X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow progesteron.... A miałaś wcześniej monitoring ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od półtora roku co miesiąc miałam monitoringi... owu była między 10-13 dc. Ale zawsze było coś do wspomagania. Najszybciej po clo występowała owulacja. raz chyba w 9 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde sporo, ja byłam raz starczy mi tego chodzenia do lekarzy.
    No i co jest przyczyną? Progesteron chyba nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok, mąż świetne wyniki i nie wiadomo dlaczego nie chce zaskoczyć :( w listopadzie zaczynamy przygotowania do in vitro :(

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Mnie chyba trzeba będzie wypisać z tego wątku, ale to się okaże w poniedziałek <3
    gratki

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasza, gratuluję :)

    Zakręcona, cały czas trzymam za Ciebie kciuki :)

    Miśka, czasami tak niestety jest. Niby wszystko ok, a ciąży brak. Mam jednak nadzieję, że wkrótce Wam się uda, jak nie naturalnie, to za pomocą in vitro :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeziorko zaliczone ;-) Pogryziona jestem przez komary, moje dziewczynki tez. Czy u Was tez tyle tych krwiopijców lata? Normalnie do parku nawet wyjsc nie moża, a i przy placach zabaw tez pełno.

    dev142pfs__.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    Hej Dziewuszki! Wracam po odpoczynku od owu i od całego tego szału staraniowego. U mnie minie niedługo rok starań.. Próbuję przyzwyczajać się do myśli że być może bez ingerencji medycznej się nei obejdzie. Ale daje mi to mimo wszystko nowe pokłade nadziei! Niedługo wybieramy się na badanie nasienia (Mój się wybiera jak sójka za morze od dwóch miesięcy ale złapię wkońcu 'za bety' i sama zaprowadze ;-) ) a później z wizytą do kliniki leczenia niepłodności. Nie mamy jeszcze wybranej.. Czy ktoś poleca jakąś dobrą w Wawie? Taką, w której rzeczywiście kompleksowo podejdą do problemu i jest normalnie z terminami??

    Aha, i choć już dawno się nie wpisywałam na liste, to skorzystam że we wrześniu mogę testować aż dwa razy!
    Zatem bardzo prosze o wpisanie mnie 3-go oraz 30-go! :)

    Gratuluję falstarterkom ;-)

    My badania Meza robilismy w Novum (bez problemu z terminem), ale pod innym katem nie znam tej kliniki. Natomiast na pewno moze warto wybrac sie do naprawde dobrego specjalisty zanim odda sie w rece i na rachunek (!) takiej kliniki. Wiem, ze w Waw swietnym specjalista jest pani dr Ewa Romejko-Wolniewicz. Ja akurat u niej nie bylam ale znam opinie o niej jako o osobie ktora ponoc bardzo pomaga wlasnie w staraniach. Przyjmuje w Gabinety Łucka.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    My badania Meza robilismy w Novum (bez problemu z terminem), ale pod innym katem nie znam tej kliniki. Natomiast na pewno moze warto wybrac sie do naprawde dobrego specjalisty zanim odda sie w rece i na rachunek (!) takiej kliniki. Wiem, ze w Waw swietnym specjalista jest pani dr Ewa Romejko-Wolniewicz. Ja akurat u niej nie bylam ale znam opinie o niej jako o osobie ktora ponoc bardzo pomaga wlasnie w staraniach. Przyjmuje w Gabinety Łucka.


    Dobrze wiedzieć :)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O, to i moja szczęśliwa bo i mój siódmy ! :D :D
    może jak ja dojde do 77 cyklu starań to coś się uda...

    P.S już jest koło 65 cykl wiec nie wiele mi zostało... jest nadzieja :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 20:09

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa Ty mnie lepiej powiedz jak się czujesz? krwawienie ustało? U Ciebie będzie szczęśliwe 65 albo na wpół diabelne 66 ;)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, podziwiam Ciebie za wytrwałość. Doczekasz się, zobaczysz :)

    Ankietyk, u mnie komarów też pełno. Ostatnio wieczorem zabiliśmy z mężem około 15 w pokoju :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie w ogóle podziewa się rosax?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nie ma komarów za to latają samoloty :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 20:22

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzisiaj owuluje :-) Ide począć potomka :-D

    ZakreconaŻona, Skrzydlata, VillemoVilo, KarolaFasola lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za dnia nie widać tych krwiopijców ale tylko się człowiek położy wygodnie w łóżku a tu nad uchem wku*** "bzzzzz" .

    an.kie.tyk, VillemoVilo lubią tę wiadomość


  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Dariaa Ty mnie lepiej powiedz jak się czujesz? krwawienie ustało? U Ciebie będzie szczęśliwe 65 albo na wpół diabelne 66 ;)
    tak krwawienie ustało... na razie nic złego się nie dzieje, alenadal myslę czy to nie przekreśla tego cyklu...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, ciężko powiedzieć. Chyba nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Dziewczyny jeziorko zaliczone ;-) Pogryziona jestem przez komary, moje dziewczynki tez. Czy u Was tez tyle tych krwiopijców lata? Normalnie do parku nawet wyjsc nie moża, a i przy placach zabaw tez pełno.
    Strasznie dużo komarów u nas. Też jesteśmy zgryzione. Córkę udziabał jeden w górną część ucha i strasznie jej spuchło. Wyglądała jak Kulfon.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypisuje się z testowania Dziewczyny. Coś jest nie tak w tym cyklu. Zbyt niskie tempki w drugiej fazie. Nic z tego nie będzie.

    U mnie też trochę komarów ale w mieszkaniu pozakładaliśmy wszędzie moskitiery i jest spokój. Ja panicznie boję się komarów. Jeśli usłyszę bzykanie nad uchem to mogę pół nocy nie spać aż w końcu dobije krwiopijce ;)

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ