X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznań, okolice i WLKP :)
Odpowiedz

Poznań, okolice i WLKP :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście jakieś doświadczenia z leczeniem niepłodności na Polnej w Poznaniu?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mirona Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Hej, jakbym czytała o sobie:) też starania zaczeliśmy w listopadzie, i od razu dwie kreseczki, które zniknęły po dwóch dniach... w styczniu nic i teraz zobaczymy co będzie:)
    Ja mam prawie dwuletniego synka.
    Życzę Tobie i sobie i wszystkim dziewczynom aby ten miesiąc okazał się bardzo owocny:)

    Dzięki :)
    Mam nadzieję, że w końcu nam wszystkim się uda:)
    W pierwszą ciążę zaszłam po 5 latach starań, więc jestem dobrej myśli. ( Choć w moim przypadku jest to trochę bardziej skomplikowane)

  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Czy miałyście jakieś doświadczenia z leczeniem niepłodności na Polnej w Poznaniu?


    szukam dobrego lekarza poznan i okolice prosze o pomoc jestem po 2 poronieniach dostalam skierowanie do kliniki nieplodnosci

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485: a powiedzieli Ci do której kliniki masz z tym iśc?

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja gin poleciła w Warszawie Novum albo Invicte. Ale nie wiem, czy tam uderzyć, czy może spróbować najpierw na Polnej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia moze na początek spróbuj na Polnej zawsze to na miejscu.A jak długo już się staracie??

    katy1986
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 miesiąc.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Twoja gin jakie ma opinie o Polnej ??Moja znajoma leczyła się w Invimedzie w Poznaniu bardzo sobie chwaliła no tylko koszta były straszne(w sumie jak we wszystkich klinikach)

    katy1986
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja właśnie średnie podejście do Polnej ma. A o Invimedzie też mówiła, że odradza. Poleciła Warszawę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo słyszałam pozytywów o Polnej, więc już sama nie wiem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mirona Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to może zabrzmieć egoistycznie z mojej strony, ale po tych wszystkich przejściach z lekarzami, a przed pierwszą ciążą byłam chyba u 10 z prośbą o pomoc. I tak każdy kazał czekać, robić jakieś dziwne surówki dla męża, ale ani jeden nie dał skierowania na badania dla mnie czy męża. Tak to byli lekarze na NFZ.Dopiero jak w necie natknęłam się na stronę invimedu zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę, tam przeszliśmy z mężem wszystkie potrzebne badania i w końcu wiedzieliśmy na czym stoimy. Fakt ceny były wysokie, ale czego się nie zrobi dla dzidziusia. Po skończonych badaniach i przeprowadzeniu 3 nieudanych inseminacji zrezygnowaliśmy z kliniki i próbowaliśmy na własną rękę. Poszukałam w necie dawcy nasienia i tak mamy córeczkę. Gdy tylko zaszłam w ciążę zapisałam się na wizytę do dr. Grotowskiego on przyjmuje również na Polnej w Poznaniu, jest bardzo dobrym lekarzem ma dobre podejście do pacjentki.

  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dlugo sie czeka ile trwaja mniej wiecej badania i jakie sa koszty prosze o odpowiedz tak mniej wiecej?

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • mirona Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Invimedzie- dokładnie nie pamiętam bo było to 6 lat temu, ale badania są robione dość szybko i kompleksowo zarówno kobieta jak i mężczyzna ( nie podam ceny badań ponieważ nie pamiętam). 6 lat temu za jedną inseminację zapłaciłam 600 zł.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie inseminacja kosztuje chyba ok 750 zł.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam skirownie na polna do poradni co prowadzi skrzypczak jana czy w

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wybieram sie na polna w marcu i mam kilka kolezanek ktore zaszly po badaniach na plonej wiec nie trace nadzieji slyszalam o polnej same dobre rzeczy wiec warto sprawdzic nic nie ryzykujesz a jest na miejscu jak nic nie poradza to tez uderze na warszawe chociaz to troszke za daleko

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wizyte mam na 21 lutego dopiero co to za polityka jest w tej j...... Polsce!!!

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się, czy te wizyty na Polnej są prywatnie czy na NFZ? Może prywatnie byłoby wcześniej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyty w poradni niepłodności i endokrynologi rozrodu są na nfz potrzebne skierowanie, byłam tam na trzech wizytach więcej informacji jak któraś chce mogę podać w wiadomościach prywatnych.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę na priv więcej informacji.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ