Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosno przybywaj z zielonymi kropkami!!!!!!! :-P

    borsuk lubi tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dopóki nie ma @ nie ma co jej wzywać...mnie brzuch pobolewa ale dziwnie raz lewa raz prawa...a do @ , która nie przyjdzie jeszcze tydzień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 16:44

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurelka może to twoje przeziębienie to z powodu osłabienia organizmu po wgryźnieciu małej fasolci :-D :-D

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka wrote:
    Bajka dopóki nie ma @ nie ma co jej wzywać...mnie brzuch pobolewa ale dziwnie raz lewa raz prawa...a do @ , która nie przyjdzie jeszcze tydzień...

    Aurellka ale mój brzuch własnie zaczął krew upuszczać. :D :*

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka! Podziwiam za to, że wstajesz o tej porze!

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jaka @ ?!?!
    Przeciez to nie ona! Fasola rosnie tkanki pekaja i stad te krwawienie! ;*

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka może buraczki jadłas? :-P

    No niestety od 5 lat dzień w dzień wstaje o tej porze i czasami rzygam już tą monotonią

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka hahahahahahahhahahahahahhahahahhhahaaha wygrywasz! Nie jadłam niestety buraczków, a szkoda, bo lubię. :p

    Rosax wróciła z pracy! :) No niestety od rana jak zobaczyłam temperaturę na termometrze wiedziałam, że przyjdzie, ale fakt - nie ze dzisiaj. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być morze to będzie córeczka i to ona dostała już @ :D

    Bajka111 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija jeszcze lepsza. Uwielbiam Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 16:51

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co, ponieważ nie wiem czy to juz okres zaznaczyłem póki co plamienie i... Dostałam punkty od detektora za nie. :p Jeśli to okres to wyjątkowo krótki. ;)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade zaraz do sklepu zaopatrzec sie w testy :) ciazowe ale bo ovu jeszcze mam. I wiecie co? Dopadlo mnie dzis cos przez co mysle ze sie nie udalo.. I nie chce wyjsc ode mnie...

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c57aff90fa2f.jpg

    Tak wyglądają już moje małe gowniarze doniczkowe. Jedyne co mogę wam narazie udostępnić :-D

    rosax3, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prace juz o 12 skonczylam ;D ale u tesciowej jestesmy.. A zaraz na urodziny do siostry ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Być morze to będzie córeczka i to ona dostała już @ :D

    Ukija ty jesteś niesamowita hahahahahhahahahahhaha :-D :-D :-D :-D :-D

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax co Cię dopadło? Ja też takie myślenie jakieś dziwne dziś mam :/ niecha ten czas szybko leci di wtorku...
    Anka jakie cudne :)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax chyba menżu cie dopadl :-D

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax co tam dopadło?

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurelka tak patrzę na te kwiotki teraz i myślę że to jakiś znak... Bo patrz jest ich 5

    Tzn. Ja, mój K, dwie nasze córki i Fasolcia (może się uda w tym cyklu)

    Bajka111, Aurellka lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dff2fd54b23d.jpg
    Borsuk to z dedykacją dla Ciebie hehe :)
    A tak poważnie kawka i ciasto dziewczyny i oczywiście ploteczki zapraszam ;) Bajka Rosax Ukija Anka Borsuk Makowa Szarlotka Madziara Aurelka Tulipanowa ufff jak kogoś pominęłam to przepraszam <3 ciężko zpamietac:)

    Bajka111, Anka309, Aurellka, rosax3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ