Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota ja już sama nie wiem :D W pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie facet - jest Majka. Teraz od początku myślałam, że będzie dziewczynka a na ostatniej wizycie lekarka powiedziała, że coś między nogami się majta ale jeszcze nie mówi na 100%. Więc u mnie jakby na odwrót ;-) Co by nie było - niech się ukaże! Jak dziewczynka to super bo problemu z imieniem nie ma a jak chłopak to też bosko mimo, że Juniorem jest i jak nie dojdziemy do porozumienia to tak zostanie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 09:29

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Lenka, to w 15, 14 czy 16tc? Bo rozjeżdżają Ci się zeznania :)

    WG Ostatniej Miesiączki to skończyłam właśnie 15 tydzień i zaczynam 16 ..
    a WG USG ciąża jest młodsza o 3 dni ..

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Złota ja już sama nie wiem :D W pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie facet - jest Majka. Teraz od początku myślałam, że będzie dziewczynka a na ostatniej wizycie lekarka powiedziała, że coś między nogami się majta ale jeszcze nie mówi na 100%. Więc u mnie jakby na odwrót ;-) Co by nie było - niech się ukażę! Jak dziewczynka to super bo problemu z imieniem nie ma a jak chłopak to też bosko mimo, że Juniorem jest i jak ne dojdziemy do porozumienia to tak zostanie :D

    Tym bardziej niecierpliwie czekamy na wieści.

    Koleżanka opowiadała, ja u niej w rodzinie była sytuacja że raz wychodziła dziewczynka, raz chłopaczek,a się na ostatnim USG okazała, ze obydwa badania prawidłowe - były bliźniaki :D

    livia30, Z., mizzelka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    WG Ostatniej Miesiączki to skończyłam właśnie 15 tydzień i zaczynam 16 ..
    a WG USG ciąża jest młodsza o 3 dni ..

    Ok, już czaję. Wybacz, ja niedouczona w tym jestem :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :O :O :O z tego szczęścia bym chyba do domu nie była w stanie już wrócić :D

    Złota, przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Ok, już czaję. Wybacz, ja niedouczona w tym jestem :D

    W porządku, też na początku nie kumałam tego :D

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam bo jeszcze skrobanie szybek mnie czeka w aucie ;-) I kawałek czekolady muszę zjeść :D

    Trzymajcie kciuki! ;-)

    Złota, Z. lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Tym bardziej niecierpliwie czekamy na wieści.

    Koleżanka opowiadała, ja u niej w rodzinie była sytuacja że raz wychodziła dziewczynka, raz chłopaczek,a się na ostatnim USG okazała, ze obydwa badania prawidłowe - były bliźniaki :D

    Wow, to co to za lekarz? Nie widział od razu bliźniaków? :D

    Lena, ponoć są dwie szkoły, jedni zmieniają termin porodu, inni nawet jak dzieć jest dwa tyg. młodszy lub starszy to i tak zostawiają według OM jako punkt odniesienia. Ja bym się trzymała OM i gratuluje w takim razie 16 tygodnia, zaraz będzie połowa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!!!

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Wow, to co to za lekarz? Nie widział od razu bliźniaków? :D

    To było z 15 lat temu, usg było zwykle, nie 3D i się dzieciaki nakładały, jedno na drugie, dopiero jak były większe i się przekręciły jedno pupą do góry, a drugie głową, to było widać :)

    nick nieaktualny, Z., mizzelka lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze marzyłam o bliźniakach ;D

    Z. raz się ciągnie a raz czas tak leci że nie wiadomo kiedy to było ..

    Tylko dlaczego to tak się wlecze do wizyty :D

    Z. lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    To było z 15 lat temu, usg było zwykle, nie 3D i się dzieciaki nakładały, jedno na drugie, dopiero jak były większe i się przekręciły jedno pupą do góry, a drugie głową, to było widać :)

    O no to faktycznie :D Niespodzianka niezła :)

    Wiecie co? Ostatnio zaczęłam dziecku puszczać muzykę poważną a że za Mozartem nie przepadam to puściłam Chopina i opowiadałam o tym mężowi mającemu świetny słuch muzyczny i lubiącemu nawet taką muzykę ;) Zapytał jaki utwór słuchałam a ja mówię, że nie wiem - jakąś składankę z Youtuba :D A mąż na to, że Chopin się w grobie przewraca - "utwór z Youtuba" :D

    Lena, później leci szybciej. Mi teraz czas zdecydowanie szybciej leci niż na początku :) Odkąd ruchy czuję to tak nie wyczekuje wizyt :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 09:43

    nick nieaktualny, Złota, mizzelka lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również myślałam o takiej muzyce dla dzieciątka ;) ale przyłożę słuchawki do brzuszka bo nie wszystkie utwory są miłe dla ucha :D

    Z. lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Również myślałam o takiej muzyce dla dzieciątka ;) ale przyłożę słuchawki do brzuszka bo nie wszystkie utwory są miłe dla ucha :D


    Pomysłowo :)
    Ja nie słucham całymi dniami tylko troszkę bo faktycznie na dłuższą metę może zmęczyć, ale sama muzyka nie jest dla mnie bardzo drażniąca bo ja uwielbiam musicale a to troszkę podobne ;) Musicale lepsze ale zawsze coś :D
    Podobno muzyka poważna lepiej jest słyszana przez dzieci bo ma jakiś tam inny poziom dźwięków - nie znam się, sama jestem głucha jak pień ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są specjalne płyty do słuchania w ciąży i dla noworodków.

    Z., mizzelka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Złota ja już sama nie wiem :D W pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie facet - jest Majka. Teraz od początku myślałam, że będzie dziewczynka a na ostatniej wizycie lekarka powiedziała, że coś między nogami się majta ale jeszcze nie mówi na 100%. Więc u mnie jakby na odwrót ;-) Co by nie było - niech się ukaże! Jak dziewczynka to super bo problemu z imieniem nie ma a jak chłopak to też bosko mimo, że Juniorem jest i jak nie dojdziemy do porozumienia to tak zostanie :D
    a mój wujek znów miał mieć córkę... wszystko przygotowane poród i słyszy: ale jaja..
    a tu chłopak na porodówce, na co wujek zawsze wspomina: pierd.. prorok :D

    Z. lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota jaram się twoim wykresem :) a jednak :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESTEM W CIAZY!!!

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melena, gratulacje ;)

    Cześć Mizzy ;)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam Dziewuszki :D


    Livia udanej wizyty, potwierdzajacej w 100 % płeć i samych dobrych wieści :)
    czekamy , daj szybko znać po <3

    Melena byłaś na tej becie ? jak wynik ? jesli jest pozytywna to gratulacje ciąży i tego , że udało Wam sie tak szybko :O

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2057 2058 2059 2060 2061 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ