X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Odetchnelam :) wyniki badan w porządku. Glukoza w moczu - ujemna..
    Glukoza w krwi na czczo 75 mg/dl :)
    Wyniki morfologii krwi - w porządku.. Dwa współczynniki podniesione. Ale pani doktor mówi ze krew w ciąży zmienia sie jak woda :)

    Co do glukozy w moczu - czyli sie nawpier... Za późno :) bo przed tymi badaniami do 19 ostatni posiłek i woda. Juhuuuuuuuuu..
    i widzisz? jednak nie ma się czym martwić :D i pamiętaj uważaj na fioletową stronę bo można w nerwicę wpaść :D
    albo internetowe artykuły, według nich powinnam miała mieć ciążę pozamaciczna bo duzo mialam plynu w zatoce douglasa i dlugo sie trzymał, jak sie okazało taka jest moja uroda :) i nie tylko ja tak mialam na forum.. ale ile strachuu :D

    Groszek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka dobrze by było lapar... ale teraz ze znieczuleniem to damy radę :)
    pewnie to pikuś naprzeciw porodu.. :)

    Rudasku cisza na morzu, choć w nocy mialam silne bóle @ i twardnienie brzucha, nie spałam od 2 do 7 rano, krzyż bolał, lędźwie.. ughh nie wiedzialam co z soba zrobic..
    a teraz spokoj... i bądź tu mądrym :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Anutka zdrowiej i szybko dochodź do siebie :)

    Mizzy kolejna dziewczyna - i uparciuszka :D
    to ta moja zamiast w czerwcu chyba w grudniu wyjdzie bo też kobita :)

    Pomarańczka superrrrrrrrrrrrrrrrr , że wyniki ok :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Dziewczyny podobno przy 7cm rozwarcia zaczyna sie horror. To prawda? Jak wyglada pochwa po zszyciu gdy już się wygoi? Czy widać bliznę albo widzicie u siebie że jest jakoś nierówno zszyta? I czy rzeczywiście po urodzeniu pierwszego dziecka jest taka różnica w ciasności pochwy? ;) Znaczy ze nie jest juz taka jak przedtem tylko.... rozciągnięta?
    U mnie horror zaczal sie jakos przy 8 cm, bolalo juz konkretnie i czrsciej.
    Po zszyciu pichwa wyglada tak samo po zszyciu
    Blizne widav, taka biala linia ale w niczym nie przeszkadza i nie czuc jej tylko jest u mnie takue zgrubienie przy wejsciu do pochwy
    A czy roznica w ciasnosci jest to nie wiem, jeszcze z mezem nie ten teges,ale jak aplikowalam globulke to nie czuje roznicy :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej :)

    Anutka zdrowiej i szybko dochodź do siebie :)

    Mizzy kolejna dziewczyna - i uparciuszka :D
    to ta moja zamiast w czerwcu chyba w grudniu wyjdzie bo też kobita :)

    Pomarańczka superrrrrrrrrrrrrrrrr , że wyniki ok :)
    Ach dziewczyny taka zla jestem i ta kamica zrobila sie po ciazy, woreczek nie radzil sobie z zolciam jajos tak to bylo napusane

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no jak nie urok to .. no wiadomo .. Anutka mam nadzieje, że szybko dojdziesz do porządku z tym woreczkiem ... Ale to jak pójdziesz do szpitala na ten zabieg to małą też weźmiesz czy jak ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Dziewczyny podobno przy 7cm rozwarcia zaczyna sie horror. To prawda? Jak wyglada pochwa po zszyciu gdy już się wygoi? Czy widać bliznę albo widzicie u siebie że jest jakoś nierówno zszyta? I czy rzeczywiście po urodzeniu pierwszego dziecka jest taka różnica w ciasności pochwy? ;) Znaczy ze nie jest juz taka jak przedtem tylko.... rozciągnięta?
    U mnie od początku do końca ból był taki sam niezależnie od rozwarcia,a kurewsko bolało :P

    U mnie widać gdzie było szyte i to miejsce jest twardsze i są dni że nawet mnie tam boli.

    O ciasności się nie wypowiem bo jeszcze mi nie mineło 6tyg i nie współżyłam.Czekam narazie na kontrole u ginekologa



    relgh371ly1mtto9.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie o której kąpiecie swoje dzieciaczki?

    Ja swojego o 19.00 i zauważyłam ze po kąpieli nie w głowie mu spanie i usypia mi dopiero o 23.00 albo 00.00 i śpi do 06.00

    Pomyślałam żeby zacząć go kąpać godzine wcześniej to może szybciej będzie usypiał



    relgh371ly1mtto9.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:13

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    kurcze no jak nie urok to .. no wiadomo .. Anutka mam nadzieje, że szybko dojdziesz do porządku z tym woreczkiem ... Ale to jak pójdziesz do szpitala na ten zabieg to małą też weźmiesz czy jak ?
    Nie, z ojcem zostanie a pozniej przez miesiac nie moge dzwigac wiec nie przytule corki ;(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Mamusie o której kąpiecie swoje dzieciaczki?

    Ja swojego o 19.00 i zauważyłam ze po kąpieli nie w głowie mu spanie i usypia mi dopiero o 23.00 albo 00.00 i śpi do 06.00

    Pomyślałam żeby zacząć go kąpać godzine wcześniej to może szybciej będzie usypiał
    My kapiemy miedzy 19 a 21 i zwykle zasypia po karmieniu o23 i spi do 4-5

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:13

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Nie, z ojcem zostanie a pozniej przez miesiac nie moge dzwigac wiec nie przytule corki ;(
    współczuje :( ale usuną Ci to i będzie ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 12:31

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Mamusie o której kąpiecie swoje dzieciaczki?

    Ja swojego o 19.00 i zauważyłam ze po kąpieli nie w głowie mu spanie i usypia mi dopiero o 23.00 albo 00.00 i śpi do 06.00

    Pomyślałam żeby zacząć go kąpać godzine wcześniej to może szybciej będzie usypiał

    ja kąpie o 19.30 :) zeby na " na wspólnej" Maly byl juz czysty i spał :) Nie zawsze nam sie udaje ze spi..wczoraj o 17 złapał spiocha i spał do 20.30 wiec go kąpałam o 21 :) ale zwykle przed 20 :) daje mu troche cycka, 15 ospoczywa idzie do wanny, pozniej znów cycek i spi...zauwazyłam ze jak jest cieplejsza woda to szybciej zasypia...dokladnie tak jak starsza osoba, ja tak mam, jak sie wygrzeje mega w wannie to potem spioch na maxa:)
    Madziulka może kąpcie go ok 21 :) to wtedy ok 22 po wszystkim i zasnie na dłuzszy czas :) albo wczesniej..ja wole jak zaypia pozniej bo i tak kladziemy sie ok 23 wiec jak zasnie ok 22 to wtedy i ja zapadam w sen i jak przespie ok 3-4h to jestem wyspana:)

    Madziulka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ciocie :) Tak sie szykuje na spacerek :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ef231f84be3e.jpg

    Maniuś, Z., Anutka, Lena87 lubią tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha ja to teraz częściej na FB siedze :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja kąpie o 19.30 :) zeby na " na wspólnej" Maly byl juz czysty i spał :) Nie zawsze nam sie udaje ze spi..wczoraj o 17 złapał spiocha i spał do 20.30 wiec go kąpałam o 21 :) ale zwykle przed 20 :) daje mu troche cycka, 15 ospoczywa idzie do wanny, pozniej znów cycek i spi...zauwazyłam ze jak jest cieplejsza woda to szybciej zasypia...dokladnie tak jak starsza osoba, ja tak mam, jak sie wygrzeje mega w wannie to potem spioch na maxa:)
    Madziulka może kąpcie go ok 21 :) to wtedy ok 22 po wszystkim i zasnie na dłuzszy czas :) albo wczesniej..ja wole jak zaypia pozniej bo i tak kladziemy sie ok 23 wiec jak zasnie ok 22 to wtedy i ja zapadam w sen i jak przespie ok 3-4h to jestem wyspana:)
    Marcel po kąpieli robi się "żywy" i nie ma spania.Powinnam się cieszyć bo śpi mi praktycznie do rana to mogę się wyspać.

    W ciąży potrafiłam oglądać tv pół nocy bo spać mi się nie chciało,a teraz marudze ze dziecko mi zasypia około pólnocy a mi sie spać chce :P



    relgh371ly1mtto9.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrzę na zdjęcia waszych maluchów, to jestem w stanie sobie wyobrazic jaka to musi byc radość dla obojga gdy po długich, żmudnych staraniach codziennie patrzy sie na swoje maleństwo tak wyczekiwane :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Jak patrzę na zdjęcia waszych maluchów, to jestem w stanie sobie wyobrazic jaka to musi byc radość dla obojga gdy po długich, żmudnych staraniach codziennie patrzy sie na swoje maleństwo tak wyczekiwane :)
    Tak to prawda,radość jest ogromna.To nasz malutki kochaś <3



    relgh371ly1mtto9.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    współczuje :( ale usuną Ci to i będzie ok :)
    Pijcie w ciazy duzo soku jablkowego zeby Wam sie kamyczki nie zrobily, po ciazy to czeste, tak mi lekarz mowil

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 2292 2293 2294 2295 2296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ