X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W swieta jak byłam u rodzinki mojego. Jak nocowalam. To z kilka razy był sex wieczorem i następnego dnia rano z 4 razy hihi :D

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jestem po owulacji, poza tym nie widzę w tym cyklu szans, a jak mam okazję odprężyć się z mężem to czemu mam nie robić? To jest właśnie chyba duży błąd wielu kobiet. Odrzuca zupełnie wszysko, nawet chipsy czy drinka bo "ona się stara", a jakoś Ci co najczęściej robią dzieci właśnie dobrze się bawią i korzystają pełnią życia :)


    Zgadzam się z Tobą w 100% ja jestem tego samego zdania dlaczego mam sobie wszystkiego odmawiać. Zobaczcie ile par zachodzi w ciążę po alkoholu a dlaczego? bo o tym nie myślą nie starają się korzystają z życia i dobrze się bawią:)

    werni lubi tę wiadomość

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj cały dzień boli brzuch jak na okres albo za dużo już dzisiaj zjadłam hahahahahaha

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zero stresu. A stres to prolaktyna. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie robie kolacyjke :) później jakiś film wlacze :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    W swieta jak byłam u rodzinki mojego. Jak nocowalam. To z kilka razy był sex wieczorem i następnego dnia rano z 4 razy hihi :D

    my nigdy oporów nie mieliśmy... Ale mój pokój... został zdegradowany. Więc nie było możliwości totalnej. Masakra :P

    werni lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmykam spać, jutro na siłkę czas wyskoczyć :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zaraz się zabieramy za winko i miły wieczorek :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłych snów i upojnej nocki dziewczynki :* :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, uświadomiłam sobie... Że my nie będziemy mieli gdzie "oddać" dziecka. Więc... Jeśli będę w ciąży to ostatnie takie weekendy i dni...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo Wy tu tak o seksie i krwi a ja ciągle bez miesiączki, 38 DC.(ciąży brak) W czwartek po seksie, mąż miał na penisie trochę krwi, więc ja już nacieszona, że w końcu @ przyszła i zaczynamy kolejny cykl starań.....a tu nic. Dziś rano znów seks i to samo, kropla krwi na czubku. Miesiączki jak nie ma, tak nie ma......a brzuch od 4 dni boli raz mniej raz więcej.

    Oczywiście już się naczytałam w internecie, co oznacza plamienie po stosunku i mam mega stresa. Zaraz w poniedziałek lece do lekarza, ale czy ja doczekam do poniedziałku?

    Miałyście może podobny problem kiedyś?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nadzerka ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny, bo Wy tu tak o seksie i krwi a ja ciągle bez miesiączki, 38 DC.(ciąży brak) W czwartek po seksie, mąż miał na penisie trochę krwi, więc ja już nacieszona, że w końcu @ przyszła i zaczynamy kolejny cykl starań.....a tu nic. Dziś rano znów seks i to samo, kropla krwi na czubku. Miesiączki jak nie ma, tak nie ma......a brzuch od 4 dni boli raz mniej raz więcej.

    Oczywiście już się naczytałam w internecie, co oznacza plamienie po stosunku i mam mega stresa. Zaraz w poniedziałek lece do lekarza, ale czy ja doczekam do poniedziałku?

    Miałyście może podobny problem kiedyś?


    A czego się tam naczytałaś??

    Właśnie to może być nadżerka. Ty się tam tak nie stresuj bo nie koniecznie oznacza to cos złego na spokojnie. Okresu nie ma b również mogła nie pojawić się owulacja moja znajoma tak miała kiedyś cykl 50 dniowy a w tym trzy krople krwi i tyle z okresu. Na spokojnie idź do lekarza i to sprawdź i nie czytaj nic w internecie.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no owulacji, to chyba faktycznie w tym cyklu nie było.....przynjamniej nie zauważyłam, do tego jakaś infekcja sie przyplątała i brałam clotrimazol 200.

    Wogóle po poronieniu we wrześniu, jakoś sie mi wszystko poprzestawiało.
    Żeby już był poniedziałek... mam nadzieję, że cokolwiek to będzie to nie przekreśli, ani nie przesunie naszych starań o maluszka, bo czas to nasz wróg

    pozdrawiam i owocnego wieczoru wszystkim :)

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się kochamy nie tylko w dni płodne, w ogóle od kiedy wrócił mi normalny cykl po tabletkach anty to moje libido wystrzeliło w górę. Aż mój mąż jest mega zdziwiony i na początku nie wiedział o co chodzi. Bo w sumie od kiedy byliśmy razem to zawsze byłam na tabletkach i teraz widzę, jak bardzo one wpływały na moją ochotę na seks.

    A seks w czasie okresu uprawiamy pod prysznicem i wtedy lepiej się z tym czuje, bo w łóżku też czuje się niekomfortowo :)

    f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    My też się kochamy nie tylko w dni płodne, w ogóle od kiedy wrócił mi normalny cykl po tabletkach anty to moje libido wystrzeliło w górę. Aż mój mąż jest mega zdziwiony i na początku nie wiedział o co chodzi. Bo w sumie od kiedy byliśmy razem to zawsze byłam na tabletkach i teraz widzę, jak bardzo one wpływały na moją ochotę na seks.

    A seks w czasie okresu uprawiamy pod prysznicem i wtedy lepiej się z tym czuje, bo w łóżku też czuje się niekomfortowo :)


    No wlasnie ja juz mam koncowke @ no ale nigdy nie probowalismy bo dla mnie to takie nie komfortowe i w ogole krepujace. Ale chce w koncu sprobowac. Jestesmy akurat u znajomych ale jak wrocimy to moze sprobujemy ;) bo slyszalam ze wiele kobiet zachodzi podczas okresu. ;)

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant Internet jest chyba złym doradca ... jakbym miała wierzyć we wszystko co tam piszą to miałabym wszystkie choroby świata . A w ciąży byłabym juz 10 raz . Lepiej zapytaj się lekarza.

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Stresant Internet jest chyba złym doradca ... jakbym miała wierzyć we wszystko co tam piszą to miałabym wszystkie choroby świata . A w ciąży byłabym juz 10 raz . Lepiej zapytaj się lekarza.

    dokładnie.. "wujek google" nie jest dobrym doradca. trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop w czytaniu Internetu. Owszem czasem może nakierować na pewne sprawy ale jednak ja gdybym opierała się tylko na necie tez bym miała wszystkie możliwe choroby...

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kochamy się kiedy tylko mamy ochotę . Czy w czasie @ czy w dni płodne. Ja zawsze mam ochotę i zgodzę się z malutka mycha, że tabletki bardzo obniżają libido.I dodatkowo Kiedy odstawiłam mój organizm zaczął świrowac. Bardzo pogorszyl Mi się stan włosów ,skóry ale też mój stan psychiczny . Ciągle chodziłam obrażona. Ale na szczęście już po wszystkim ;p Po odstawieniu gigantyczny wzrost libido.
    I nie wiem w czym może przeszkadzać @ jak ktoś ma ochotę się pokochać ;) Wiadomo , że nie jest jak w inne dni ale skoro mezowi czy chłopakowi to nie przeszkadza to spróbujcie . A może akurat się uda ;)

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze nie słyszałam że w okresie można zaciazyc. Pęcherzyki nie rosną wtedy. A przed owulka można wypić lampkę czerwonego wina na pogrubienie endo. :) jak wasze endometrium przed owulacja i po ? U mnie na szczęście jest ok. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ