X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    Coca cola to jeszcze spoko a ja w ciąży i ciezko mi rzucić palenie ale powoli walcze zmniejszam codziennie i mysle ze za 3 dni już nie będę palić

    Ja palilam cala ciaze.. malo ale palilam.. A przed samym porodem polozna do mnie przyszla i mowi idz szybko zapal bo zaraz po ciebie przyjdziemy i juz do jutra nie zapalisz.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    Coca cola to jeszcze spoko a ja w ciąży i ciezko mi rzucić palenie ale powoli walcze zmniejszam codziennie i mysle ze za 3 dni już nie będę palić


    Mam nadzieję, że uda Ci się wkrótce rzucić palenie.
    Trafiła kosa na kamień :)
    Nie gniewaj się ale palenie naprawdę szkodzi maleństwu.....
    Liczę, że Ci się uda.

    Molyx lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    Mam nadzieję, że uda Ci się wkrótce rzucić palenie.
    Trafiła kosa na kamień :)
    Nie gniewaj się ale palenie naprawdę szkodzi maleństwu.....
    Liczę, że Ci się uda.

    Wiem że szkodzi i chce z tym skończyć tylko ja 5lat pale i to nie jest tak latwo rzucić. U mnie chormony wariuja dzisiaj miaalam tepy nóż i nie moglam pokroić marchewki i strasznie sie darlam na.mojego męża ale byl zly a ja krzyczalam a zaraz sie śmiałam i tak w kółko.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja palilam cala ciaze.. malo ale palilam.. A przed samym porodem polozna do mnie przyszla i mowi idz szybko zapal bo zaraz po ciebie przyjdziemy i juz do jutra nie zapalisz.

    No to nieźle ja myślę rzucić. Ja.nie mam silnej woli i bedzie ciężko ale dla mojego malenstwa zrobię wszystko.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo żesz faktycznie dużo piszecie. :D Ja dziś mam dzień sprzątania, także pewnie znowu najwyżej wieczorem do Was zajrzę. :)

    Jeśli chodzi o sny to mi najczęściej śni się katastrofa lotnicza i wypadające zęby - to są jedyne sny, które mi się powtarzają. Inne przychodzą i nigdy nie wracają, ale jeszcze nigdy nic nie zwiastowały. :)

    Ja też jestem nowa i naprawdę nie mam złych zamiarów. :D

    Ja biorę tylko folik 400, męża niczym nie futruję, póki co oczywiście. :D

    Jeśli chodzi o fajki to dziewczyny nie palcie - moja mama paliła jak była ze mną w ciąży, jako jedyną z rodzeństwa. Też mało, bo mało, ale już była tak uzależniona, że nie mogła przestać. Przez wiele lat nic z moimi płucami nie było. Dopiero pod koniec podstawówki zaczęła mi się rozwijać astma. Okropne świństwo. Pomyślcie o dzieciach jak sięgacie po fajkę, czy chcecie im zgotować taki los...

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx - do Ciebie ślę dużo mojego optymizmu!!!!! :)

    A Szarlotka jutro godzina 0 i czekamy na dobre wieści. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    No to nieźle ja myślę rzucić. Ja.nie mam silnej woli i bedzie ciężko ale dla mojego malenstwa zrobię wszystko.

    Tez jej nie mialam dlatego palilam ale dziennie nie przekroczylo 3 papierosow a 3 bylo maximum. Czasem tylko jedna czasem w ogole.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Ooo żesz faktycznie dużo piszecie. :D Ja dziś mam dzień sprzątania, także pewnie znowu najwyżej wieczorem do Was zajrzę. :)

    Jeśli chodzi o sny to mi najczęściej śni się katastrofa lotnicza i wypadające zęby - to są jedyne sny, które mi się powtarzają. Inne przychodzą i nigdy nie wracają, ale jeszcze nigdy nic nie zwiastowały. :)

    Ja też jestem nowa i naprawdę nie mam złych zamiarów. :D

    Ja biorę tylko folik 400, męża niczym nie futruję, póki co oczywiście. :D

    Jeśli chodzi o fajki to dziewczyny nie palcie - moja mama paliła jak była ze mną w ciąży, jako jedyną z rodzeństwa. Też mało, bo mało, ale już była tak uzależniona, że nie mogła przestać. Przez wiele lat nic z moimi płucami nie było. Dopiero pod koniec podstawówki zaczęła mi się rozwijać astma. Okropne świństwo. Pomyślcie o dzieciach jak sięgacie po fajkę, czy chcecie im zgotować taki los...

    Moja mama tez ze mna palila puki co ani mnie ani mojej siostrze nic nie jest. No i u syna tezz nie zauwazylam nic niepokojacego. Najzabawniejsze jest fakt ze jak tylko urodzilam tak przestalam palic ;) teraz jestem pewna ze na 100 % nie zapale nawet bucha w ciazy ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax oczywiście, że nic może nie być, ale po co ryzykować. :( Nie palcie kobitki w ciąży! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:16

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala ciaze zalowalam ze pale.. Nie moglam jednak rzucic do konca.. Choc od 2 trymestru zdarzalo sie ze i kilka dni nie palilam to w koncu nadchodzil czas i musialam... Ale teraz juz na pewno nie bede palic. A jak bede chciala to obetne se rece! Haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej :) znowu odpisywania na posty z 4 stron! :D

    Makowa wydaje mi się, że suplementacja to dobry wybór, a nie wiadomo kiedy plemniczki odżyją, na pewno będzie to bardzo szybkie więc ćwiczenia pełną parą :)

    Molyx przykro mi, że to tylko jedna krecha :( ale być może jest jeszcze za wcześniej. Poczekamy i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Ja wierzę, że będzie dobrze :*

    Rosax ja doskonale wiem, że mogę na Ciebie zawsze liczyć w zaciskaniu kciuków :* faktycznie spada Ci temperatura ale zobaczysz za to jakie wielkie będzie odbicie po tych nizinach :P jeżeli chodzi o @ po antykach to ja miałam taki w ciągu brania, przed tym jak zaczęłam mieć 1 dniowe :P

    Jadziunia to nie był personalny post bo było tutaj kilka dziewczyn, które przyszły napisały jeden post i już się nie udzielają :) ja już przestałam przypominać i się nie sam wypytuje a ja mu mówię: nie będę z tobą o tym rozmawiała :D zołza ze mnie i dobrze mi z tym! :D

    Szarlotka taki śluz w ciąży? Jak Ty tak możesz zapominać o swojej fasoli! Różne rzeczy się zdarzają i nie ma co się dziwić :) Ja i Rosax pamiętamy doskonale, że już zaciążone jesteśmy :P moje samopoczucie nadal w dole. Wszystko mnie boli, jestem przemęczona, mam dosyć pracy i takie tam :D ale trzeba żyć dalej. Filma jakiegoś dziś oglądniemy i zjemy sławiony na of popcorn :D

    Elina jaka Ty jesteś młodziutka :) ja zawsze wszystkim mówię, że mam 21 lat i wszyscy wierzą więc chyba tak staro nie wyglądam. Ja też kocham zwierzęta i przez moje życie przeszło już ich wiele. Też miałam królika, białà puchatą kuleczkę :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale długi post mi wyszedł :D swoją drogą nie palcie. Szkoda zdrowia fasol i Waszego. Fajki to zło i to straszie drogiem ja paliłam 7 lat. Zdarza mi się na imprezach ale na drugi dzień taki kac morderca że dajcie spokój :P
    Ja też wierzę w potęgę snów. One zawsze coś nam podpowiadają :D analizuje je na sennikach za każdym razem :) ostatnio śniło mi się że mój zjadał mi ręce :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 18:05

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle i w szczególe mam takie pytanie. Boli mnie podbrzusze jak kaszle. Normalne czy mam się martwić? Och uruchomiłam się to teraz Wam żyć nie dam :D o ile jesteście tutaj jeszcze :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, nie palcie tych ćmików, proszę Was... szkoda Waszego zdrowia i dzieciaczków, na prawdę :(

    Jeżeli chodzi o kwas foliowy to wystarczy brać 1 tabletkę dziennie 0,4 mg (podstawowe zapotrzebowanie dla czlowieka) gdyż wyższa i tak wydalana jest z moczem, więc branie większej dawki jest najzwyczajniej bez sensu.

    Ukija lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    W ogóle i w szczególe mam takie pytanie. Boli mnie podbrzusze jak kaszle. Normalne czy mam się martwić? Och uruchomiłam się to teraz Wam żyć nie dam :D o ile jesteście tutaj jeszcze :P

    Mnie dzis od rana pobolewa podbrzusze.. Czy zakaszlne czy nie. I lewy jajnik daje mi w kosc od 2 dni juz. Moze napij sie miety. Powinno przestac bolec a jak nie to moze do lekarza? Albo masz ovu i tak ja odczuwasz ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Madziarą. Kwasu foliowego nie da się nawet przedwkować :) podejrzewam, że taki z większym stężwniem jest droźszy i to wyrzucanie kasy w błoto. Zresztą każdy suplement witaminowy nie jest przyswajany w 100%. Co to znaczy? Że jest np na wit. C jest napisane 100% zapotrzebowania czy nawet 150% to za cholere się tyle nie przyswoi. Może to być np 30, 40 % :P

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax kochana, miejmy nadzieję że to owu bo temp ciągle niska :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj tata zamontowal mi te antydymne czujniki ;) byla proba wczoraj podlozyl dum z papierosa i dzialalo piszczalo i piszczalo. A dzis? Dzis chyba byla kolejna proba.. Smarze sobie cebulke z kielbaska i frytki. Okno mam otwarte w kuchni a czujki sa w sypialni mojej syna i na przedpokoju. W duzym pokoju kuchni i lazience nie ma. Tak wiec bez obawy smarze sobie dalej a tu nagle pisk! Biegne z krzeslem by to wylaczyc. Odkrecic sie nie chce mecze sie i mecze az w koncu odkrecilam i wylaczylam. Kurde posciagam to wszystko! Chuj mnie interesuja wymogi ze musi byc.. Przez to odkrecanie spalilam sobie kielbaske :( cale szczescie ze tylko jedenn zaczal piszczec a nie wszystkie trzy na raz ;) az strach teraz obiad gotowac ;D

    Ukija, Jadziunia lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Zgadzam się z Madziarą. Kwasu foliowego nie da się nawet przedwkować :) podejrzewam, że taki z większym stężwniem jest droźszy i to wyrzucanie kasy w błoto. Zresztą każdy suplement witaminowy nie jest przyswajany w 100%. Co to znaczy? Że jest np na wit. C jest napisane 100% zapotrzebowania czy nawet 150% to za cholere się tyle nie przyswoi. Może to być np 30, 40 % :P

    Kupilam ten 800 bo babka w aptece go mi dala a na szybko kupowalam ;) wiem ze sie go nie przedawkuje ale chce zapytac lekarza jeszcze co on proponuje za wit i w ogole. No chyba a raczej "na pewno" na wizycie bede zafascynowana moimi fasolkami haha

    Ukija lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax hahaha ja kocham Twoje przygody. Lepiej zostaw te czujki dla bezpieczeństwa. Ja jestem na tym pukcie wariatką i też chce sobie kupić :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ