X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Ja rownież mam postanowienie.zeby.w.tym.roku zobaczyc dwie krechy poki co staramy sie od jakiegos czasu..i nie wychodzi..obecnie wredna @

    Basik widze ze masz dwie corki z roznica wieku 2 lata. Czy bylo Wam/Tobie ciezko na poczatku po urodzeniu drugiej? Opowiesz cos?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku ale @ wcale nie musi przyjść :D ja bym testowała we wtorek na Twoim miejscu :D ja sama nie mam nawet ani jednego testu w domu ani owu ani hcg :D także ja standardowo nie testuje :D jak @ nie przylezie to idę po tygodniu na bete a po dwóch lekarz kazał przyjść do niego :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    ZFolwarku ale @ wcale nie musi przyjść :D ja bym testowała we wtorek na Twoim miejscu :D ja sama nie mam nawet ani jednego testu w domu ani owu ani hcg :D także ja standardowo nie testuje :D jak @ nie przylezie to idę po tygodniu na bete a po dwóch lekarz kazał przyjść do niego :P

    Tez sie nie spieszysz widze ;) Troche sie boje testu tak naprawde i dlatego mnie nie ciagnie. Ciagle przez te testy jakies dziewczyny maja problemy, analizuja, stresuja sie, etc. :/

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku zgadzam się w zupełności wszystkie stresują się bladymi kreskami a przecież to nie tak powinno działać :P kiedyś kobiety nie robiły testów i było dobrze :P nie martw się ani nic. Poczekaj jeszcze troche i dopiero zatestuj :P nie wiesz kiedy była u Ciebie owu więc nie możesz określić który to dzień po owulacji :P mi się co cykl nidzie nie spieszy bo po co? Przecież ciąża przede mną nie ucieknie :D zresztą nie mam zbytnio czasu na myślenie :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz zamówiłam testy na allegro. Prawda jest taka, że nie ma co testować przed 12 dpo, a najlepiej i tak mimo wszystko poczekać do 14 dpo. Choć powiem Wam tak. Ja nie potrafię wytrzymać i robię szybciej. Test wychodzi negatywnie, emocje opadają i mam spokój. Gdyby się potem okazało, że jednak jestem w ciąży to byłoby przynajmniej miłe zaskoczenie ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 11 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 22 lata, z mężem staramy się o pierwsze dzieciątko :) To Nasz 2 cs, @ dostałam 6.09, jak na razie nie robiliśmy żadnych badań, lekarz mi tylko zalecił Castagnus na długie cykle. Do tego zaczęłam w tym cyklu pić ziółka ojaca Sroki :) Zastanawiam się czy to jie jest kiepska mieszanka - Catagnus+ ziółka. Co o tym sądzicie?

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka ja właśnie dziś jestem 13dpo :D i jakoś nie spieszno mi. Przede wszystkim szkoda mi kasy na testy i stresów :D jak się w tym cyklu nie uda to w przyszłym rezygnuje ze wszystkiego poza monitoringiem jako iż mam go w pakiecie medycznym :P
    Ja uważam że tak czy siak nawet w dniu planowanej @ nie ma co robić. Bo w tym wszystkim chodzi o nakręcanie się. Kobieta obserwuje się przez co jej spragniony dziecka umysł zaczyna podsuwać dziwaczne objawy których nawet nie ma. Dlatego trzeba wyluzować i zająć się czymś innym a nie tylko czekać na objawy niestety najczęściej "urojonej" ciąży :D
    Takie mam zdanie :P

    zFolwarku, Tulipanowa, Aurellka lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dopiero 2 cs :D źyczę Ci abyś jak najszybciej zaszła :P ja nie pomogę Ci z ziołami bo według mnie to ściema i jie biorę tego :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, to prawda. Jak już się wprawić w ruch tą wielką maszynę, to nie da się jej zatrzymać ;) Ale żeby o tym wszystkim nie myśleć, to ja osobiście po pierwsze musiałabym zrezygnować z OF, a do tego musieliby zamknąć chyba wszystkie apteki hi hi ;) I tak widzę u siebie postępy. 1 cs to było istne szaleństwo. Teraz już jest lepiej i nie ma nawet rozczarowania :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka no właśnie czym więcej cykli tym większe znieczulenie łapie na porażki. Ja się nie przejmuję jak się nie uda. Z of nie korzystam już tak często jak wcześniej bo zauważyłam że cierpi na tym moja relacja z mężem :/ i oczywiście nakręcam się i frustruje że wpadają tutaj dziewczyny na dwa dni przed testowaniem i zachodzą. Nie jestem zawistna ale jak czytam że im się udaje np. W 2 cs to mam wyrzuty do siebie czemu nam się wciąż nie udaje :/ a przecieź nie o to chodzi w staraniach :D

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, tak niestety jest. Ja też nikomu nie zazdroszczę, ale jak moja koleżanka z pracy z drugim dzieckiem zaszła znowu w 1 cs, to jednak muszę przyznać, że jest taki trochę smutek :/ Ja naprawdę nie narzekam, bo u Nas to dopiero 3 cs. Najtrudniejszy jest ten 1 cs, gdy człowiek jeszcze myśli, że za pierwszym razem się uda.A potem rozczarowanie ;) Ukija, nie ma co mieć do siebie wyrzutów czy pretensji. W końcu to nie jest Wasza wina. Nikt nie odpowiada za swoją płodność czy jej brak. Ja sobie to tłumaczę tak, że każdy dostaje od losu co innego i nie wszystko można mieć od razu. Ja dostałam bardzo dużo, choć nie ukrywam, że też musiałam na to sobie sama zapracować. Teraz muszę trochę poczekać na tego swojego potomka, ale tak sobie myślę, że może mi to dobrze zrobi. Może się czegoś nauczę, sama nie wiem. Staram się szukać pozytywów bo inaczej byłoby ciężko ;) Myślę, że i Ty doczekasz się swojego wymarzonego dziecka :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie zaznaczyc gdzie koniec czytania. Pozniej nadrobie.
    Moj maluszek ma temp 38,6 od wczoraj trzyma go i wymioty... Biedactwo mamusi malutkie :(

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, to jakaś grypa żołądkowa ?

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka to racja. Początkowe cykle to była masakra. Płacz przy każdej @... a nie mam aż tak dużo starań bo teraz 8 cykl. Ale już zupełnie inaczej podchodzę do tego wszystkiego ;) oczywiście łapią mnie takie myśli że coś jest nie tak ze mną. Strasznie chciała bym już być w ciąży bo chcę odpocząc nieco. Też do wszystkiego w swoim życiu dochodziłam swoimi siłami... teraz mam nadzieję dostać prezent od losu w dwupaku mieszkanie kupić i zrobić bobaska :D ja też trzymam za Ciebie kciuki abyś nie musiała tak długo jak ja się męczyć :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa dieta lekko stawna i duuuużo wody na dziejeszy dzień dla niego :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija zgadzam się.
    Ja powinnam mieć @ w piątek albo sobotę.
    Nie myślę o tym, nie myślę o testowaniu, nie mam ani jednego testu i nie jestem wpisana na listę testowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Ten dzięgiel jest tak niedobry...fuuuj. Ciekawe czy przyspieszy owulację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Mamuśka to racja. Początkowe cykle to była masakra. Płacz przy każdej @... a nie mam aż tak dużo starań bo teraz 8 cykl. Ale już zupełnie inaczej podchodzę do tego wszystkiego ;) oczywiście łapią mnie takie myśli że coś jest nie tak ze mną. Strasznie chciała bym już być w ciąży bo chcę odpocząc nieco. Też do wszystkiego w swoim życiu dochodziłam swoimi siłami... teraz mam nadzieję dostać prezent od losu w dwupaku mieszkanie kupić i zrobić bobaska :D ja też trzymam za Ciebie kciuki abyś nie musiała tak długo jak ja się męczyć :D
    U mnie też 8 cs Ukija, chociaż tobie coś tam wyszło, ale szkoda, ze się nie udało. Według mnie jesteś na dobrej drodze :)
    U nas nic ciągle ale luzuje bo mam urlop od jutra wyjazdy i wycieczki <3 <3

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 września 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malemu leepiej juz. Pihe herbatki wode je po malutku. A najwazniejsze minela goraczka. Maly nabiera sil. Wstal jakies 40 min temu.
    Co do mojego testu nie interesuje mnie czy jest on pizytywny pozytywnie czy nie. Czekam na rozwoj wydarrzen. Mam slus ciagnacy sie bardzo mocno. Nie mierze temp moze w ogole dopuero teraz ovu ma byc? no nic obojetnie. Czekam na 15 a do tego niech sie dzieje wola boza.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa dobrze że już nieco lepiej Twojemu królewiczowi :) wykuruje się :) a słuchaj może on zjadł coś co mu zaszkodziło? :( dziwny ten ciągnący śluz. Może owu dopiero będzie? Ale z drugiej strony czemu wychodziła by Ci kreska na teście? Dziwna sprawa :(
    Ja Ci powiem że się modlę aby nie dostać @ ale coś mi się zdaje że będzie... cholera jasna! Chciałam pracować do końca roku i od nowego iść na l4 :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 924 925 926 927 928 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ