X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wujek "Google " hehe można tam znaleźć wszystko ;) Ja dzięki temu dużo dowiedziałam się o kobiecym organizmie itd. o staraniach , o dniach płodnych i innych ważnych rzeczach . Ale odnośnie choroby czy czegoś poważniejszego nie ma co wierzyć . Czasem tam piszą straszne rzeczy .

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje monitoring więc wtedy się dowiem jak wygląda moje endometrium, pęcherzyki i czy owulacja występuje. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku :)

    f1d9680377.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do tego ze kochając się podczas @ nie można zajść w ciążę to się nie wypowiem bo nie mam pojęcia . Raczej tych dni nie biorę pod uwagę

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    co do tego ze kochając się podczas @ nie można zajść w ciążę to się nie wypowiem bo nie mam pojęcia . Raczej tych dni nie biorę pod uwagę


    Moja ciocia zaszla. I wie o tym bo ani wczesniej ani po nie kochala sie wiec musi byc to prawda. ;)

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piła któraś Inofolic lub inofem ? Podobno zbija prl. Poprawia hormony. Czytałam ze jednej poprawia cerę. Może i ja spróbuję.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam inofolic ale ja poprawy nie widzialam.

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek kupuje ovarin, dużo dobrego się o nim naczytałam

    f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez biore. ;)

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Tez biore. ;)

    Jak długo?

    f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies 3 miesiace. Widze poprawe mam nieregularne okresy raz mam raz nie. No i teraz dostalam normalnie. Wiec mysle ze cos to dziala na ile to zobaczymy.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa to suplementy dla kobiet. No i powiem ze nie naleze do szczuplych tak wiec udalo mi sie zrzucic 5kg nie wiem czy dzieki Ovarin normuja sie te hormony czy po prostu stres.

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 03:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny śniło mi się że mam mega dużo śluzu płodnego chyba to już obłęd hahahaha

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy chyba przez ten ovarin. Czytałam ze jest dla osób z nadwagą pcos

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Po upojnej nocy z mężem czuję się dzisiaj rewelacyjnie kurczę my bardzo dużo pracujemy i widzimy się w tygodniu jakieś 3-4 godziny w końcu sobie wczoraj porozmawialiśmy pośmialiśmy się super :). Powiedzieliśmy sobie że dajemy sobie 6 miesięcy jak ten ginekolog nam nie pomoże to zapiszemy się do kliniki niepłodności.


    Jeżeli chodzi o Ovarinto ja tez go polecam jest super suplementem dzięki niemu wiedziałam kiedy mam owulację ale... właśnie u mnie jest ale już kiedyś to pisałam tutaj u mnie w dzień owulacji pojawiał się taki ból jajnika że płakać mi się chciało z bólu, ból promieniował aż do odbytu byłam słaba i nawet nie miałam siły wstać do toalety i niestety musiałam z niego zrezygnować nie ze względu na ból bo to już bym przetrwała trwało to tylko jeden dzień ale dlatego że musiałabym brać urlop w pracy w każdym cyklu.

    Powiem wam że najchętniej bym do niego wróciła gdyby nie powodował u mnie takich objawów owulacji. A co najlepsze jak przestałam go brać to jeszcze dwa miesiące takie bolesne miałam. Brałam go 2 miesiące ale już po pierwszym miesiącu brania widać efekty.

    Ja o ciąży w czasie @ też nie słyszałam raczej w czasie @ pęcherzyki nie rosną i nie wiem czy to jest możliwe nawet nigdy nad tym nie myślałam.

    Ja też się z tym zgodzę czasem fajnie sobie cos poczytać na necie ale z umiarem ja o żadnych chorobach nie czytam bo to nie jest najlepszy pomysł. Ja tak samo jak ja bym w to wszystko wierzyła to już powinnam nie żyć. Ja zawsze cierpliwie czekam i idę do lekarza.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam jeszcze dopisać przy takiej temperaturze jaką mam na dzień dzisiejszy to ja na pewno owulacji jeszcze nie miałam. Zaprosiłam was wszystkie do znajomych to możecie sobie zobaczyć.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas samego okresu nie zachodzi sie ale zaraz po ;p np. Jak uprawia sie seks w czasie krwawienia i np. Wystapi wczesna owulacja jak u mnie w tym cyklu to wpadka gotowa ;) zdarza sie. Plemiki maja swoja zywotnosc ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pco i nadwagi i ovarin i inofem czuje, ze sa swietne ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Podczas samego okresu nie zachodzi sie ale zaraz po ;p np. Jak uprawia sie seks w czasie krwawienia i np. Wystapi wczesna owulacja jak u mnie w tym cyklu to wpadka gotowa ;) zdarza sie. Plemiki maja swoja zywotnosc ;)


    No po okresie to się zgodzę u mnie też były podejrzenia że u mnie owulacja występuje 2 dni po okresie

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytam na temat tego Inofem ale ma cenę bardzo drogi ale Ovarin kosztuje jakieś 20 zł mniej więc też do najtańszych nie należy.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie piszą różne rzeczy w necie i się dłużej zastanawiasz. Myślę o tym inofemie. Może go kupie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ