Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też było mega dużo relaksu wczoraj <3 hehe

    zFolwarku, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez bylo wczoraj super relaksowo nad jeziorkiem :) Rybka, plywanie, slonce... Wieczorem tez bylo milo <3 Ach to juz powoli ostatnie dni lata :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wczoraj relaks :) Ale dzisiaj padam ;) Wczoraj u moich rodziców był brat mojej mamy i siedzieliśmy prawie do 3 w nocy :) Dzisiaj mieliśmy jechać szukać działki, ale póki co pada cały dzień ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    nadzieja tez mam wizyte 1 wrzesnia :-)
    godz 15,20
    A ja 16:30 :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    U mnie też wczoraj relaks :) Ale dzisiaj padam ;) Wczoraj u moich rodziców był brat mojej mamy i siedzieliśmy prawie do 3 w nocy :) Dzisiaj mieliśmy jechać szukać działki, ale póki co pada cały dzień ;)
    Jakiej działki co się szykuje ? :) :) :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działki budowlanej :) Póki co mieszkamy u mojej teściowej :) Wprawdzie dom jest naprawdę duży, ale jednak każdy chce mieszkać na swoim :) Dlatego zdecydowaliśmy, że kupujemy działkę w miejscowości, gdzie mieszkają moi rodzice :) To jest jakieś 20 KM od miejsca, gdzie pracujemy :) Od nowego roku chcemy zacząć budowę, by się wprowadzić jak już będę musiała po urodzeniu wrócić na stałe do pracy :) Wtedy mama zajmie się wnukiem/ wnuczką ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no jak wszystko ustalone :)
    Ja bym nie miała z kim zostawić dziecka...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No no jak wszystko ustalone :)
    Ja bym nie miała z kim zostawić dziecka...
    Ja też nie będę miała z kim bo my do jednych rodziców mamy ponad 210 km a do drugich 100 km i żadnej innej rodziny bliżej. Więc będziemy skazani sami na siebie

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy rodzicow 300 km od nas i tez jestesmy sami. Jest spoko. Czasami nawet wole :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy o 60 km dalej w sumie blizej niż wy i też mi to pasuje bo 2 razy w miesiącu wystarczy się widywać :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ale wam fajnie my mieszkamy w domu z resciami a moja mama 20 km ojciec z 10. i tak nie mam komu dziecka zostawic no ale cóż.. tylko tyle mnie cieszy ze mamy wszystko osobno i nie narzekam .
    rosax kochana ja to nigdy nie zapanuje nic bo m albo cos grzebie przy aucie albo robi coś innego jeszcze mnie denerwuje

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale my wyjazdy ze spontana robimy. Takie zaplanowane to nie wychodza ;D

    Ja do rodzicow mam cos 16-17 km a do tesciowej 500 metrow dalej niz rodzice hihi ;D czesto u nich bywam, do niej mamy za daleko wiec nie chodze ;D hihi a z dzieckiem to nie mam problemu. Mama albo tata zostaja bardzo chetnie. Sami go czasem porywaja na dzien lub noc. W koncu czekaja na drugiego wnuka lub wnuczke to nam pomagaja by nam skarbus nie przeszkadzal w majstrowaniu raczek i nozek hihi ;D za to tesciowa jedza nigdy nie zostaje..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz do rodziców mam 35 KM i jesteśmy u nich raz w miesiącu bo niestety weekendy ciągle mamy zajęte :) Ja że swoimi rodzicami mam mega kontakt, mój mąż też, więc się nie obawiam. Do pracy będę musiała szybko wracać, dlatego cieszę się, że mama zaoferowała pomóc, bo nie za bardzo wyobrażam sobie, by zostawić takie małe dziecko z ona osobą :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh rosax no takie to z tesciami....
    fajnie ze twoi rodzice tacy pomocni :)
    u nas te spontaniczne również koncza się tylko na gadaniu.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spontanicznosc to tak jak wczoraj
    Jemy obiad i nagle mowie "naczynia umyje pozniej zjedzcie do konca i wsiadac do auta." gdybym nie powiedziala te mezu pewnie wybyl by do garazu a ja z dziecmi przed tv a tak to ruszylismy ;D


    Dziwna @ u mnie... Od poludnia czysto o.O

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj rosax no tak.
    a który to dzien?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało 11 dni do wizyty <3 nie mogę się doczekać :-)

    zFolwarku, rosax3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Nadzieja, zazdroszcze Ci tych wizyt - jakkolwiek to brzmi! :) ;) POLOWA CIĄZY moja Droga! Super!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    U nas spontanicznosc to tak jak wczoraj
    Jemy obiad i nagle mowie "naczynia umyje pozniej zjedzcie do konca i wsiadac do auta." gdybym nie powiedziala te mezu pewnie wybyl by do garazu a ja z dziecmi przed tv a tak to ruszylismy ;D


    Dziwna @ u mnie... Od poludnia czysto o.O
    Też tak miałam kilka miesięcy temu, trwała ok 1,5 dnia hehe czasem tak jest....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też tak miałam kilka miesięcy temu, trwała ok 1,5 dnia hehe czasem tak jest....

    Tez niedawno tak mialam a potem tylko lekkie plamienia i tyle. Bywa.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 885 886 887 888 889 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ