X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 16 września 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie zależy od faceta. Mój pracuje fizycznie i przychodzi zdygany po robocie i różnie z siłami bywa. Do tego ma trochę inną wrażliwość niż przeciętny facet, bo operowali mu stulejke, więc o seksie codziennie to nie ma nawet mowy.
    Ja po prostu przestałam mówić mu co kiedy, bo on czuł presje, że "teraz musze zrobić dziecko" i wydaje mi się, że to go blokowało psychicznie. A taka blokada nie sprzyja zajściu w ciążę niestety...

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 16 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata u mnie podobnie. Moj nie ma ochoty zbyt często przez prace. A jak jestesmy na wczasach to jest tak wyluzowany ze jest 3razy dziennie. A w domu jest masakra. Czasami ciężko go raz w tygodniu namówić. I on tez ma taka nature ze nie lubi gadania. Wcześniej np sie go pytalam z usmieszkiem : moze tiru riru? A on od razu NIE. I ze mam mu nie mowic bo mu sie odechciewa jeszcze bardziej. Wiec teraz mam inne sposoby. Nawet dobieranie się do niego rzadko dziala. Najlepiej dzialaja na niego bodźce wzrokowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 11:46

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 16 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na mojego też bodźce wzrokowe działają :) najbardziej czerwone szpilki na platformie :D albo bodystocking :D

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 16 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aknovi, zerkam na Twój wykres i widzę plamienie wczoraj, dzisiaj już wszystko ok mam nadzieję!

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Takie buty, tak myślałam trudno ze owu była dowiem się za ok 2 tyg. W tym cyklu tez zbadam progesteron.
    Zbadaj ,zbadaj powinien być super, bo hcg ,które jest w Twoim krwiobiegu stymuluje/będzie stymulować ciałko żółte do produkcji progesteronu :) także same plusy ;) a po 14 dniach życzę Ci abyś wysikała 2 kreski na teście ciążowym :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zbadaj ,zbadaj powinien być super, bo hcg ,które jest w Twoim krwiobiegu stymuluje/będzie stymulować ciałko żółte do produkcji progesteronu :) także same plusy ;) a po 14 dniach życzę Ci abyś wysikała 2 kreski na teście ciążowym :* :*
    Po clo tak jest? Czy coś mylę?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Po clo tak jest? Czy coś mylę?
    Po clo też progesteron może być ładny jak była super owulacja, ale ja pisałam akurat o pregnylu, Ovitrelle i tym podobnych lekach podawanych na pęknięcie pęcherzyka :) one zawierają hcg.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Po clo też progesteron może być ładny jak była super owulacja, ale ja pisałam akurat o pregnylu, Ovitrelle i tym podobnych lekach podawanych na pęknięcie pęcherzyka :) one zawierają hcg.
    mam to mieć w kolejnym cyklu, jaki jest koszt tego ?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 września 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    mam to mieć w kolejnym cyklu, jaki jest koszt tego ?
    Nie powiem Ci bo nie używałam, ale na receptę to pewnie nie duże koszty będą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bo to na receptę wszystko, chyba bez nie da się kupić :) Tak czy inaczej poczekam z zakupem aż @ będzie bo oczywiście nie chce jej a tego miesiąca nie przekreślam, bo pęcherzyk i endo ładnie rośnie nic nie stoi na przeszkodzie :D Ale duże nadzieje wiąże z tym Clo , nie powiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    mam to mieć w kolejnym cyklu, jaki jest koszt tego ?
    Ja za pregnyl 5000j placilam 7,95 w aptece na receptę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Ja za pregnyl 5000j placilam 7,95 w aptece na receptę.
    No proszę :) Toż to grosze :) Super :)
    Bo przestraszyłam się, bo znajoma za jakieś 7-dniowe zastrzyki dawała 500 zł ale nie pamiętam co to ona miała....

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja nie pamiętam ale clo i pregnyl nie są drogie. Clo mam na dwa cykle bo w opakowaniu jest 10 tabletek. Pregnyl pewnie na dniach będę kupować to Ci napiszę, ile płaciłam :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosze na groszki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Ja za pregnyl 5000j placilam 7,95 w aptece na receptę.
    Ja 25 zl na receptę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, ja nie pamiętam ale clo i pregnyl nie są drogie. Clo mam na dwa cykle bo w opakowaniu jest 10 tabletek. Pregnyl pewnie na dniach będę kupować to Ci napiszę, ile płaciłam :)

    O, super :)
    Lekarz nie sądze aby zapisał mi jakieś inne, ja nie wiem co w tych klinikach takie rzeczy drogie i takie leki drogie zapisują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Grosze na groszki :D
    Oby oby bo mogłabym góry przenosić moją wiarą w to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona może nie miałaś refundacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Mona może nie miałaś refundacji?
    Pewnie nie miałam ;)

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 16 września 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak, bo to na receptę wszystko, chyba bez nie da się kupić :) Tak czy inaczej poczekam z zakupem aż @ będzie bo oczywiście nie chce jej a tego miesiąca nie przekreślam, bo pęcherzyk i endo ładnie rośnie nic nie stoi na przeszkodzie :D Ale duże nadzieje wiąże z tym Clo , nie powiem :)

    Ja zaszłam dwa razy dzięki clo, więc w moim przypadku jest skuteczne. Np. w dwóch cyklach miałam trzy pęcherzyki, które po pregnylu pękły. Teraz będę sprawdzać czy aby trojaczków się nie spodziewam :P

    Morwa, cookiemonsterka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ