X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka bo u niektorych babek jest TYLKO przy ujsciu szyjki, ja mam np tak ze musze sobie "grzebnac" bo inaczej to nie wiem nic.
    Ja to niedlugo okres, dzis plakalam ogladajac dom na nowo, czy jakos tak w polsacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 19:49

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Landryneczka jak jest sluz plodny to tak, a jak sucho to gina :(
    Przedszkolanka na majatch to chyba 24 godziny. :D :D :D to Ty wiecej do srodka trzymaj :D

    ja tam po zawsze 15 min. nogi do góry,później leże z 3 h i siusiu,ale dzisiaj właśnie w środku jak myłam to nie wiem czy to śluz czy sperma( białe).

    Groszku to nieźle masz :) mój zawsze marudził,że mało i w ogóle a jak teraz częściej było to się cieszył,że już po owu haha <3

    aszka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki i trzymamy sie razem :)

    Wiecie co? przynajmniej moge z Wami teraz pobuszować troche i na forum zaległości nadrobić bo z M. by to sie nie udało :P
    kurcze czasem mnie denerwuje, zainstalował sobia jakas głupią gre na tablecie :P i cały czas gra i gra, doprowadza mnie to do furii....
    jak jestesmy razem to staram sie nie wchodzic czesto na forum....

    A z drugiej strony czy to nie smutne ze plemniki giną?? :( naprawde.... marnują się biedactwa:( czy my kobiety nie mozemy być płodne cały cykl?? ale to by było za prosto wtedy....

    przedszkolanka:), aszka lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Landryneczka bo u niektorych babek jest TYLKO przy ujsciu szyjki, ja mam np tak ze musze sobie "grzebnac" bo inaczej to nie wiem nic.
    Ja to niedlugo okres, dzis plakalam ogladajac dom na nowo, czy jakos tak w polsacie.

    a ja właśnie zawsze miałam na majtach a w tym cyklu "grzebałam " :P

    aszka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się Groszku! Ja mojemu tak mówiłam jak się zabezpieczaliśmy "zobacz ile plemniczków się marnuje" :D

    aszka, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka loteria :D
    Groszek faceci to czasami jak dzieci.

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Hmm..gdzies kiedys czytalam na temat jak odroznic sperme od sluzu, sperma jest mniej rozciagliwa, szybko sie urywa jesli chce sie ja rozciagnac miedzy palcami... albo mozna przeprowadzic dla pewnosci test w wodzie, sperma sie rozpuszcza a sluz przetrwa

    a jesli chodzi o przetrwanie żołnierzyków to nawet do 7 dni, ale to juz musza byc mega komfortowe warunki... i sluz i całość idealnie sprzyjajaca.

    Ah odpoczne troche od niego bo mnie zameczy z tym <3 :P:P jakby mógł to nawet 3 x dziennie :P tylko ja już nie daje czasem rady :P



    właśnie w tym miesiącu to sprawdzałam i sperma sie kleiła a śluz sie rozciąga ;p

    u mnie jest na odwrót moje libido wzrosło do maximum ,i biedny małż wymięka hahha

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Trzymamy kciuki i trzymamy sie razem :)

    Wiecie co? przynajmniej moge z Wami teraz pobuszować troche i na forum zaległości nadrobić bo z M. by to sie nie udało :P
    kurcze czasem mnie denerwuje, zainstalował sobia jakas głupią gre na tablecie :P i cały czas gra i gra, doprowadza mnie to do furii....
    jak jestesmy razem to staram sie nie wchodzic czesto na forum....

    A z drugiej strony czy to nie smutne ze plemniki giną?? :( naprawde.... marnują się biedactwa:( czy my kobiety nie mozemy być płodne cały cykl?? ale to by było za prosto wtedy....
    Za prosto, albo za trudno. Weź te miliony utrzymaj w ryzach cały miesiąc :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już swojemu zapowiedziałam, że dzisiaj nie ma, że zmęczony - ma działać i koniec kropka :D A tak na serio, on mógłby co chwilę :/ aż trzeba się odganiać od niego :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another zdziwie się jak @ nie przyjdzie :D hehehe
    Zimne babki jesteśmy :P
    Aszka też muszę grzebać :D przerąbane tak jest ale sprawdzałam i nie ma nic . Co prawda palec mokry ale nie ma nic więc nie wiem co z tym śluzem .
    Aga ja kiedyś tak robiłam ale teraz to jak kochamy się w nocy to po prostu idę mój i podkłada ręcznik i tak idę spać a rano wstaję mierzę temp i idę się myć :)
    A jak w dzień to leże tak z godzinkę i potem się myję .
    Groszku właśnie mówiłam mojemu kiedyś ze tyle plemników idzie na stratę że szok ile dzieci by mogło z nich być

    przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój całe szczęście ma swojego laptopa:P a informatyk to wiecie co przeżywam :P

    Groszek lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    zgadzam się Groszku! Ja mojemu tak mówiłam jak się zabezpieczaliśmy "zobacz ile plemniczków się marnuje" :D
    też tak mówiłam :D
    Dziś mojemu też nie daruje taką mam ochotkę :D

    przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    zgadzam się Groszku! Ja mojemu tak mówiłam jak się zabezpieczaliśmy "zobacz ile plemniczków się marnuje" :D


    dokładnie , biedne maleństwa oni maja ich miliony ale jakie cenne :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mówię do mojego że Kochanie czy to nie smutne że jak się zabezpieczaliśmy to wyrzucałeś tyle dzieci do kosza a on a weź rzesz ty się uspokój :D ale nie no taka prawda bo jak człowiek się zabezpiecza np. prezerwatywy to tyle spermy idzie do kosza a przecież dzieci by z tego mogły byc

    Groszek, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    dokładnie , biedne maleństwa oni maja ich miliony ale jakie cenne :)
    oj dokładnie , tak sobie myślę że jak zajdę w ciąze to to dziecko będzie tak upragnione i wyczekane że szok .

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Teraz mówię do mojego że Kochanie czy to nie smutne że jak się zabezpieczaliśmy to wyrzucałeś tyle dzieci do kosza a on a weź rzesz ty się uspokój :D ale nie no taka prawda bo jak człowiek się zabezpiecza np. prezerwatywy to tyle spermy idzie do kosza a przecież dzieci by z tego mogły byc

    Docenia się to dopiero jak się o dzieciątko stara ;-)

    aszka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już myślalam że tylko ja leże z nogami do góry :) wspaniale że nie jestem sama :D pomagamy plemniczką w ich długiej i męczącej drodze :P

    przedszkolanka:), aszka lubią tę wiadomość

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, te sluzy to sa skomplikowane czasem, sama za duzo nie mam, choc raz dziennie tak porzadnie mi "skapnie" ze tak brzydko powiem... czasem sucho, czasem jest...

    czyli jestesmy niskotemperaturowce :D


    Jesli chodzi o <3 to w tamtym miesiacu miał mnie dosc bo ja prawie codziennie chciałam a jak zaczełam mowic cos o wou to sie zablokował i było to niemozliwe... byłam wkurzona :P a pozniej jak @ przyszla to ryczałam, bo wydawało mi sie ze sie udało... brzuch bolał ydzień przed @ i było to dziwne, a potem plamienia, niedobrze mi było... czego nigdy wczesniej nie miałam:/ mysle ze moja psychika na to wpłyneła. Mialam takigo doła przez kilka dni, ale pozbierałam się.. Stwierdziłam ze musze bardzo obiektywnie podchodzic do tego w kolejnym miesiacu, bo inaczej sie człowiek wykończy. Lepiej odpierac sygnały niz kazdy traktowac jako oznake ciazy. Lepiej milo sie rozczarować, bo smak porazki jest gorzki :(
    Noa le czego tu oczekiwac, w jeden miesiac rzadko komu sie udaje....

    w tym miesiacu obrałam taktyke "mówic jak najmniej mezowi" i chyba pomoogło... bo sie nie stresował:P znaczy zobaczymy pod koniec miesiaca rezultat :)

    aszka lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ;) ale wiecie, każdy zawsze czeka na odpowiedni moment a tu różnie bywa niestety..

    jakie Wy napalone dzisiaj ;d ja za to kompletnie nie, teoretyczna owu zniknęła razem z moim libido :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Docenia się to dopiero jak się o dzieciątko stara ;-)
    Oj to prawda :)
    Klara może i ja znów dołącze do was :P

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ