No i Czasami w kropelkach vit.D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:32

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena to nie Ty tak pięknie poprawiłaś endo? Któraś tu pisała prócz Livii, ale może nie u nas tylko u Kasi :)

    miałam sprawdzane zatoki i nic nie ma..alergia też wykluczona (po latach leczenia, debile...)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, w 11dc miałam endo 7 mm dwufazowe, przed owulacją i po owulacji 13 mm dwufazowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka sporo tego o_O ja biorę tylko Femibion, wcześniej brałam ProFemil czy jakoś tak i zwykły kwas foliowy ;P

    Aga to widocznie faktycznie katarek Cię dopadł ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury_Cat sporo, ale mam nadzieję że wątroba nie wysiądzie i doczekam się na cud ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:49

    nick nieaktualny, mizzelka lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w takim razie to nie Lena,ale napewno któraś też ładnie poprawiła :)

    no katar,bo mam zwiększoną ilość czy przepływ krwi coś tam, coś tam :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katar okropna rzecz, tym bardziej pewnie w ciąży, współczuję ;P
    a te naleśniki z czym będziesz robić?... ;P
    mdłości już Cię nie męczą?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z serem, dżemem, nutellą kto jak lubi :P i jeszcze do sera robię taki sos ze śmietany, cukru i cynamonu mm :) rodzinka sobie na dzisiaj zażyczyła to będę robić :P

    Mdłości z głodu męczą czasem no i wczoraj po mcdonaldzie :P bo się durna rzuciłam na frytki i kurczakburgera :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:

    ale szalejecie od rana!
    Monia z dobrymi wieściami czekamy!
    Mizzy wieczorem pobolało,ale już coraz mniej, czyli to naprawde przeforsowanie :)
    Co do malucha to dobrze jest, właśnie czytałam że moje powinno mieć między 8-9 a ma 8,46 a Twoje między 6-8 cm :) i to z dobrej strony ciążowej :) więc już tu nam nie rób z dzieci olbrzymów :P

    hihihi bo ja chce żeby nasze dzieci były jak kolosy hahah :D nie no żarcik... nie chce rodzić aż tak mocno duzego dziecka :( bo by mi przy okazji chyba tyłek rozerwał :( :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko , koleżanka mojego T. z pracy miała małe bo 2500 i źle zniosła, a inna zaś też takie malutkie i po chwili już było po wszystkim :) zależy od osoby i chyba nastawienia też :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczakburger, rozerwany tyłek..... xD
    Kocham Was dziewuszki ;) Wy to zawsze made my day ;*

    przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam swojej cytryny ale za to mam pigwę :) pseudo cytryna i ponoć zdrowa dużo C zawiera i w ogóle :D nie wiem czy kojarzysz :D
    i czekam dalej na moją paprykę... i koktajlówki... eh za słabe słonce dla nich..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 1058 1059 1060 1061 1062 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ