X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#

Oceń ten wątek:
  • monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wujek "Google " hehe można tam znaleźć wszystko ;) Ja dzięki temu dużo dowiedziałam się o kobiecym organizmie itd. o staraniach , o dniach płodnych i innych ważnych rzeczach . Ale odnośnie choroby czy czegoś poważniejszego nie ma co wierzyć . Czasem tam piszą straszne rzeczy .

eikt9n73fxogpxgo.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje monitoring więc wtedy się dowiem jak wygląda moje endometrium, pęcherzyki i czy owulacja występuje. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku :)

f1d9680377.png
  • monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do tego ze kochając się podczas @ nie można zajść w ciążę to się nie wypowiem bo nie mam pojęcia . Raczej tych dni nie biorę pod uwagę

eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    co do tego ze kochając się podczas @ nie można zajść w ciążę to się nie wypowiem bo nie mam pojęcia . Raczej tych dni nie biorę pod uwagę

Moja ciocia zaszla. I wie o tym bo ani wczesniej ani po nie kochala sie wiec musi byc to prawda. ;)

Czekamy...
  • werni Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piła któraś Inofolic lub inofem ? Podobno zbija prl. Poprawia hormony. Czytałam ze jednej poprawia cerę. Może i ja spróbuję.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2018, 23:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam inofolic ale ja poprawy nie widzialam.

Czekamy...

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek kupuje ovarin, dużo dobrego się o nim naczytałam

f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez biore. ;)

Czekamy...

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Tez biore. ;)

Jak długo?

f1d9680377.png
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies 3 miesiace. Widze poprawe mam nieregularne okresy raz mam raz nie. No i teraz dostalam normalnie. Wiec mysle ze cos to dziala na ile to zobaczymy.

Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2018, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa to suplementy dla kobiet. No i powiem ze nie naleze do szczuplych tak wiec udalo mi sie zrzucic 5kg nie wiem czy dzieki Ovarin normuja sie te hormony czy po prostu stres.

Czekamy...
  • sarina Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2018, 03:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny śniło mi się że mam mega dużo śluzu płodnego chyba to już obłęd hahahaha

w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • werni Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy chyba przez ten ovarin. Czytałam ze jest dla osób z nadwagą pcos

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • [email protected] Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

Po upojnej nocy z mężem czuję się dzisiaj rewelacyjnie kurczę my bardzo dużo pracujemy i widzimy się w tygodniu jakieś 3-4 godziny w końcu sobie wczoraj porozmawialiśmy pośmialiśmy się super :). Powiedzieliśmy sobie że dajemy sobie 6 miesięcy jak ten ginekolog nam nie pomoże to zapiszemy się do kliniki niepłodności.

Jeżeli chodzi o Ovarinto ja tez go polecam jest super suplementem dzięki niemu wiedziałam kiedy mam owulację ale... właśnie u mnie jest ale już kiedyś to pisałam tutaj u mnie w dzień owulacji pojawiał się taki ból jajnika że płakać mi się chciało z bólu, ból promieniował aż do odbytu byłam słaba i nawet nie miałam siły wstać do toalety i niestety musiałam z niego zrezygnować nie ze względu na ból bo to już bym przetrwała trwało to tylko jeden dzień ale dlatego że musiałabym brać urlop w pracy w każdym cyklu.

Powiem wam że najchętniej bym do niego wróciła gdyby nie powodował u mnie takich objawów owulacji. A co najlepsze jak przestałam go brać to jeszcze dwa miesiące takie bolesne miałam. Brałam go 2 miesiące ale już po pierwszym miesiącu brania widać efekty.

Ja o ciąży w czasie @ też nie słyszałam raczej w czasie @ pęcherzyki nie rosną i nie wiem czy to jest możliwe nawet nigdy nad tym nie myślałam.

Ja też się z tym zgodzę czasem fajnie sobie cos poczytać na necie ale z umiarem ja o żadnych chorobach nie czytam bo to nie jest najlepszy pomysł. Ja tak samo jak ja bym w to wszystko wierzyła to już powinnam nie żyć. Ja zawsze cierpliwie czekam i idę do lekarza.

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam jeszcze dopisać przy takiej temperaturze jaką mam na dzień dzisiejszy to ja na pewno owulacji jeszcze nie miałam. Zaprosiłam was wszystkie do znajomych to możecie sobie zobaczyć.

• Seli Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas samego okresu nie zachodzi sie ale zaraz po ;p np. Jak uprawia sie seks w czasie krwawienia i np. Wystapi wczesna owulacja jak u mnie w tym cyklu to wpadka gotowa ;) zdarza sie. Plemiki maja swoja zywotnosc ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pco i nadwagi i ovarin i inofem czuje, ze sa swietne ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Podczas samego okresu nie zachodzi sie ale zaraz po ;p np. Jak uprawia sie seks w czasie krwawienia i np. Wystapi wczesna owulacja jak u mnie w tym cyklu to wpadka gotowa ;) zdarza sie. Plemiki maja swoja zywotnosc ;)

No po okresie to się zgodzę u mnie też były podejrzenia że u mnie owulacja występuje 2 dni po okresie

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytam na temat tego Inofem ale ma cenę bardzo drogi ale Ovarin kosztuje jakieś 20 zł mniej więc też do najtańszych nie należy.

• werni Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie piszą różne rzeczy w necie i się dłużej zastanawiasz. Myślę o tym inofemie. Może go kupie.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ