X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ha ! :P A ja miałam w 6dc teraz, a okres w 4dc się skończył :P śluz płodny zaczął się już wieczorem 4dc, i mnie to zastanowiło bo podczas seksu szyjka była baaaaaaardzo wysoko, a zawsze po okresie czułam ją podczas seksu, w sensie jeszcze wrażliwa taka była. Teraz mam średnio, a bardzo nisko mam przed i w trakcie okresu.


    To myślisz że jednak u mnie na prawdę ta owulacja mogła wystąpić 2 dni po @ ja myślałam że to nie możliwe i byłam przekonana że mnie testy oszukały.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha.no z Tym Jezusem zaszalalas ;p

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na roczek polecam torty zrobione np. z pieluszek zobacz sobie link super pomysł my dawaliśmy znajomym na roczek dla syna albo karta podarunkowa do smyka tam mają piękne rzeczy dla dzieci


    https://imged.pl/tort-z-pampersow-dodatki-nivea-prezent-chrzest-14677176.html

    tu podaje link przykładny my zrobiliśmy na roczek z super dodatkami misiem i samochodami.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    To myślisz że jednak u mnie na prawdę ta owulacja mogła wystąpić 2 dni po @ ja myślałam że to nie możliwe i byłam przekonana że mnie testy oszukały.

    ale test pokazuje, że będzie owulacja w ciągu tam 24-36h więc ja by ją wykryć musiałabym test robić 4-5 dc a mi to do głowy nie przyszło :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam kupic wozek dla lalek i lale juz nawet kupilam ale dowiedzialam sie ze dostanie juz 2. Wiec kupilabym trzeci. No to mowie rowerek no ale tez nie bo chrzestny kupil. No to juz myslalam ze oszaleje. Teraz mysle o jezdziku-bujaczku. Taki "slon na biegunach lub kulkach do wyboru i taki fotel ksiezniczki

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    To myślisz że jednak u mnie na prawdę ta owulacja mogła wystąpić 2 dni po @ ja myślałam że to nie możliwe i byłam przekonana że mnie testy oszukały.
    Owulacja 2 dni po okresie jest możliwa.
    Wszystko zależy ile masz dni okres :) oraz jak długie masz cykle. Przy cyklach krótkich czyli takich 24dni, owu może być nawet 10dnia

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do torcikow to ja sama robie takie rozne rzeczy. Uwielbiam tworzyc ;)

    werni lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    ale test pokazuje, że będzie owulacja w ciągu tam 24-36h więc ja by ją wykryć musiałabym test robić 4-5 dc a mi to do głowy nie przyszło :P


    Hmmm ale ten nasz organizm jest pokręcony ja wtedy nie przywiązałam uwagi do tego bo pomyślałam że mnie testy oszukały. Ok czyli jeżeli ja miałam 6dc bo 4dc to był ostatni dzień @ po tych dwóch dniach zrobiłam pierwszy test i był pozytywny czyli w tym 6 dc czyli gdzieś 8dc lub 9 dc mogła wystąpić owulacja kosmos. Ja to już się gubię dla mnie to jakaś paranoja że tak wcześnie mogłam mieć owulację a jak robiłam badania hormonalne to wykazało że moja owulacja była w 14 dc. Badania robiłam w kwietniu a testami bawiłam sie maj i czerwiec

    PARANOJA!!!

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    Monika może wcześniej nie doszło do owulacji testy wykazują tylko że zbliża się że organizm się szykuje do owulacji. Nie potwierdzają że do niej dochodzi na 100% to może dopiero teraz doszło. za 2 tygodnie będziesz wiedziała albo i nie jeśli @ nie przyjdzie czego ci życzę

    Ja właśnie też o tym pomyślałam , że może wcześniej nie doszło do owulacji i dopiero teraz jest . Nawet jajnik trochę mnie boli ale też nie tak bardzo jak zawsze.
    Zobaczę czy temperatura teraz zacznie rosnąć .
    A ja wam wszystkim z całego serca życzę ,żeby @ nie przyszła i żeby każda z was jak najszybciej cieszyła się dwoma kreskami na teście ciążowym !
    Czekamy niestety nie mam dzieci w takim wieku w swoim otoczeniu . Ale może faktycznie w smyku .Może coś Ci doradzą

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Owulacja 2 dni po okresie jest możliwa.
    Wszystko zależy ile masz dni okres :) oraz jak długie masz cykle. Przy cyklach krótkich czyli takich 24dni, owu może być nawet 10dnia


    ja mam cykle 30-sto dniowe a okres u mnie trwa 5 lub 6 dni

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos dam rade ;) dziekuje ;*

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    ja mam cykle 30-sto dniowe a okres u mnie trwa 5 lub 6 dni
    czyli owulacja u Ciebie wypada ok 16dc.

    A te testy pozytywne to były wykonane z porannego moczu? Bo tak się zastanawiam co by mogło wpłynąć na sfałszowanie wyniku. I trzeba pamiętać ze kreska testowa ma być taka sama lub mocniejsza niż kontrolna. Bo samo pojawienie się 2 kreski nie świadczy o pozytywnym teście. To tak dla przypomnienia :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem kreski były takiego samego koloru. Nie testy były wykonane około godziny 18 jak wróciłam z pracy. Też się zastanawiałam nad tym dlaczego tak wyszły dlatego je odstawiłam bo stwierdziłam że coś z nimi nie tak. Tak owulacje mam między 14 a 16 dc różnie właśnie bo czasem mam okres w 29dc czasem w 31 dc i czasem trwa 4 dni @ czasem 5 a nawet czasem 6 tak trochę nieregularnie ale lekarz mi powiedział że nie ma tragedii po 2 czy 1 dzień to normalne.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny po pracy :)

    Mam pytanie czy Wasi partnerzy pala papierosy? Mój tak. Ale chcę rzucić je. Ciesze się ze tak się stara. Dziś w pracy mi powiedział ze co raz mniej pali :) niedługo tez pójdzie do urologa się przebadać.

    Co do boli. Kiedyś raz tak miałam ze jak szłam do łazienki to w połowie drogi zgielam się w pol tak mnie jajniki zabolaly. Na szczęście krótko traflo.

    Dobranoc jutro znów praca od 10 do 22. Nadgodziny wzielam. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój pali jak smok i nie zamierza rzucać. walczyłam z nim żeby ograniczał ale to jeszcze gorzej było taki typ. Może jak mu będę kazała jeszcze więcej palić to wtedy rzuci

    werni lubi tę wiadomość

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz nie pali.. Ani ja oni on. ;) bardzo sie z tego powodu ciesze.

    werni lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę dzisiaj o Wasze kciuki. Zaraz ruszam do szpitala. Mam dziś histeroskopie... Boję się na maksa...

    werni lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Dziewczyny proszę dzisiaj o Wasze kciuki. Zaraz ruszam do szpitala. Mam dziś histeroskopie... Boję się na maksa...

    To trzymam kciuki i powodzenia życzę aby było dobrze wszystko :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarina dobry pomysł. Albo powiesz mu ze jest Ci przykro. Ale w taki sposób nie rozkazujacy. Faceci nie lubią rozkazów.

    Czekamy to dobrze ze Twój nie pali. :)

    Paulina dasz rade trzymam kciuki :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Dziewczyny proszę dzisiaj o Wasze kciuki. Zaraz ruszam do szpitala. Mam dziś histeroskopie... Boję się na maksa...
    Trzymam mocno kciuki ! Wszystko będzie dobrze :* !!!

    Mój nie pali , gorzej trochę ze mną bo czasem mi się zdarzy zapalić . nie dużo ale jednak ... słyszałam ,że nie powinno się palić przy staraniach ale wszystkie moje koleżanki , siostra , mama , ludzie z najbliższego otoczenia palili lub pala i wszyscy dzieci mają . A te co nie pala starają się już jakiś czas . Ale przestanę palić , ograniczyłam się już do minimum :p

    eikt9n73fxogpxgo.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ