X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny ale ja się ciesze że tutaj jesteście :) fajnie że można z wami pogadać i podzielić się tymi wszystkimi sprawami :). Lubie czytać wasze wpisy jakoś mam wrażenie że fajnie na wzajem się motywujemy:).

    Już niedługo zobaczymy u siebie dwie kreski trzeba tylko wierzyć :)

    olciaa, sarina, Paulina_2603, werni lubią tę wiadomość

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to jestes szczesciara skoro nie wiesz co to bol.. ;) ja nikomu nie zycze bolu jaki ja czasem przechodze, migreny mam tez tak bolesne ze wymiotuje.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkad ja tu dolaczylam wczoraj to prosze jak sie tematy rozwijaja ;) ja uwielbiam gadac. Jestem gadula. Wiec prosze jakie efekty ;) hihi. ;)

    werni lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo strasznie lubię rozmawiać :)

    Kurde dziewczyny mam pytanie miałyście kiedyś taką sytuację że jak za długo siedziałyście i jak wstałyście to dostałyście takiego bólu jajnika. Bo mi się właśnie tak przytrafiło i taki ból mnie złapał jakby mnie coś gniotło. Nie wiem może za długo siedzę. Ja tez mam prace siedzącą jak myślicie co to mogło być.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam teraz przed ta @. Raz to usiadlam spowrotem z bolu. Nie mam pojecia od czego to.

    Czekamy...
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna mi tez to się zdarza od czasu do czasu... zarówno przy owulacji jak przed @ ale nigdy tego nie rozkminialam, czasami łączyło się to z zawrotami

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tsk miałam tak jakby jakiś mięsień się naciagnął okropny ból.
    Czekamy ja na migreny stosuje taka maść aromatyczna na stronie i już wiele razy smarowalam jak się zaczynała i opuściła. Też mam paskudne potrafię cały dzień leżeć i wymiotować i tak od dziecka już mam. nikomu nie życzę

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam to samo.. Mialam robiony tomograf bo coraz czesciej mnie glowa bolala ale na szczescie nic nie wykazalo.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarina a co to za masc ? Mi lekarka przepisala Dexak sl do rozpuszczania i to w 5 min juz zaczyna dzialac na mnie.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból głowy może być od oczu :P

    A mnie boli ciągle po lewej stronie, ale to mega bóle, a wycięty miałam lewy jajnik :P i wczoraj się w końcu dowiedziałam od czego :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli od czego ? ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od naczynek, bo mam podwiązane po jednej stronie po operacji i są na nich jakieś lekkie zrosty :P dostałam na to czopki :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli nie jestem jedyna mi się to pierwszy raz zdarzyło Sarina właśnie coś takiego jakbym skurcz miała albo mięsień by mi się naciągnął straszny ból. Oj a ja się już przestraszyłam że coś mi znowu jest i to na prawym jajniku mnie tak zabolało.

    A co na to stosujecie? jak te maści się nazywają? one są jakieś przeciwbólowe? czy rozgrzewające?

    Ja tez na prawym jajniku miałam tą ciążę pozamaciczną i od tamtej pory mam z nim problem.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a może mi też się zrobiły zrosty Seli jak to można sprawdzić czy one są? po przez USG?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na neta żeby poczytać z czego robią się zrosty przeczytałam pierwszy akapit i wyłączyłam to nie na moje nerwy :P. Ja niestety ciążę pozamaciczna miałam ponieważ miałam infekcję o której nawet nie wiedziałam że ją mam niestety niektóre infekcje nie dają o sobie znać.

    Dlatego teraz też będę miała robione badanie czy już się z niej wyleczyłam.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam do was jesczez pytanie jakie bierzecie jeszcze witamini oprócz kwasu foliowego bo ja borę:

    -Kwas foliowy 1 tabletkę
    -Oeparol z wiesiołkiem 4 tabletki dziennie
    -Magnez 1 tabletkę
    I do tego teraz zbiór wszystkich witamin myślę czy nie za dużo.Ale w sumie to tylko witaminy 1 tabletkę

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde a może mi też się zrobiły zrosty Seli jak to można sprawdzić czy one są? po przez USG?

    Mi po operacji, a zrosty widać przy dobrym aparacie usg, taki z dopplerem :) Do tej pory nikt nic nie widział, ale tam miały prawo, to jednak była duża operacja u mnie. W sensie, że musiałam mieć nacięcie jak na cc a nie małe dziurki jak się robi na laparoskopię.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby witaminy, ale jak tak się bierze i to te syntetyczne to tak mogą nic nie dawać :P Takie mam wrażenie. Ja polegam na spirulinie i chlorelli. Naprawdę nic innego na mnie tak dobrze nie działa:) Miałam ogromne braki magnezu i skurcze oraz bóle, brałam różne magnezy i dawki... Tylko spirulinka :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na głowę to mam maść kupiona u mnie w niemczech ale w pl też myślę że można można taką kupić. Dawno temu to była taka mała z kotkiem

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może w aptece spytać o maść na skronie na ból głowy ja mam tą
    https://www.magiczne-indie.pl/masci-i-olejki/1827-masc-tygrysia-czerwona-tiger-balm-red-18g-.html

    kurcze 16 zł a ja 12 euro dałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 17:31

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ