X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok wszystko fajnie :) Ale jak już jest w głowie ta decyzja o dziecku inaczej się patrzy na rozwój swój :) Ale, ważne żeby mieć motywacje.... bo przecież mając już potem dziecko trzeba je czegoś nauczyć, a będąc ignorantem wychowa się byle jak i bylejakie to dziecko.... nie chce tak.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Też jeszcze przed owu, 11dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja w zeszłym roku tak podchodziłam do tematu "czy to aby na pewno dobry pomysł robić coś długoterminowo jak mogę zajść w ciążę w międzyczasie" całe szczęście poszłam na kurs języka obcego, zaplanowaliśmy ze stelażem urlop za granicą i korzystałam z życia i dalej zamierzam. Przez rok starań byłam dwa razy w ciąży, nie skończyło się to pomyślnie. Odpuszczam tą fiksację bo zaczęło się robić ze mną bardzo ciężko. Nie potrafiłam o niczym innym rozmawiać. Trzeba pamiętać o tym, że poza staraniami jest jeszcze życie, które mamy jedno i trzeba to dobrze wykorzystać.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Wiesz co ja w zeszłym roku tak podchodziłam do tematu "czy to aby na pewno dobry pomysł robić coś długoterminowo jak mogę zajść w ciążę w międzyczasie" całe szczęście poszłam na kurs języka obcego, zaplanowaliśmy ze stelażem urlop za granicą i korzystałam z życia i dalej zamierzam. Przez rok starań byłam dwa razy w ciąży, nie skończyło się to pomyślnie. Odpuszczam tą fiksację bo zaczęło się robić ze mną bardzo ciężko. Nie potrafiłam o niczym innym rozmawiać. Trzeba pamiętać o tym, że poza staraniami jest jeszcze życie, które mamy jedno i trzeba to dobrze wykorzystać.
    Jasne, że tak...ja powoli do tego dojrzewam. Bo byłam od początku mega zafiksowana aż strach...nie wierzyłam w porażkę bo przecież jak to ? Wszyscy maja dzieci co to za problem ? Odpuszczam powoli, fajnie, zę jest forum, bo samemu to ciężko a mężczyźni mają trochę inaczej

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to macie przyjemnie :) U nas smutno bo tylko my i pies :)
    tak przyjemnie i ogrom wyzwan przy córce.ale mysle że córka zadowolona tylko marzy jej sie rodzenstwo zobaczymy co wyjdzie w tym temacie

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej do przodu ;)

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja wlasnie ogarnelam dom i popijam mleko :D taka ochota mnie naszla:) W nocy spac nie moglam. Jajniki nie daja o sobie zapomniec a w nocy to juz w szczegolnosci dawaly mi sie we znaki. Cycki dalej bola a teraz lewy jajnik szaleje.. I tak na zmiane. Mam nadzieje ze to dobrze wrozy ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja wlasnie ogarnelam dom i popijam mleko :D taka ochota mnie naszla:) W nocy spac nie moglam. Jajniki nie daja o sobie zapomniec a w nocy to juz w szczegolnosci dawaly mi sie we znaki. Cycki dalej bola a teraz lewy jajnik szaleje.. I tak na zmiane. Mam nadzieje ze to dobrze wrozy ;)

    Nie kusi Cię żeby zatestować ?

    dev142pfs__.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Susa ;) jak ja nie mialam dziecka jeszcze to tez myslalam ze tak przyjemnie z dzieckiem w rodzinie, inne wartosci, sens zycia, itd i na pewno lepiej niz jak sie nie ma. Oczywiscie, ze lepiej, bo dziecko to milosc, przyszlosc, itd. ale uwierz mi są chwile, gdy majac dziecko marzysz o tym by wrocic do dawnego zycia, patrzysz na znajome bez dzieci i myslisz: o rany! i czego mi brakowalo? ;) Wiadomo czego, wiadomo, ze pustka byla itd. Ale naprawde kazdy etap w zyciu jest WAZNY. Kazdy. Ten bezdzietny tez. Ja ponad chyba 6 lat bylam singlem i zylam patrzac na inne mamy i marzac o rodzinie wlasnej. Bylo mi ciezko na sercu i balam sie ze np fizycznie nie zdaze (bylam juz po 30 dawno a chlopa na horyzoncie brak nadal byl, nie mowiac o rokujacym na meza i ojca ;) ). Teraz z perspektywy ostatnich 3 lat gdy cale moje zycie sie zmienilo - poznalam Meza, urodzilam Corke, przenioslam sie 300 km od mojej stolicy kochanej - uwazam, ze tamten czas samotnosci i bez dziecka byl dla mnie bardzo wazny i nie byl strata zadna. Byl powazna lekcja. Trzeba myslec, ze jest to po cos, cos sie z tego wynosi by ubogacic przyszlosc. Teraz bym za nic nie wrocila do czasow gdy bylam wolna i swobodna i bez zobowiazan, ale czasami mi brak ;) ot tak po ludzku, gdy jestem przemeczona i np marze by sobie pogotowac pol dnia a nie moge bo czas jest wazny dla Corki ;) Takze naprawde cycki w gore! Ten etap minie. Jak i kazdy inny... Zycze Ci powodzenia i mam nadzieje, ze niebawem bedziesz rzygac na kilometr i dyszec ze zmeczenia z wielkim brzuchem w ciazy a wtedy wspomnisz moje slowa i pomyslisz: "o rany! kiedys chodzilam na koncerty!" (ja tez chodzilam na koncerty ;) :D ;) Buziaki i czekamy na testowanie! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 10:59

    ZakreconaŻona, VillemoVilo, miśka1987, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Nie kusi Cię żeby zatestować ?

    Kusi i to bardzo ale boje sie rozczarowania jak w kazdym poprzednim miesiacu :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Kusi i to bardzo ale boje sie rozczarowania jak w kazdym poprzednim miesiacu :/


    Ja pewnie bym testowała od 8 dc haha taka cierpliwa jestem :)

    dev142pfs__.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Ja pewnie bym testowała od 8 dc haha taka cierpliwa jestem :)

    Ja tez tak robilam w poprzednich cyklach :D ale teraz powiedzialam ze do 1.09 a moze nawet do 2.09 jak @ nie przyjdzie nie bede testowala. Nawet testow nie kupilam zeby nie kusily:D i mojemu M oddalam moj portfel zeby nie kusila mnie apteka kolo naszego domu :D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Chciałabym dołączyć do grona testujących :) ja zakładam, ze to ostatnia lista, mam juz dość! Staramy sie juz rok, ogarnięte mamy hormony, badania męża, wiec MUSI w końcu zaskoczyć! Prawda? :) miłego dnia!
    Ps. Testuje 22 września!

    zFolwarku, Tygrysek lubią tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja twardo czekam maksymalnie - tj. do terminu @. Potem jeszcze jeden dzien jak nie jej a czuje ze sie czai za rogiem. Potem ewentualnie robie test. Obecnie mam na skladzie 1 sztuke testu i czeka sobie grzecznie. No a skoro jest TYLKO 1 sztuka to przeciez nie moge ot tak jej wykorzystac bo co potem? ;) Musze czekac do odpowiedniego momentu (daj Boze!). W ciazy z Corka zrobilam test w dniu spodziewanej @ bo temp byla wysoka i nie pchalam w siebie tony slodyczy jak zwykle przed @ (to mnie zastanowilo i zrobilam test wczesniej). Bylam szczerze zdziwiona ze II. NIC nie wskazywalo na II a cale moje samopoczucie, ze zaraz @ przyjdzie jak bum cyk cyk. Zreszta chyba przez nastepny miesiac ciazy co chwile czulam sie jakby zaraz @ miala przyjsc... Tak że ten tego.... ;) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 11:03

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Cześć! Chciałabym dołączyć do grona testujących :) ja zakładam, ze to ostatnia lista, mam juz dość! Staramy sie juz rok, ogarnięte mamy hormony, badania męża, wiec MUSI w końcu zaskoczyć! Prawda? :) miłego dnia!
    Ps. Testuje 22 września!

    PRAWDA! :)

    Rosolina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5, Demsik, Młoda19, Madziulla życzę Wam dziewczyny II Otwórzcie nowy miesiąc pozytywnie :) Trzymam kciuki i strasznie się niecierpliwię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 11:28

    zFolwarku, Młoda19, ZakreconaŻona, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    anusiak5, Demsik, Młoda19, Madziulla życzę Wam dziewczyny II Otwórzcie nowy miesiąc pozytywnie :) Trzymam kciuki i strasznie się niecierpliwię :D

    Ja tez sie strasznie niecierpliwie i jednoczesnie boje ze @ przyjdzie :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/87380386216319386711.jpg


    Miłego poniedziałku dziewczyny :) <3

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś płaczący dzień mam :/ nie lubię tych dni po owu. Zawsze zwalałam to na dupka, a teraz bez niego i znowu to samo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka nos do góry <3 ja taki czwartek miałam, hormonalny rollercoaster.

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ