X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prolaktyna-bromergon
Odpowiedz

prolaktyna-bromergon

Oceń ten wątek:
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winko bym odradzala.
    Ja chcialam brac wiesiolek, ale w tym cyklu co zaczelam (wzielam 2 dni) zdecydowalam sie na laparo i przerwalam.
    Nie wiem czy to zasluga bromka czy laparo, ale mialam 4 dni takiego sluzu plodnego, jakiego w zyciu u siebie nie widzialam.
    Moze poczekaj z jeden cykl i zobaczysz jak bedzie u Ciebie sluz po bromku wygladal...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. A powiedzcie mi proszę jakie dawki bromergonu bierzecie przy jakim poziomie prolaktyny podstawowej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy 27 (norma do 23) mam 0,5tabl. Zaczynalam od 1/4 tabl przez pierwszy tydzien.

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi wprowadzono przy prawie 50 pol tabletki na noc, biorę juz 2 miesiące. Bromergon nie wywołuje u mnie uciążliwych skutków ubocznych i zastanawiam sie czy to jednak nie za mała dawka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch a robilas juz w miedzyczasie badanie kontrolne, zeby sprawdzic czy prolaktyna spada?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 1982 Jutro się wybieram :-)

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z prolaktyna mam problem juz od jakiś 3 lat ale lekarze póki nie staralismy sie nie dawali leków. Kiedyś prolaktyna wynosiła ok 16 potem 24 potem 28 potem około 30 sie utrzymywała. 2 miesiące temu z powodu ze ciąży dalej nie ma zrobilam badanie i prolaktyna wyniosła 50. Jeszcze takiej wysokiej nie było...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prolaktyne powinno sie badac miedzy 5-7dc, niektorzy pisza, ze miedzy 3-5, takze na poczatku cyklu. Ja tez ide w tym miesiacu zbadac kontrolnie, bedze juz 2 miesiace kuracji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie jutro 3 dc i dlatego IDE sie zbadać.

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy poziomie 2600 jednostek (norma do 500) miałam 2x1 tabletkę. Po miesiącu, po kontroli przy poziomie 490 jednostek mam 0,5 tabletki rano i pół wieczorem. Po kontroli następnej okaże się czy to odpowiednia dawka.
    Bromek szybko działa :)
    Ale że się robi w takich dniach badanie prolaktyny to nie wiedziałam, gin mi nic nie mówił, że dzień cyklu ma znaczenie, a internety też różnie piszą, hmm...
    A na śluz polecam siemię lniane :)
    Musze nad endometrium chyba popracować, migdały uwielbiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch daj znac jak wyniki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam dam! Juz jestem po pobraniu po południu będę wiedzieć ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja kochana tesciowa wysłała mi mmsem wyniki. Znalazłam też ostatnie dla porównania.
    27.10.2016 (9dc)
    TSH 2.18 ulU/mL
    Prolaktyna 49.450 ng/ml

    16.12.2016 (3dc)
    Tsh 0.31 ulU/mL
    Prolaktyna 17.330 ng/ml

    Jedyne co zrobilam i nie wiem czy dobrze. Wczoraj przed snem jak każdego wieczoru wzielam pol tabletki bromergonu a rano byłam na pobraniu. Może powinnam odpuścić jeden dzień? Chociaż z drugiej strony wiem ze bromek działa ;-)
    Co sądzicie?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania prolaktyny robi się podczas kuracji bromergonem i nie należy odstawiać go przed badaniem. Dobrze zrobiłaś i super wyniki :)

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na tsh to ja się nie znam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dostałam bromek pół tabletki na noc i po pierwszej nocy powiem Wam, że miałam ciężko. Rano osunęłam się na nogach, musiałam poleżeć jakieś pół h zanim wstałam do pracy, a do tego mdłości...

    Najgorsze jest to, że lekarka dała mi ten lek bez przekonania.

    Mam nadzieję, że pomoże, ale szczerze nie mam dużych złudzeń.

    Pozdrawiam!

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ