X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, nie wiem czy pamiętasz... miałam @ 6.08 po czym odstawiłam limetic i 18.08 dostałam 3 dniowego krwawienia i uznałam, że to @... więc dzisiaj jest 8 dc licząc od tego krwawienia, bądź 20 dc licząc od tej prawdziwej @.... więc owu albo 9 dc albo 21 ;) biorąc pod uwagę, że przed ciążą miałam cykle 32-33 dni, a po ciąży 32 dni, to ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna... że to krwawienie okresem nie było, jutro mam owulację w 21 dc i cykl trwałby 34 dni... ;)
    dlatego przy testowaniu nie sugeruję się datą spodziewanej @ bo nie wiem kiedy by zołza przylazła... więc będę testowała ok 10-11 dpo, tak jak z Em

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Nie, a dlaczego miałabym selen brać?
    Bo selen uaktywnia jodynazem ktora przeksztalca ft4 do ft3. Bez tego mozna sobie zburzyć równowagę samym jodem:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm, a czemu tak ? Może to znaczyć, ze mam niedrożne ? :O
    Absolutnie nie może tak być po tabletkach ciało wysyła Ci sprzeczne sygnały a Ty siedzisz i się glowisz zamiast działać ;)
    Ed.ps. Może też w kiszkach Ci się tak układa, że myślisz że to ból od jajnika ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 21:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, nie wiem czy pamiętasz... miałam @ 6.08 po czym odstawiłam limetic i 18.08 dostałam 3 dniowego krwawienia i uznałam, że to @... więc dzisiaj jest 8 dc licząc od tego krwawienia, bądź 20 dc licząc od tej prawdziwej @.... więc owu albo 9 dc albo 21 ;) biorąc pod uwagę, że przed ciążą miałam cykle 32-33 dni, a po ciąży 32 dni, to ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna... że to krwawienie okresem nie było, jutro mam owulację w 21 dc i cykl trwałby 34 dni... ;)
    dlatego przy testowaniu nie sugeruję się datą spodziewanej @ bo nie wiem kiedy by zołza przylazła... więc będę testowała ok 10-11 dpo, tak jak z Em

    Pianistka, pamiętam właśnie, że miałaś jakieś cuda i jakby kilkudniowe krwawienie, wiec nie byłaś pewna :) No i rzeczywiście ta wersja druga by mogła być..ale czym byłyby te krwawienia? Ja od wczoraj miałam plamienia...

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Wpraszam się na sześć dziewięć;) Żono Zakręcona wpiszesz mnie na 30?
    Emaj,
    dzięki twojemu wpisowi skapłam się, że mój termin następnej miesiączki to 6 na 9!!! :D
    W związku ze związkiem, mimo że ostatnio nie wpisuję się na listy (po wynikach Stelaża), to jednak taka data! zobowiązuje! Proszę więc o wpisanie na 6 września.

    Pianistka, emaj, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Absolutnie nie może tak być po tabletkach ciało wysyła Ci sprzeczne sygnały a Ty siedzisz i się glowisz zamiast działać ;)
    Ed.ps. Może też w kiszkach Ci się tak układa, że myślisz że to ból od jajnika ;)

    Jak sprzeczne? Od 10 miesięcy w czasie między 15 a 17 dc mam kilkugodzinne boleści w podbrzuszu, podczas monitoringu (w kwietniu ) potwierdziły się moje przypuszczenia a p. doktor powiedziała, że jak najbardziej można czuć owulację sczególne, że ten ból był na wieczór a kolejnego dnia ok 16 już nie było jajeczka a konkretne ślady po owu zdecydowanie potwierdzona... i kikszki by mnie bolały c miesiac w tym samym temrinie mniej wiecej ?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pianistka, pamiętam właśnie, że miałaś jakieś cuda i jakby kilkudniowe krwawienie, wiec nie byłaś pewna :) No i rzeczywiście ta wersja druga by mogła być..ale czym byłyby te krwawienia? Ja od wczoraj miałam plamienia...
    brałam limetic, to pigułka jednoskładnikowa. gin kazał odstawić jak zaczniemy starania... jednym z możliwych efektów ubocznych są plamienia / krwawienia podczas brania tego. wiec możliwe, że to było spowodowane pigułkami.
    No bo 8 dc? w sumie... w ciąży z Emmą owulację miałam w 11 dc! a zwykle to był 17-18 :) więc może i tym razem będzie 9?
    a ch** go wie xD
    z resztą. co się będę zastanawiać, grunt ze znam datę przypuszczalną owulacji, będę testować 10-11 dpo i juz :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano dokładnie !

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni wieczorem mierze z ciekawosci temp i jest taka sama albo nawet nizsza niz rano. A nie powinna byc wlasnie wyzsza ?

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Bo selen uaktywnia jodynazem ktora przeksztalca ft4 do ft3. Bez tego mozna sobie zburzyć równowagę samym jodem:)
    Ft4 mam zaniżone 2 miesiące temu był na poziomie 9% teraz jest 24% ft3 w normie. Tak się zastanawiam czy brac właśnie ten jod, bo przecież wyniki są lepsze...

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, u mnie w dzień jest wyższa, niż rano i wieczorem też, ale wtedy jest już jednak niższa niż ta mierzona w dzień :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro sprawdze jaka jeszcze bedzie w dzien ;)
    Trzymajcie dziewczyny jutro za mnie kciuki zeby badanie wyszlo ok :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    to mamy praktycznie tsh to samo :-)
    Dobry wynik raczej, nie? Wrzesień jest nasz!

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Ft4 mam zaniżone 2 miesiące temu był na poziomie 9% teraz jest 24% ft3 w normie. Tak się zastanawiam czy brac właśnie ten jod, bo przecież wyniki są lepsze...
    Lykaj lykaj:) ja lykam supla z selenem i jodem i hormonki troche podskoczyly, z tym ze wlasnie sa na w miare rownym poziomie:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie wiem nic..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dokupić ten selen? Czy zaszkodzi?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym radzila dokupic:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nad ranem obudził okropny ból jajnika, potem całego podbrzusza... test owu o wiele bledszy :/
    czyli było owu pewnie

    no i po cyklu :( było tylko jedno <3 wczoraj :/
    więc nie mam co testować nawet

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka mówiłyśmy że owu po tesie owulacyjnym 24-36 h, dzisiaj to poprawcie jeszcze :-)

    KarolaFasola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak sprzeczne? Od 10 miesięcy w czasie między 15 a 17 dc mam kilkugodzinne boleści w podbrzuszu, podczas monitoringu (w kwietniu ) potwierdziły się moje przypuszczenia a p. doktor powiedziała, że jak najbardziej można czuć owulację sczególne, że ten ból był na wieczór a kolejnego dnia ok 16 już nie było jajeczka a konkretne ślady po owu zdecydowanie potwierdzona... i kikszki by mnie bolały c miesiac w tym samym temrinie mniej wiecej ?
    Mogą być i kiszki bo co miesiąc rośnie Ci progesteron, może być to ból owulacyjny który Ci promieniuje na drugą stronę ciała, powody mogą być różne. Taka Twoja uroda na pewno od 10 miesięcy nie jajkujesz z jednego jajowodu (chociaż kurde szkoda, że tak się nie da bo mi by się przydało :/) także walnij dychę i działaj ważne, że jest owulacja bo jakby nie było to byłby problem ;)
    Pianistka wrote:
    A mnie nad ranem obudził okropny ból jajnika, potem całego podbrzusza... test owu o wiele bledszy :/
    czyli było owu pewnie

    no i po cyklu :( było tylko jedno <3 wczoraj :/
    więc nie mam co testować nawet
    Pianistka mogło być raz a porządnie to nawet raz do zapłodnienia wystarczy ;) mało takich historii po forum krąży? ;) nos do góry i idź jeszcze uszy dorabiać ;)

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ