X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Haha ;D ja i tak kiedys na kawe przyjade obiecana :p



    OCZYWIŚCIE!!!!♥ hihi no szczerze mówiąc nie ukrywam że bym się cieszyla jakby to było już :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na tą chwilę właśnie jest to całe oczekiwanie :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co daje picie tego wina ile trzeba go pić i w jakim momencie? (u mnie rozkręca sie ból wiec pewnie jeszcze dziś @)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wino pogrubia endometrium

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej juz przy koncu @ zaczac i sobie pic z 10 dni
    ;) jade na usg

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dołączę to do mojego menu :d su powodzenia :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su trzymam kciuki :)
    smerfetka a może to tylko bole :) poki nie ma @ ja zaciskam mocno kciuki!!!!!!♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 pecherzyk 16 mm na lewym i 1 pecherzyk prawie 16 mm na prawym, endometrium 11.4

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su no pięknie!!!! ♥

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su zajebiscie

    SusannaDean, Magduullina lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jutro wolne wybieram sie na badania krwi.planuje zrobic kontrolne tsh po zmianie dawki leku z 75 na 88,morfologie,żelazo ,cukier,nprogesteron i stad pytanie jutro bedzie 9dpo i czy wynik progesteronu bedzie sugerował jego rzeczywisty stan i czy była owulka czy lepiej darowac sobie to badanie.jakie badania zrobiłybyście przy obniżonym libido.bede wdzęczna za wskazówki.kiedy robiłyscie 1 bety po owulce

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde w cyklu gdzie bylam w ciazy w 16 dc mialam endo 9 mm...woooow wino i wooow migdaly

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak 9 dpo ok moze byc na proga kaza 7-8 a ja kiedys mialam 7 i 9 i byl taki sam wiec jakis obraz sytuacji bedziesz miec. Co do libido to nie wiem kurde..

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su swietne wiadomosci!

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżka Rosax prawdę Ci powie i przyszłość wywróży :) Rosa piękna beta :) Widać, że maleństwo rośnie tak jak powinno :)

    Ukija i Susanna dziewczyny szalejecie w tym cyklu :) Wasze pęcherzyki, endometrium to nie może pójść na marne :) Trzymam za Was bardzo, bardzo mocno kciuki :) W końcu rok 2016 dobiega ku końcowi więc trzeba spiąć pośladki i płodzić dziedzica :):)

    anusiak ja robiłam w 9 dc bądź w 11 ( zalecenia lekarza) wiec możesz spokojnie zrobić :)

    Magduullina Ty wiesz, że jak czytam teraz Twoje wiadomości to przeżywam stres razem z Tobą?? Normalnie aż mnie w środku skręca :) A poza tym spokojnie możesz pisać o Twoim stanie chętnie się dowiem co mnie czeka w przyszłości :) muszę sobie w Google wyszukać co to jest ten czop :)

    A ja za 4 dni kończę tabletki później @ i w końcu po dłuższej przerwie wracam do starań :) ihaaaaa :):) i wpadam w przymusowy alkoholizm :) siłą będę piła te wino choćbym miała je zwracać :) Migdały tez zjem, a pewnie co mam sobie żałować :)

    Miłego wieczoru Wam życzę :)

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pij wino Sua bo jak wodac daje efekty ;) juhu oby nam sie nie zmarnowalo takie endo! Takie pecherzyki!

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua dobrxe mówisz ;)
    no kochana czeka was czeka :*
    bole się nasilaja tzn dol brzucha coraz bardziej daje o sobie znać .... i to stawianie masakra... mam nadzieje że przespie te noc

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety robie 9dpo bo predzej nie miałam kiedy bo wpracy od 8-14.a jutro mamy wolne bo zakład ma kontrole i musimy sciemniac że szefostwo samo pracuje bo pracownicy na czarno robia.wiec chce ten dzien wykorzystac na załatwienia bo do swiat bedzie ciezko o wolne.a czy poziom progesteronu może sugerowac ciaze czy nie bo ostatnio koleżanka wspominała mi że niby tak jak jest dośc wysoki.a wy co o tym sadzicie

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su ❤ kocham Twoje pęchrzyki i endometrium :) a którego dnia Ty masz owu? Wybacz ale jakoś nie mogę sobie przypomnić :P ja też mam 1 raz takie endo więc zapatruje sie na nas obie bardzo pozytywnie :P

    Magduullina już jesteś bardzo blisko. Widzę prezent dla rodziny na mikołajki :)

    Anusiak kochana padaj sie. Zawsze warto sprawdzic co tam w trawie piszczy :P wracasz do gry! :D

    Ja w ogóle dzis byłam u lekarza. Dostałam żelazo i krople na podniesienie ciśnienia. Jutro zamierzam skonsultować to z ginkiem :P

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kiedy ten progesteron się bada bo zapomniałam a dostałam skierowanie :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 1001 1002 1003 1004 1005 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ