X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na szczęście na początku ciąży dorwała choroba, a jak na razie to męczę się z zajadem ..
    Dziś pojadę jakąś maść zakupić, bo już od X czasu mam i nie chce zniknąć ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Marcel spi sobie smacznie (chwilowo) :D to matka ma czas na neta :)
    tu mialam skopiowac, ale ma włoski po Tobie?

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka chłopski garnek najlepszy jest na drugi dzień :-) tak jak odgrzewane gołąbki! Ja go robię często bo M bardzo lubi takie jednogarnkowe jedzenie :-)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...mam 23 lata i jestem stara? Laurko to Ty już jesteś babcią na to wygląda :O
    owszem, pisałyśmy, ale później usunęłaś mnie z przyjaciółek bez powodu (afera z innego forum), zniknęłaś a jak zaszłaś w ciążę to znowu udajesz koleżankę i tylko się chwalisz wizytami...no dziwne to, ale wolimy być starymi kąśliwymi babami ale jednak mieć ze sobą normalne stosunki niż ciągle szukać konfliktów :)

    Madziulka ale czarnuszek słodziutki <3

    to i ja pokażę nasza biedroneczkę :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/325d202c6fd9.jpg

    Sury, Złota, Madziulka, Lena87, Anutka, potforzasta, mizzelka, Z., livia30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Madziulka chłopski garnek najlepszy jest na drugi dzień :-) tak jak odgrzewane gołąbki! Ja go robię często bo M bardzo lubi takie jednogarnkowe jedzenie :-)
    Oby cos mi zostało na jutro bo jak mąż sie dopadnie to moze być z tym ciężko :)



    relgh371ly1mtto9.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    tu mialam skopiowac, ale ma włoski po Tobie?
    Chyba tylko włosy ma po mnie i odstające uszy :P



    relgh371ly1mtto9.png
  • anetaa1607 Autorytet
    Postów: 342 375

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny. pomału chcę kompletować wyprawkę. a że to moje pierwsze dzieciątko mam pytania do doświadczony przyszłych i obecnych mam. Jakie pieluszki tetrowe kupić tj, jaki rozmiar jest najlepszy? bo na allegro są różne rozmiary? jakie polecacie butelki ile powinny mieć ml,jakiej firmy i ile,to samo jakie smoczki-ile,jakiej firmy na co zwracać uwagę? jakie nożyczki dla maluszka, jakie podkłady do przewijania, szcoteczka do włosów i jaki aspirator do noska? może macie jakieś ulubione firmy co możecie mi polecić, gdzie się zaopatrywałyście może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców allegro? dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi,ja na prawdę jestem zielona w tych wszystkich sprawach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 14:57

    Julcia
    05.05 1766g (31tyg3dni)
    89fa27c30b.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    hmm...mam 23 lata i jestem stara? Laurko to Ty już jesteś babcią na to wygląda :O
    owszem, pisałyśmy, ale później usunęłaś mnie z przyjaciółek bez powodu (afera z innego forum), zniknęłaś a jak zaszłaś w ciążę to znowu udajesz koleżankę i tylko się chwalisz wizytami...no dziwne to, ale wolimy być starymi kąśliwymi babami ale jednak mieć ze sobą normalne stosunki niż ciągle szukać konfliktów :)

    Madziulka ale czarnuszek słodziutki <3

    to i ja pokażę nasza biedroneczkę :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/325d202c6fd9.jpg
    Polunia jak slicznusia,kochane te nasze dzieciaczki <3

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetaa1607 wrote:
    witajcie dziewczyny. pomału chcę kompletować wyprawkę. a że to moje pierwsze dzieciątko mam pytania do doświadczony przyszłych i obecnych mam. Jakie pieluszki tetrowe kupić tj, jaki rozmiar jest najlepszy? bo na allegro są różne rozmiary? jakie polecacie butelki ile powinny mieć ml,jakiej firmy i ile,to samo jakie smoczki-ile,jakiej firmy na co zwracać uwagę? jakie nożyczki dla maluszka, jakie podkłady do przewijania, szcoteczka do włosów i jaki aspirator do noska? może macie jakieś ulubione firmy co możecie mi polecić, gdzie się zaopatrywałyście może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców allegro? dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi,ja na prawdę jestem zielona w tych wszystkich sprawach

    Mogę polecic Ci tego sprzedającego,kupowałam u niego juz kilka razy i jestem zadowolona

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 15:13



    relgh371ly1mtto9.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    podbijam pytanie .... wiadomo bedziemy miały dzieciaki w lato .... co podawać od pierwszych dni tylko mleko nasze czy też herbatę , wodę itp ?
    My od pierwszych dni mleko i woda, zadnych herbatek tak poradzila polozna i tak robimy

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Kilka słow do nowych tu osób!!!

    Słuchajcie, jeśli przyszłyscie tutaj na wątek tylko po to, zeby nas obrazać, wszczynać awantury to darujcie sobie i zmieńcie lokal! Forum jest dla wszystkich wiec załóżcie sobie nowy wątek i tam sie udzielajcie, Wpierniczylyscie sie miedzy wódke i zakąske, gdzie my tu juz jestesmy od roku, znamy sie bardzo dobrze,wiemy co któej dolega itp i nie mamy zamiaru wypowiadac sie o problemach po raz setny to po pierwsze, a po drugie jeszcze komus cos udowadniać, kłóćic sie itd !
    Mam nadzieje, ze za chwilke sie to uciszy bo inaczej po prostu bedziecie ignorowane przez nas i tyle. Wasze wpisy obejda sie bez odpowiedzi bo ileż można, Ile Wy macie lat!
    No rudasek zrobil porzadek :-) :-). Brawo !! :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetaa1607 wrote:
    witajcie dziewczyny. pomału chcę kompletować wyprawkę. a że to moje pierwsze dzieciątko mam pytania do doświadczony przyszłych i obecnych mam. Jakie pieluszki tetrowe kupić tj, jaki rozmiar jest najlepszy? bo na allegro są różne rozmiary? jakie polecacie butelki ile powinny mieć ml,jakiej firmy i ile,to samo jakie smoczki-ile,jakiej firmy na co zwracać uwagę? jakie nożyczki dla maluszka, jakie podkłady do przewijania, szcoteczka do włosów i jaki aspirator do noska? może macie jakieś ulubione firmy co możecie mi polecić, gdzie się zaopatrywałyście może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców allegro? dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi,ja na prawdę jestem zielona w tych wszystkich sprawach

    1. pieluszki ja nawet nie mam pojęcia jakie rozmiary mam :P jakieś normalne :P
    2. butelki ja mam TT a smoczki LOVI - oba jeszcze nie używane :)
    3. szczoteczkę mam TT, aspirator do noska-gruszke, polecam tu krzysia jarzynę na allegro ma tanio i sprawdzone :)

    anetaa1607 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Hej Ciocie, wpadam tylko na chwilkę zdać relację. Tomuś waży 315g, zdrowy! Długi i chudy ;-) Okładał matkę w trakcie badania, zasłaniał się rączkami ale dałyśmy radę ;-)

    Na 3 i 5 zdjęciu czarno białym widoczny sterczący siusiak - chłop na 100% !

    4aef12e0fd90f27dmed.jpg

    a8186986d40c1225med.jpg

    80f00c53320235f2med.jpg

    Nadgonię was później - mam męża teraz! ;-)
    Libka jak sie ciesze :-) :-)

    livia30 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssss

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 16:09

    relge6yd309xm1zq.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    czesc Wam :)

    zyje :) nie zabilam sie :P

    dzis Gabrys grzeczniejszy :)

    meza obserwuje, moze tez sie poprawi..ale ma odpały

    a co to za burdy tutaj, kto sie awanturuje??

    do dziewczyn po porodzie- czy macie pod koniec krwawienia teraz cos takiego niby surowica czy ropa leci?? taki zołto podbarwiony sluz...hmm czy to normalne??

    aaa... chrzcimy Gabrysia w dzien kobiet :D 8.03 ;) i ksiadz wyrazil zgode na 2 chrzestne :)
    Tak mialam taki niby sluz niby plamienie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka :D
    rozwarcia nie ma, mała nie wybiera się na świat, powiedział mi że do 3 marca na pewno nie urodzę - ciekawe :D
    chory był i położna też, mam nadzieje że mnie nie zarażą...
    następna wizyta dopiero 11 marca
    a na wejściu zaraz mnie zapytał czy nie chce rodzić
    a ja w śmiech: to jeszcze się Pan pyta? :D

    no i wpadłam małej jeszcze kupić kilka rzeczy :D nie mogłam sobie odmówić :)
    przepraszam z góry za jakość zdjęć ale liche światło jest ;/
    2i7bbzt.jpg
    11jxhyf.jpg
    2vd16xz.jpg
    21jbqjq.jpg
    1fu4jm.jpg
    2qimltt.jpg

    i cudem złapałam płyny Lovela co były w biedronce.. odplamiacza nie widziałam, ale złapałam mleczko do prania i płyn do płukania ufff.. :)
    Zaraz was nadrabiam:)

    Lena87, livia30, przedszkolanka:), anetaa1607 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy nie nadrabiaj :D szkoda nerwów :D

    A ciuszki piękne :D <3

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nadrobiłam.. znów szum..

    nie... zaraz.. jestem kąśliwą babą :D ŻENUUUAA

    ktoś tu musi zluzować majtki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 17:09

    Lena87, Z., przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetaa1607 wrote:
    witajcie dziewczyny. pomału chcę kompletować wyprawkę. a że to moje pierwsze dzieciątko mam pytania do doświadczony przyszłych i obecnych mam. Jakie pieluszki tetrowe kupić tj, jaki rozmiar jest najlepszy? bo na allegro są różne rozmiary? jakie polecacie butelki ile powinny mieć ml,jakiej firmy i ile,to samo jakie smoczki-ile,jakiej firmy na co zwracać uwagę? jakie nożyczki dla maluszka, jakie podkłady do przewijania, szcoteczka do włosów i jaki aspirator do noska? może macie jakieś ulubione firmy co możecie mi polecić, gdzie się zaopatrywałyście może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców allegro? dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi,ja na prawdę jestem zielona w tych wszystkich sprawach
    ojojoj :D troszkę jest tego, pieluszka tetrowa to obojętnie :) ale może kilka dużych weź, ale więcej tych mniejszych bo to głównie do ulewania maluszka.. a większa np się przyda do kąpieli..
    ja mam aventa 125ml chyba czy coś takiego butelkę :)
    podkład do przewijania brałam flanelowy z ceratką pod spodem, ale i wzięłam usztywniany przewijak na łóżeczko, kręgosłup tak nie cierpi.. a tu jednak tych kup jest.
    aspirator do noska mam katarek, ale są tańsze odmienniki :)
    szczotka do włosów to aby miękka była.. delikatna z naturalnym włosiem..
    a allegrowicza polecam tego, ekspress normalnie szybko wykonał zamówienie ani jedej pomyłki i wszystko ok, a gdzieś miałam listę wyprawkową jeżeli chcesz to ci wkleje :)
    http://allegro.pl/usztywniony-przewijak-70x50-hit-duzy-wybor-i4928134640.html

    anetaa1607 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    czesc Wam :)

    zyje :) nie zabilam sie :P

    dzis Gabrys grzeczniejszy :)

    meza obserwuje, moze tez sie poprawi..ale ma odpały

    a co to za burdy tutaj, kto sie awanturuje??

    do dziewczyn po porodzie- czy macie pod koniec krwawienia teraz cos takiego niby surowica czy ropa leci?? taki zołto podbarwiony sluz...hmm czy to normalne??

    aaa... chrzcimy Gabrysia w dzien kobiet :D 8.03 ;) i ksiadz wyrazil zgode na 2 chrzestne :)
    czyli jednak 2 chrzestne?
    kochana ale juz lepiej? ehhh

    trzymaj się z Gabrysiem cieplutko :)

    daj spokój jak poczytałam sobie to niezłe jazdy :D stare wyjadaczki no nie mogę hahha :D
    zajebie kogoś jadem :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 2273 2274 2275 2276 2277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ