X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • anisia81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;)
    Dołączę się i Ja.
    U Nas 12 cykl starań i nic ;(
    Mam już ośmio letniego synka i pracujemy nad rodzeństwem ale po woli tracę nadzieje.W lutym @ spózniła się 4 dni były nadzieje był test i nic.
    Teraz tez czuje że @ sie zbliża.

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie lubie, staram sie nie gadać....raczej pokojowo sytuacje rozwiazać.
    kiedys sobie bylam w szlafroku caly dzien i babcia meza do mnie mowi

    "A tobie nie za dobrze jest ?"

    on mi pozniej mowi ze babcia to w zartach mowila. no ja dziekuje za takie zarty.

    albo jeszcze jedna akcja ojciec jego do mnie "Dalej spisz po tej nocy?"
    (pracuje 12 h, nie siade, o 8 wroce do domu- do kiedy mam spać??)

    tez musze zostac egoistką, olac wszystko jak nie rzucic w pizdu. napewno nie bede dzwonic i tesknic. Pierd.. too ! niech przepadnie nam rezerwacja na te kilka dni! W dupie ją mam ! NIech sobie sam jedzie z siostra i ojcem!!

    a teraz spadam stad, mam błogi spokoj i luz psychiczny, sama siedze w pokoju...ide luknac jakiś film i sie odprezyc :) moze jakas wieczorna drzemka :)

    dziekuje Wam za pomoc !!!!!!!!! Bardzo mocno !! :* i za kazde dobre slowo. Problem musimy rozwiazac my sami. Zobaczymy co czas pokaze i co bedzie nam pisane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 16:50

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anusia :*
    Witamy Anisia:)

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku jestes u rodziców to tam siedź.. może Mąż cos przemysli i przyjedzie po CIebie a jal nie to sie nie daj, trzymaj go na odległość dopoki nie przyjedzie, pewnie bedziesz tesknic itd ale przetrzymaj to dla dobra sprawy! wiem ze zalezało CI na weekendzie ale ja na Twoim miejscu bym odpusciła, przezyjesz bez wyjazdu tym bardziej jak teraz jest taka atmosefa. Ja nie miałabym z tego zadnej przyjemności..tym bardziej jak słyszysz " czy nas na to stać" ?
    to ze nie zarabiacie milionów to nie znaczy ze macie siedziec w domu, tym bardziej TY u niego na chacie i wysłuchawiac zrzedzenia tak na prawde obcych dla CIebie ludzi- niech MAż wkoncu to zrozumie, ze On jest czescia Twojego zycia a nie jego familia!

    Siedz u Mamy, jedz domowe obiadki, popłacz i badz silna..nie daj sie Mężowi za byle sms...moze cos zrozumie!!!
    trzymam kciuki!!!

    Groszek lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anisia hej :) trzymaj sie z nami, moze wpłyniemy tutaj poztywnie :D
    Groszek moze on od piersi jeszcze nieodstawiony ;) ale w razie czego lepiej samej :D przynajmniej nikt nie dziamdzia nad glowa.

    Groszek lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Rudasek !! mam siłe ! Musze przetrwac, teraz cos innego zrobie ! Zreszta to nasze problemy, wiec niech tamta familia sie nie wtraca bo to nie jej sprawy !! Kazdy z nich potrafi "doradzić" :]

    mam tydzień wolnego od pracy, tak jest i mam to gdzieś !

    aszka lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku jak masz tydzień wolnego to siedź i pachnij :D A Co taka odskocznie Ci się przyda.
    Witam anisia

    aszka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede siedziała i pierdziała :D zaraz sobie spa zrobie, pełen relax :D i już :D jest ciezko, ale dam rade :) musze :) pewnie niedługo sie pogodzimy, ale musialam wszytsko to zwrocic tu na forum, bo czasem nie moge ! <zła>

    Hej Anisia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 17:06

    aszka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze trzeba ponarzekać na tych facetów :D

    Groszek lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że się wygadałaś :) Wiem że jest ciężko i będzie bo to normalne ale nie daj się łatwo przeprosić niech i on pocierpi trochę.

    Groszek lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojade sobie do Rzymu sama na ta wycieczke na te swieta, mam akurat wolne wtedy :P niech spadaja wszyscy nie bede gotowac i sprzatac i patrzec jeden na drugiego :)

    niech cierpi! bo ja tyle cierpiałam !

    dzwonił Panicz ;p po dwoch godzinach od rozstania, ale nie odbieram, a co tam ! :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 17:51

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Pojade sobie do Rzymu sama na ta wycieczke na te swieta, mam akurat wolne wtedy :P niech spadaja wszyscy nie bede gotowac i sprzatac i patrzec jeden na drugiego :)

    niech cierpi! bo ja tyle cierpiałam !

    dzwonił Panicz ;p po dwoch godzinach od rozstania, ale nie odbieram, a co tam ! :P :)
    niech się trochę pomartwi :D

    a ja zupkę ogórkową taką kwaśniutką robie tak mi się zachciało :P

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Groszku, wiesz co? Tak tam widziałam tylko zacytowane apropo że będą na święta krytykować- o nie!! Ja bym zaraz zaczęła " a Ty dupy nie możesz ruszyć? Lepiej krytykować? " ja bym w ogóle nic nie robiła i gdzieś miała. Zmień to bo tak są nauczeni że wszystko robisz a wielmożne państwo siedzi, a co Ty kopciuszek?

    Nie odbieraj, bądź twarda,niech trochę się postaraj a u mamy odpoczywaj :)

    Cześć Anisia :) mam nadzieję że tutaj Ci dobrze z nami będzie :) mamy już piętnaście w marcu zafasolkowanych więc i nam się uda :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aga :) Święte słowa :) Nic dodać nic ująć ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie wieczorową porą ;), owulacja jest dopiero przedemną ,zdziwiona jestem jak nie wiem no ale walczymy dalej .Ginka powiedziała że pęcherzyk ładny i testami mam sie za bardzo nie sugerować tylko swoim ciałem i że po laparo cykl może mi sie wydłużyć ,znowu!!! A dzisiaj mam tyle tego śluzu przezroczysty ciągnący sie i nawala mnie lewe jajo .I niech mój małż sie lęka bedzie brany pod uwage w tym tygodniu i to ostro ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    Witam sie wieczorową porą ;), owulacja jest dopiero przedemną ,zdziwiona jestem jak nie wiem no ale walczymy dalej .Ginka powiedziała że pęcherzyk ładny i testami mam sie za bardzo nie sugerować tylko swoim ciałem i że po laparo cykl może mi sie wydłużyć ,znowu!!! A dzisiaj mam tyle tego śluzu przezroczysty ciągnący sie i nawala mnie lewe jajo .I niech mój małż sie lęka bedzie brany pod uwage w tym tygodniu i to ostro ;)
    Hej Klara oj bierz się za męża bierz :) I owocnych starań :)

    klara22 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sandra i klara :)

    no mówiłam,że owu :D czyli może dlatego mi te testy tak wychodzą.. on pewnie się nie lęka tylko cieszy :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny jak mnie boli :( Teraz jestem pewna @. Dosłownie jakby mnie ktoś ciągnął za jajniki i próbował wyciągnąć... Dawno mnie tak nie bolało :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :* mnie ostatnia @ pierwszy dzien tak bolał... mnie za to sutki strasznie dziwnie bolą ;/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Cześć Sandra i klara :)

    no mówiłam,że owu :D czyli może dlatego mi te testy tak wychodzą.. on pewnie się nie lęka tylko cieszy :P


    ale to dziwne 19 dc , i jeszcze nie ma owu może byc jutro albo nawet za pare dni i to wszystko sie tak wydłuży że nawet nie wiem czy zatestuje w marcu ;p


    obiecał mi juz że bedzie często bardzo często ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ