X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax - haha no nie mam drugiego, żeby mieć dwie. :D A na check&go nie narysujesz drugiej. :D

    Tak podejrzewałam, że nie jestem w ciąży - zawsze sobie wyobrażałam, że będą mnie bolały piersi. (Bo mnie nigdy na @ nie bolą, zawsze tłumaczę, że nie ma co boleć :D ) Tylko cykl się no kuźwa wydłużył, a kiedy ja mam zajść w ciążę jak nie w podróż poślubną? :D Także @ ma przyjść i to już! Tempka spadła, więc mam nadzieję, że do jutra rana będzie. :)

    Jak czytam o Twojej nocy to aż mnie serce zakuło. Teraz noc się skończyła i będzie pięękny dzień, bez niemiłych snów! I nie rozmyślaj o nich!

    Molyx - nono może imprezowa dziewczyna Ci rośnie. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Antylopaa. No niestety tabletki działajà zgubnje na większość organizmów :( ale nie ma.co się łamać! Będą dwie krechy i nie możesz w to wątpić. Życzymy Ci tego z całego serca i trzymamy mocno kciuki :) mi temperatura spadła w dniu w którym dostałam plamienie (zaznaczę że nie pod linię :)

    Molyx to masz dziś bardzo napięty dzień :) u mnie słoneczko więc sama też bym polatała coś pozałatwiała, no ale nie mam za bardzo co ;)

    Bajka czyli zrobiłaś test? No ale mógł wyjść fałszywie negatywny :) ja bym i tak poszła na bete. Jest masa dziewczyn, która miała sikańca negatywnego a beta już wysoka :)

    Rosax co za koszmary? Co Cię męczy? Ja osobiście uważam że sny są podpowiedzią. Nie bezpośrednią ale czymś nieco ukrytym :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - z tymi snami to mnie nie strasz, bo ostatnio miałam takie, że strach to pikuś!

    Nie będę szła. ;p Tempka ładnie już spadła. :) Nawet sikańca nie chciałam robić. :)

    Ale wierzę, że w podróży coś zmajstrujemy. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Antylopaa. No niestety tabletki działajà zgubnje na większość organizmów :( ale nie ma.co się łamać! Będą dwie krechy i nie możesz w to wątpić. Życzymy Ci tego z całego serca i trzymamy mocno kciuki :) mi temperatura spadła w dniu w którym dostałam plamienie (zaznaczę że nie pod linię :)

    Molyx to masz dziś bardzo napięty dzień :) u mnie słoneczko więc sama też bym polatała coś pozałatwiała, no ale nie mam za bardzo co ;)

    Bajka czyli zrobiłaś test? No ale mógł wyjść fałszywie negatywny :) ja bym i tak poszła na bete. Jest masa dziewczyn, która miała sikańca negatywnego a beta już wysoka :)

    Rosax co za koszmary? Co Cię męczy? Ja osobiście uważam że sny są podpowiedzią. Nie bezpośrednią ale czymś nieco ukrytym :)

    Oby nie bo w tym snie moj maz sie ode mnie odsowal.. Mowil ze to koniec ale nie pamietam czemu. Wiem ze byl taki zimny i oschly.. Taki powazny.. Nawet zblizyc sie nie moglam do niego.. Rozmawial ze mna z dala, nie przejal sie moimi lzami... No nic, kompletnie nic. Ale pozniej bylismy razem gdzies i bylo milo. Sama nie wiem skad ten sen.. On mi sie nigdy tak nie snil ;D ale dzien ma byc mily. Zaczelam od sniadanka z synkiem teraz kawka i zabiore sie za szafe ;D normalnie dzis to parada atrakcjii mnie czeka haha. A za oknem kolejny szary pochmurny dzien.. Ale jakos to bedzie ;D ooo az mi sie dowcip przypomial jak to babka jedzie pociagem i caly czas mowi jakos to bedzie, jakos to bedzie az w koncu ktos ja spytal czemu caly czas tak mowi a ona ahhh wioze meza od kochanki, corke ze skrobanki, syna z posterunku a pociag jedzie w odwrotnym kierunku. Ale jakos to bedzie!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Ukija - z tymi snami to mnie nie strasz, bo ostatnio miałam takie, że strach to pikuś!

    Nie będę szła. ;p Tempka ładnie już spadła. :) Nawet sikańca nie chciałam robić. :)

    Ale wierzę, że w podróży coś zmajstrujemy. :)

    Inny klimat dobry nastroj i bedzie gromadka ;D aaaa jak chcesz synka to niby nalezy pod czerwona posciela to robic haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax - kurde to muszę do hotelu zadzwonić, żeby taką przygotowali! :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Hej :)

    Ja już 5 cykl starań po odstawieniu tabletek i dalej nic ... :(((( Co prawda cykle w miarę regularne (27,26 jeden wyskoczył dziwny 36, potem 27 ) no i teraz ten, który powoli dobiega końca. Dziś mój 24 dc. @ planowana na sobotę. Jutro zrobię test, bo mam akurat wizytę u ginekologa. Jest dokładnie 11 dzień po owulacji. Cykl był monitorowany, dlatego wiem, kiedy dokładnie była owulacja. Trzymajcie kciuki dziewczyny, bo mnie już nadzieja całkiem opuściła i tak jak 3 pierwsze cykle starań byłam podekscytowana i nie zrażały mnie porażki , tak przez te dwa ostatnie po prostu opuściła mnie nadzieja, że się uda i czekam na okres. Podnieście mnie jakoś na duchu bo bardzo mi smutno.

    Przy okazji mam pytanko: ile dni przed ewentualnym okresem zaczyna spadać temperatura? Czy to jest jednodniowy nagły spadek czy też może ona sobie spadać powoli już kilka dni wcześniej ?

    A jesli chodzi o to ze to 5 twoj cykl staran to nie martw sie! Mi synek w 8 cs wyszedl ;D poczekaj do roku a pozniej sie zamartwiaj ale ja jestem przekonana ze sie uda szybko a moze juz?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Rosax - kurde to muszę do hotelu zadzwonić, żeby taką przygotowali! :D

    Znam dwa zabobony na syna haha
    1 czerwona posciel
    2 kobieta musi byc na facecie haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax - a tak naprawdę wystarczy, że trafię w owulację, a nie będę to te plemniki, które "czekają" na moje jajeczko. :D

    A Wy mieliście czerwoną pościel? :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas wlasnie mielismy pomaranczowo czerwona. I wtedy o tym nie woedzialam haha ;D ale fakt. Im dluzej czekaja plemiczki tym wieksza szansa na dziewczynke a chlopiec to niby od razu w dzien ovu bez czekania ;D

    Ahh to tylko takie gadanie.. A ile w tym prawdy to nie wiadomo ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka co to za negatywne podejście? @ jeszcze nie przylazła więc nic straconego :) kiedy dokładnie jedziecie w tą podróż? No właśnie jsk nie w tym cyklu to jest kolejny :) bez obaw :)

    Rosax według mnie koszmary odzwiwrciedlają nasze obawy. Musiała byś sama zapytać siebie o co może chodzić. Może ma to związek z oczekiwaniem na dziecko? :) mnie też męczyły ostatnio koszmary. W każdym widziałam trupy. Ale to było przed @. Teraz już się unormowało :) u Ciebie brzydka pogoda? U mnie bezchmurne błękitne niebo i słoneczko. Chyba muszę się przejść. No ale w końcu do lekarza na rtg idę. Pół miasta na nóżkach przejdę :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja mam kolorową, a synka bym chciała, później do kompletu córeczkę. Ja sama mam starszego brata i pamiętam jak mnie bronił w dzieciństwie. Stąd taki model rodziny mi się marzy :) a może uda się jedno i drugie za jednym razem. Niby tendencja do ciąż mnogich rośnie :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, ja zawsze chciałam starszego brata mieć - a mam starsza siostrę ;-) brata, nawet młodszego nie doczekałam nigdy. Może teraz więc będzie synek ? :-)

    Co do snów, mnie też męczyły 2 dni z rzędu, ze mąz mnie chciał zostawić. Raz, ze chciał wyjechac na misje do afganistanu, a drugim razem, ze chciał wyjechać do stanów - w obydwnu snach zostawiał mnie w ciązy i z córką w domu.

    U mnie piekna pogoda, słońce cudnie świeci, pachnie wiosną. Aż pościel wywiesiłam na balkon do przewietrzenia.

    U księgowej niewiele załatwiłam, dopiero jutro wszytsko ogarne. Wiec wrociłam, przygotowałam obiad, posprzątam i siadam do pracy :)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - ale właśnie jest tak, że ja się nie przejmuję, że teraz nie pykło. Wręcz przeciwnie zbieram siły na następny cykl! :D Tylko oby ta @ już przyszła, bo z nią nie chciałabym wyjeżdżać, a nie trwają one u mnie krótko. Jedziemy w następny piątek. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx musisz wyluzować i się niczym nie orzejmować :) daj odejść tym snom. Opowiedzialaś o nich swojemu? Ponoć jak się mówi o takich rzeczach to wyrzuca się je z głowy :) a ja chcialam mieć siostrę której mogła bym kraść ubrania. No ale trafił się brat :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem jak Molyx i Ukija - też bym chciała pierwszego synka. Też mam starszego brata. I bym chciała, aby moje córki tak miały. :)

    Szarlotka - to trzymam kciuki. Za tydzień w czwartek to jeszcze będę czekać razem z Tobą na rezultat. :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, to dziś zapowiada się intensywny dzień :) spokojnie poczekaj aż się zagnieżdżą :) nie ma pośpiechu, przecież i tak fasola przez najbliższy czas nigdzie Ci nieucieknie :)

    Bajka spokojnie. Co ma być to będzie. Ale niestety @ lubi przyjść w najmniej oczekiwanym momencie. No ale wyjedziecie i nowe otoczenie i zmiana klimatu da Wam baaaaardzo dużo. Zobaczysz :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - no ja wiem! No musi tak być. :D Optymizm pełną gębą. Nawet inaczej nie zakładam! :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak optymizm. Jak już go masz to już większość drogi za Tobą :) teraz tylko dobrze podziałać i fasola wyrośnie :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem najstarsza :( mam mlodsza siostre. Moi rodzice sie smieja ze tata chcial syna no to ma juz po kilku latach haha (moj synek) . Mi sie marzyl pierwszy syn. A teraz marzy mi sie donosic zdrowe dziecko.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ