Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rudaorchidea Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, jestem tu nowa. Staramy sie o drugie dziecko od Grudnia 2015 i wciąż nic, mam nie regularne miesiaczki wiec trudno mi trafic w owulacje ( cykl 46 dni raz 35 dni0 ehhh... co miesiac rozczarowanie, mój ginekolog mów ze sie uda napewno, no ale ja juz nie mam siły na to wszystko, trace nadzieje że w moim domku pojawi sie kolejne dziecko :-( . córcia ma juz 2,5 roku i z pierwsza ciążą bardzo szybko poszło .... myslałam że juz sie udało ale niestety, w piatek była beta 0,00 a dziś przyszła mieśiączka. Czy któraś z was miała podobna sytuacje?/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Emilka
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik :) Beta 485,5 ml/m :) :) :) :)

    madziara0080, nick nieaktualny, Ukija, zFolwarku, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Mam wynik :) Beta 485,5 ml/m :) :) :) :)

    Super !!! Piękny wynik :)

    borsuk lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Magdulina chciałam aby zareagował euforia, skakaniem ale znam go i wiedziałam na co mogę liczyć. Był spokojny, żartował że jak to się mogło stać. I od razu wszedł na swoje konta bankowe i sprawdzał ile ma pieniędzy.
    Znam go, ale mimo to liczyłam na inna reakcję. No ale bycie zodiakalną rybą zobowiązuje!
    A najlepsze jest to, że ja termin mam na marzec, więc będzie kolejna ryba!!!

    Nadal do mnie to wszystko nie dociera.
    Dziewczyny szybko wysikujcie te dwie kreski i zakładamy wątek na fioletowej. Ja mam tyle pytań... nic nie wiem :(



    oj Borsuczku skad ja to znam :) moj tez rybka syn udal się bo wodnik . choc tez uparty. :) i piękna beta! !!!!!

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę w to co się dzieje!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudaorchidea wrote:
    Hej dziewczynki, jestem tu nowa. Staramy sie o drugie dziecko od Grudnia 2015 i wciąż nic, mam nie regularne miesiaczki wiec trudno mi trafic w owulacje ( cykl 46 dni raz 35 dni0 ehhh... co miesiac rozczarowanie, mój ginekolog mów ze sie uda napewno, no ale ja juz nie mam siły na to wszystko, trace nadzieje że w moim domku pojawi sie kolejne dziecko :-( . córcia ma juz 2,5 roku i z pierwsza ciążą bardzo szybko poszło .... myslałam że juz sie udało ale niestety, w piatek była beta 0,00 a dziś przyszła mieśiączka. Czy któraś z was miała podobna sytuacje?/
    hej nie poddawaj się czy probowalas testów owulacyjnych? ???? do roku można byc spokojnym kochana wyluzuj się i mysl pozytywnie! !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Nie wierzę w to co się dzieje!!

    to uwierz wkońcu kchana uwierz! !!! tak tak jest to wspaniałe uczucie wiem !!!! teeaz tylko się oszczędzać i zarazamy dziewczyny z forum!

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaorchidea spokojnie. Jest czas kiedy zajdziesz pisany z góry i wtedy nawet za bardzo starać się nie będziecie musieli :)

    Borsuk co Ty mi zrobiłaś?! Miałam dziś częste chodzenie do kibelka po tym co napisałaś :P no ale nie w ciąży nie jestem nic nie czuje. Tylko cycki ale w każdym cyklu to samo. Z jednej strony się cieszę ale tak po cichutku nie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 13:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija ja tam codziennie dmucham na twoj wykres nie wymigasz się :) jak tam wogóle leci poniedziałek? ?????? :)

    Ukija lubi tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija do póki @ nie nadejdzie to nic nie jest przesądzone!

    Ukija, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk, jeszcze raz gratulacje! Udanej spokojnej ciazy i radosci z maluszka. Czeka Cie piekny czas! Najpiekniejszy

    borsuk, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina Ty tak na mnie nie dmuchaj :D miałam dziś już dwójeczkę rzadką a Mój do mnie "to na pewno objaw ciąży" popukałam go tylko w głowę :P na 100% nie jestem. Moja fl powolutku się kończy i kolejny cykl przede mną. Obiecałam sobie że ten i nastepny jestem na inofemie x 1 dziennie, a później przeskoczę na x2 :D

    Edit. Czarny poniedziałek u mnie, piękna pogoda a ja sama od rana mam jakiegoś pecha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 13:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość że sraczka to zagazowuje bąkami dom, wywróciłam się o powietrze i uderzyłam czułym punkcikiem łokciem w kant stołu. No jaki poniedziałek taki cały tydzień :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Nie dość że sraczka to zagazowuje bąkami dom, wywróciłam się o powietrze i uderzyłam czułym punkcikiem łokciem w kant stołu. No jaki poniedziałek taki cały tydzień :P
    Ja Tobie powiem, że tydzień przed zrobieniem testu tak samo atakowałam kibel jak Ty. Przez ponad tydzień, dzień w dzień, do 3 razy na dobę!!
    Jedne miały mdłości, inne wrażliwe piersi, a ja miałam sraczkę! [przepraszam za bezpośredniość]

    nick nieaktualny, rosax3 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Ja Tobie powiem, że tydzień przed zrobieniem testu tak samo atakowałam kibel jak Ty. Przez ponad tydzień, dzień w dzień, do 3 razy na dobę!!
    Jedne miały mdłości, inne wrażliwe piersi, a ja miałam sraczkę! [przepraszam za bezpośredniość]

    hihi Ukija ja nie nowie nic ale coś w tym jest hehe :) aaaa gdzie to teeaz cykl w te czy te stronę :)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 11 dni i jedziemy na 3 tygodnie urlopu do Polski:-) mmmm... az sie doczekac nie moge:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    która z ciezarowek ma wczesniejszy termin porodu niz ja? 5 listopad moj....jestem ciekawa komu bede kibicowac:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa MMM ma chyba na wrzesień :P

    Borsuk ja dziś miałam caly ranek i do tego ostatnio potrafue 4 razy dzienni iść. Może mi ten inofem coś poprzestawiał? :P

    Magduullina teraz mi obojetnie kiedy zaciążę. W pracy już się uspokoiło :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Tulipanowa MMM ma chyba na wrzesień :P

    Borsuk ja dziś miałam caly ranek i do tego ostatnio potrafue 4 razy dzienni iść. Może mi ten inofem coś poprzestawiał? :P

    Magduullina teraz mi obojetnie kiedy zaciążę. W pracy już się uspokoiło :D
    A ja mam nadzieję, że to nie przez inofem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Nie dość że sraczka to zagazowuje bąkami dom, wywróciłam się o powietrze i uderzyłam czułym punkcikiem łokciem w kant stołu. No jaki poniedziałek taki cały tydzień :P
    Całe 9 msc z baczkami.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 732 733 734 735 736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ