X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    U mnie też negatyw. 2 dni po planowanej @, 14 dpo. Za to mega katar z niteczkami krwi, ból piersi i zmęczenie.
    Do piątku raczej więcej nie testuję.
    Wszystko wyglada na ciaze. Poczekaj jeszcze ze 2 dni jak @ nie przyjdzie to rob sikanca z rana. Oby oby trzymam kciuki

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 powtórz test koniecznie

    Kim8 lubi tę wiadomość

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 20 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Hm w 27dc mocz nie ma znaczenia kiedy wysikany

    A ja się z tym zdecydowanie nie zgadzam. Po pierwsze, owu nie musi być książkowe w 14dc.

    Po drugie, nawet jak była w tym 14dc to jest mnóstwo przypadków kiedy dziewczynom nawet kilka dni po terminie @ testy wychodzą negatywnie.
    Zagnieżdżwnie może być nawet w 10dpo (niektóre źródła podają że nawet do 12dpo) a hcg rośnie od zagniezdzenia. U każdej też tempo wzrostu hcg jest inne i to że u jednych jest takie to nie znaczy że u innych będzie takie samo. Wystarczy że ktoś pije dużo wody i mocz jest rozrzedzony tym samym stężenie hcg długo będzie w moczu malutkie.

    Po trzecie test testowi nierówny.

    Także nie można generalizowac, a według mnie najgorsze co można zrobić to porównywać się do innych i zakładać że skoro cos u jednej to i tak samo musi być u drugiej i trzeciej. I tak mamy dużo stresów przy staraniach więc po co sobie jeszcze dokładać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 10:53

    justyna14, Pianistka, zakocona, roslinka, cookiemonsterka, Morwa lubią tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 września 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram bobby... u mnie owulacja często przypada na 18-20 dc. więc w 27 dc to no :P
    chyba że założymy 28 dniowe cykle z owulacją w 14 dc. wtedy tak ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 20 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest o @ życzę wszystkim 2 kreseczek :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    Test robiłam o 8, teraz patrzę i mam coś takiego:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b825ed00d747.jpg

    Wiem, że nie powinno się sprawdzać wiecej niż 10 min później, ale i tak chce Wam to pokazać. Jutro chyba powtórzę
    Po cichu gratuluję :)

    Ja po 2h próbowałam oczami i umysłem zmaterializować drugą kreskę na teście, ale no nie udało się :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Kiedy testowałaś? Ile dpo?


    12dpo więc chyba nie tak późno jeszcze i nadzieję mam :) Nie będę juz gdybać, poprostu będe testować codziennie i tyle :) Dopóki ta menda nie przyjdzie i taką nadzieję będę mieć do końca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 11:00

    lilirose, melmarmis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Hm w 27dc mocz nie ma znaczenia kiedy wysikany
    na czym opierasz tą teorię?
    Może lepiej doczytaj ile dni po owulacji jest szansa na pozytywny wynik badania z krwi, a kiedy z moczu, bo to nie jest stały dzień cyklu.
    ja np. mam cykle 30-dniowe, owulację potwierdzoną przez usg - 16/17 dc, fazę lutealną 14 dniową, a pozytyw ujrzałam dopiero w 33 dc (17 dpo) i była to blada kreska z porannego moczu ;)

    justyna14, lilirose, zakocona, Kasiula09, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Wszystko wyglada na ciaze. Poczekaj jeszcze ze 2 dni jak @ nie przyjdzie to rob sikanca z rana. Oby oby trzymam kciuki
    Dziękuję :*

    Bobby, wiesz, że nie wpadłam na to, że ilość wypijanej wody może wpłynąć na test... Jejku, ja jej wypijam ostatnio tyle, że zgrzewka na dwa dni mi starcza :O dopiero teraz to sobie uświadomiłam!

    Dziewczyny, czy też przed @ miewacie dużo kremowo-rozciągliwego śluzu? Mnie od około 5 dni zalewa, jak w płodne :O

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 20 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    na czym opierasz tą teorię?
    Może lepiej doczytaj ile dni po owulacji jest szansa na pozytywny wynik badania z krwi, a kiedy z moczu, bo to nie jest stały dzień cyklu.
    ja np. mam cykle 30-dniowe, owulację potwierdzoną przez usg - 16/17 dc, fazę lutealną 14 dniową, a pozytyw ujrzałam dopiero w 33 dc (17 dpo) i była to blada kreska z porannego moczu ;)
    No to miałaś kiepski test :)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Dziękuję :*

    Bobby, wiesz, że nie wpadłam na to, że ilość wypijanej wody może wpłynąć na test... Jejku, ja jej wypijam ostatnio tyle, że zgrzewka na dwa dni mi starcza :O dopiero teraz to sobie uświadomiłam!

    Dziewczyny, czy też przed @ miewacie dużo kremowo-rozciągliwego śluzu? Mnie od około 5 dni zalewa, jak w płodne :O

    Rozciągliwy śluz taki fałszywie płodny miałam zawsze w dniu @ ale teraz w ciąży od kilku dni po owu mam mnóstwo kremowo-wodnisto(lepkiego) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobas Ty to jednak bardzo uparta jesteś i bardzo pewna siebie i swojej wiedzy.

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 20 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpadam na chwilke do Was. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i przytulam mocno @ U mnie jest ok do guna niebawem sie wybieram :-D wiec licze na kropeczka i moze uda sie serducho uslyszec. Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciukiiiii <3

    lilirose, Marcjanna, roslinka, melmarmis lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Rozciągliwy śluz taki fałszywie płodny miałam zawsze w dniu @ ale teraz w ciąży od kilku dni po owu mam mnóstwo kremowo-wodnisto(lepkiego) :D
    To u mnie powinna być w takim wypadku @ od 5 dni, bo mam właśnie taki lepki śluz :D do piątku nie ruszam żadnego testu. Wtedy będzie już... 17 dpo, chyba powinno coś wyjść, jeśli ma w ogóle wyjść.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Dziękuję :*

    Bobby, wiesz, że nie wpadłam na to, że ilość wypijanej wody może wpłynąć na test... Jejku, ja jej wypijam ostatnio tyle, że zgrzewka na dwa dni mi starcza :O dopiero teraz to sobie uświadomiłam!

    Dziewczyny, czy też przed @ miewacie dużo kremowo-rozciągliwego śluzu? Mnie od około 5 dni zalewa, jak w płodne :O
    W ciazy na poczatku mialam ze tak powiem mokro a przed @ juz po owulce te 3-4 dni zazwyczaj mialam sucho i tak do tej pory. Teraz pozostaje czekac :-) niedlugo sie dowiemy :-) oby pozytyw

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    No to miałaś kiepski test :)
    Mam dwoje dzieci, testow robilam mase i uwierz mi kazdy pokaze inaczej tobie a inaczej komus innemu bo kazdemu indywidualnie beta przyrasta i nie ma tak ze ty masz taki poziom hormonu to i wszycy maja identyczny w danym momencie, no nie ma nie bylo i nie bedzie a te ciemnoty ktore probujesz tu wciskac to moze zachowaj dla siebie. Sa osoby ktorym test wyjdzie i 9dpo a sa takie ze wyjdzie po 20dpo i nie ma tu nic dziwnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 11:42

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    To u mnie powinna być w takim wypadku @ od 5 dni, bo mam właśnie taki lepki śluz :D do piątku nie ruszam żadnego testu. Wtedy będzie już... 17 dpo, chyba powinno coś wyjść, jeśli ma w ogóle wyjść.
    A tempke mierzysz?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam koleżankę której test ciążowy w życiu nie wyszedł pozytywnie mimo że beta już była piękna i ma 2 maluszków. Testów robiła masę w obu ciążach i w obu gdyby nie beta to by czekała pewnie aż na usg będzie widać już.
    Także bobas poczytaj internety i nie stresuj dziewczyn.

    roslinka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 20 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba sobie podejdę na betę teraz, nie będę czekać do jutra. :)
    Napiszcie mi tylko, czy trzeba być koniecznie na czczo?

    kaka470, Mona_M, zakocona lubią tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taka nature ze czasem mam sporo sluzu po owulce, wlasnie takiego kremowego lepkiego. Wiec dla mnie to zaden wyznacznik.

    Odebralam wyniki badań. Tarczyca w normie, cukier w normie, morfologia w normie, mocz i posiew
    moczu w porządku. Dziwne, bo często nawracaja mi sie infekcje ukladu moczowego. Lekarz byl pewny ze wyjdzie jakas bakteria. No nic. Teraz w pt do gina. Czas na cytologie juz. I poproszę o posiew z pochwy.

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ