X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie, że mogłam mieć wczoraj/dzisiaj owu jeżeli wczoraj śluz był rozciagliwy a dzisiaj już wodnisty tylko ze ja zawsze mam raczej długie cykle bynajmniej ostatnio miałam długie. Faza lutealna trwa gdzieś 13-14dni więc jeżeli wczoraj by była to to @ wypadalaby w 32dc. Chyba trochę za wcześnie.. zawsze szukam owu po 20dc bo moje cykle ostatnio to 36, 47,37,34..
    Jak można udostępnić wykres tyle że ja nie mierze temperatury..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie test owu, bo mi dziś przyszły ale negatyw. Ciekawe czy już po czy jeszcze przed :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 24 listopada 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam się nie znam konkretnie kiedy jest dokładnie ta ovu... sama mam problem z jej określeniem czy jest czy będzie i czy była ;)
    a testy mnie wkurzają ...raz miałam jednej firmy to pokazywały pozytyw...a z innej firmy negatyw...
    i weź tu dobrze traf :)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam na allegro. W sumie to nie wiem po co. Ze mnie dziś rano wylecialo tyle śluzu rozciagliwego, że szok. Będę molestowac mojego jak wróci z pracy. Dzisiaj mam wolne. Upiekę ciasto czekoladowe, zrobię mojemu fileta po parysku i frytki niech wcina bo lubi. Tymczasem spadam do łóżka chyba , bo choroba nie daje za wygraną

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj kupiłam sobie tego ananasa w auchan, ale nawet nie pamiętam ile kosztował, bo był na sztuki. a nie mam paragonu.
    ostatnio nie mam czasu na nic. nawet do Was zajrzeć. w piątek z dziewczynami w galerii pokazujemy pierwszą pomoc. oczywiście na mnie wypadło, że mam wszystko mówić. i już zaczynam się bać....

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę Paula :)
    Ja za to pracuje cały tydzień :(
    Dziewczyny ustaliliśmy datę ślubu: 29.06.2019r po nowym roku jedziemy salę załatwiać itp. Sukienkę mam wybraną, zaproszenia też chociaż jest tyle tego wszystkiego, że ciężko się zdecydować :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chora... ledwo dycham przez ten katar..... /// i też czasu na nic nie mam... cały dzień w biegu....///
    ja 2 lata temu miałam wesele.... ojjj załatwiania przy tym sporo;)
    ale fajnie że już macie datę.... więc można zacząć przygotowania.....

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puscilam nie tego wirusa co trzeba :(
    No jeszcze 3 lata. Musimy najpierw salę załatwiać. Mam nadzieję że ten termin będzie wolny :) a potem to już powoli jakoś się ogarnie..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owu dalej negatywny. Przynajmniej te z allegro pokazują tylko jedna kreskę, bo jak kupowałam Z firmy LH VITAM to pokazywały dwie i jedna trochę jaśniejsza niby ale zawsze to druga kreska i nigdy nie wiedziałam czy to już czy jeszcze. Tylko raz pokazały mi owulacje i lekarz potwierdził.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładna data :) już cieplutko i tak wszystko do życia już się obudzi :)

    ja na testach się nie znam. może jeszcze Ci pokażą owulację ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ja się tylko modlę żeby ten termin był wolny ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana to jeszcze szmat czasu na pewno będzie wolny ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tej sali są długie terminy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa :/ no to faktycznie. ale to jest jednak jeszcze przed wakacjami, a chyba najwięcej wesel jest jednak w wakacje ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ty. Byliśmy kiedyś pytać to od marca do listopada wszystko zajęte haha masakra po prostu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :)
    Olga ale zajęte w tym roku, co Wy chcecie brać ślub?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 listopada 2015, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem. Okaze się po nowym roku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) jak mija wieczór? Ja skończylam gotwac obiad (kolację?) . trochę spóźniona ale cóż - aromatyczne leczo. Mmmm... Zapraszamy :) no i wykapalam się, nakładanie maseczek i teraz czekam aż mi lakier na pazurach wyschnie,popijając winko :-)
    Dziś byliśmy z mężem na mieście i przechodzilismy obok cukierni i zobaczyła na wystawie ptysia. Tak mi slinka pociekla że nie mogłam wytrzymać i musialam wejść i go kupić. :-D
    Mąż się cieszy bo mówi że mam zachcianki ciazowe. Tylko szkoda że seksu w owulke nie było więc skąd ma być ciąża :-D
    Ja wiem że t zachcianki przed okresowe i już się tej Mendy nie mogę doczekać :-D powinna być w środę :-)
    Jestem umowiona do gina na 16grudnia, IDE umawiać się na laparo, choć gdybym wiedziała że będzie taka szybka owulka to bym się zapisała tydzień wcześniej. Ale nic. Bajka.
    Kochane milego wieczoru :-) uciekam dołączył sobie Winka bo się skoczylo w kieliszku :-) i oczywiście trzymam za Was wszystkie kciuki :-) :-*

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 listopada 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny na wstępie pozdrawiam z obozu pracy :) mam dziś tyle sprzątania w pracy, że szok ale może przynajmniej szybko zleci dzień.
    Chciałabym żeby święta już były, bo jak małe dziecko na nie czekam haha. Chciałam wczoraj jechać po jakieś prezenty już ale mój mówi że za wcześnie. No to zobaczy potem jaką będzie gonitwa haha.
    Jak u was co słychać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Olga 8 h w tym obozie dzis?
    Dobrze ze my mamy kilka restauracji obok siebie praktycznie i nie ma tam takich kolejek. Chociaz na rok 2016 maja pozajmowane. Na wiosne sie pojedzie ustalic. Dla mnie w tym roku swiat by moglo nie byc. W ogole sie na nie jakos nie ciesze. Bardziej mnie smuca... Moze jednak blizej swiat mi sie to zmieni. Z racji tego ze moj wyjezdza w delegacje przed i wraca po owulce. Przestalam mierzyc temperature. I wiecie co? Lzej mi sie zyje. Taki wyluzowany cykl mimo ze stracony. Milej niedzieli zycze :*

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ