Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tantum rosa jak miałam infekcje ... to nasiadówki sie robi . To to jest ten sam tantum rosa ?
    tylko ja nie lubie nasiadówek oszzzzz zawsze cyrki i wygibasy przy tym :P :O

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i potem sie dziwić że dziecko sie ujawnić nie chce jak słyszy takie głupie gadanie babci przyszłej :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, proszek do rozpuszczenia :) taki w bialoróżowym opakowaniu :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupilam jedno opakowanie ale widać że będzie więcej potrzebne... jeszcze mam od Multi gyn activgel taki aplikator, strzykawę i myślę że w razie co do środka raz na jakiś czas można psiuknąć, ciekawe, zobaczę jak to bd reagować :D

    ale kiedys uzywalam tez na infekcje, ulga była konkretna:)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze wiedzieć to sobie też ten tantum rosa zakupię później :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    u nas słoneczko piękne i lekki mrozik dzisiaj :)

    a to tantum rosa to normalny żel jest? bo strasznie go lutówki kupują :O
    Monia kup sobie zatyczki do uszu, mniej będziesz słyszała :P
    Livia a może wyśnij mój poród teraz? :P bo moja dzisiaj matkę denerwuje bo mało się rusza..
    Złota a kiedy wyniki?
    no i mam nadzieję,że @ się nie pojawi ;)
    a mi włosy nie lecą, ale pewnie jak zaczną po porodzie to łysa zostanę..
    Proszek do podmywania, rozpuszczasz w wodzie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja kupilam jedno opakowanie ale widać że będzie więcej potrzebne... jeszcze mam od Multi gyn activgel taki aplikator, strzykawę i myślę że w razie co do środka raz na jakiś czas można psiuknąć, ciekawe, zobaczę jak to bd reagować :D

    ale kiedys uzywalam tez na infekcje, ulga była konkretna:)
    Na styczniowkach polecali

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Na styczniowkach polecali
    a no własnie, ale co bym nie czytała za artykuł, to wszędzie to jest :) czyli coś w tym musi być :) ale w sumie sama się przekonałaś że jest OK :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam Anutka księżniczka? dalej podnosi dzielnie główkę? :) ładnie je? śpi?
    a jak wasze chłopaki? Rudasku? Groszku? grzeczne?:) przesypiają w nocy?

    a ja dziś chciałam zrobić szaszłyki na wieczór i mam polędwiczki.. zaraz zrobię Marynatę, ale... kurde chciałabym jednak w piekarniku je wypiec, i tu jest moje pytanie, na ile nastawić piekarnik? 180? i na jaki czas? 15 min?30min?
    polędwiczka jest dość kruchym mięsem.. ale co wchodze na necie to inny przepis.. najchętniej używają kurczaka.. albo inne minuty.. a tak myslałam sobie żeby położyć te szaszłyki na metalowych tych "prętach" a pod spodem położyć tackę, to jakby jakiś sok leciał to nie ufajda mi piekarnika..
    i w razie co przykryje folią aluminiową z góry..

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a jak tam Anutka księżniczka? dalej podnosi dzielnie główkę? :) ładnie je? śpi?
    a jak wasze chłopaki? Rudasku? Groszku? grzeczne?:) przesypiają w nocy?

    a ja dziś chciałam zrobić szaszłyki na wieczór i mam polędwiczki.. zaraz zrobię Marynatę, ale... kurde chciałabym jednak w piekarniku je wypiec, i tu jest moje pytanie, na ile nastawić piekarnik? 180? i na jaki czas? 15 min?30min?
    polędwiczka jest dość kruchym mięsem.. ale co wchodze na necie to inny przepis.. najchętniej używają kurczaka.. albo inne minuty.. a tak myslałam sobie żeby położyć te szaszłyki na metalowych tych "prętach" a pod spodem położyć tackę, to jakby jakiś sok leciał to nie ufajda mi piekarnika..
    i w razie co przykryje folią aluminiową z góry..
    Ksiezniczka szykuje sie do przewracania na boki, co za dziecko :-) :-). Noce przesypia, dni marudnie ale w sumie to ok bo w nocy spimy :-) :-) zjafa miedzy 70-90 ml za kazdym razem :-). Rosnie :-) :-)

    Nie mogla zrobic kupy przez 3 dni wiec pogmeralam jej paltyczkiem dol uszu zamoczonym w bephantenie i poszlo :-) :-) nie wiem czy dobrze zrobilam, ale brzuszek miala taki twardy a teraz mieciutki :-)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka na pewno z korzyścią dla małej :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeszłam 6km a dziecko dalej w brzuchu ! :P szkoda tylko,że matka zmęczona :P
    już wiem co dzisiaj niezdrowego zjem- chipsy :D

    a to z tym proszkiem nikt mi się w szpitalu nie będzie bawił , zostawię swój płyn :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to tylko woda potrzebna do tego Aguś jest i sama sobie proszek dodasz i wymieszasz :)


    dziś była Oilatum w rossmaniee tzw cena na do widzenia 250 ml zamiast 39 zł to 24, oczywiście wszystko wykoupione i nie dostało mi sie ani 1 sztuki :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jakoś mi rano sie zachciało siku i jak sie w łózku przewracałam bolało w boku po prawej stronie po godzinie jak wstałam przeszło a teraz czuje jak sie ruszam, że czasem boli :O cóż zaś to może być :O
    małe szaleje :) dobrze, że w poniedziałek to połówkowe mam .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ten bephanten widziałam w rossmanie strasznie drogi jakoś :O

    sudocrem planuje kupić też ale najmniejsze opakowanie .

    Anutka albo inna mama :D po każdej zmianie pieluchy smarujecie dzieciom pupki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 14:47

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ale ten bephanten widziałam w rossmanie strasznie drogi jakoś :O

    sudocrem planuje kupić też ale najmniejsze opakowanie .

    Anutka albo inna mama :D po każdej zmianie pieluchy smarujecie dzieciom pupki ?
    Po kazdej :-). Po kapieli tyljo nie, nie chce zeby sobie odparzyla bo duzo siusia.
    Nephanten wlasnie stosujemy i mam ciagle ta sama tubka, nawet w polowie nie jestem a opakowanie 100 gramowe kupilam za 39 zl :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 14:58

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam z Majką Sudocream albo Linomag zielony i przy tym też teraz zamierzam zostać ;-) Monia ja po każdej zmianie pieluszki - najpierw chusteczką nawilżana myłam potem chwilka wietrzenia, kremik i pielucha.

    Jak mnie dzisiaj brzuch rozbolał, musiałam dwie nospy wziąć. Wystrachałam się nie na żarty! I nie wiem czy cewka moczowa mnie nie piecze przypadkiem trochę... W poniedziałek skoczę zrobić badanie moczu na wszelki wypadek.

    Aguś a chciałaś ze spaceru z dzieckiem wrócić w ręku już? :D

    Zaraz obiadek będzie, ziemniaczki już się gotują. Majka zamówiła sobie schabowe więc będą z pomidorkami w śmietanie ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Livia no może aż tak jej przyspieszać nie chciałam :P no ale żeby ani twardnienia ani skurcza jednego nie było...jestem zawiedziona :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzyknij męża i nie słuchaj, że się boi! :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale on jest pewien,że pcha ją w główkę i koniec! no już nie wiem jak mu zobrazować to wszystko :P aaa i jeszcze jedno- że zaleje małą w środku! no cycki mi opadają... :P

    livia30, mizzelka lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 2127 2128 2129 2130 2131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ