X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :* jak tam? ja wczoraj miałam totalnego doła... przyszła gazeta mamo to ja i mój się zapytał czy mi to jest chociaż potrzebne, powiedziałam mu, że skoro nie mogę mieć dziecka to chociaż poczytam sobie jak to jest je mieć tak przy sobie...
    dziś mam ciut lepszy humor. temperatura nie śmiało idzie w górę. Ciekawe czy jestem już po owulacji czy dopiero przed...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mam nadzieje ze zaowocuje u Ciebie. Zakielkuje nowe zycie.
    Na pewno Ci sie te gazetki przydadzą. Ja nie zamawiam na kopejny rok prenumeraty bo tylko mnoe to doluje. Jak bede chciała to sobie kupie w sklepie.
    Ja mam dola. Znowu. Chyba mam tego coraz bardziej dosc. Nie umiem juz normalnie funkcjonować. Probuje sie pocieszac, ze po zabiegu sie uda, ze inni czekaja dluzek, ale to nic nir daie.
    Dzis bylam w szpitalnym laboratorium i zrobic tsh i przede mna w kopejce siedzialy same ciezarne. Bylo ich 5. I wszystkie opowiadały o kopniakach, bolacych plecach o zgadze. A ja? Siedziałam i sie usmiechalam jak durna chociaz serce krwawilo a w gardle stanęła gula i myslalam tylko jak tu wytrzymac zeby sie nie rozryczeć przy nich. I przy mezu. Bo on tez pewnie ma tego dosyc. Jeszcze trochę i znajdzie sobie prawdziwa kobiete, a mnie kopnie w tylek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis kupilam sobie jakas nowa gazetke bo mnie zaciekawilo kilka rzeczy. Dzis juz takiego dola nie mam, ale ta nadzieja, ze moze sie uda... Jak co cykl takie uczucia...
    Ja nie lubie przebywac w towarzystwie ciezarnych... A moj eM juz mnie zaczyna wkurzac mowoac ze jak nic w tym cyklu sie udalo... Gorzej jak sie nie uda :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno mnie u Was nie było dziś mam 24 dc i od paru dni dziwnie sięczuje nie chę sie wkrecać że się udało ale bola mnie piersi i to dośc mocno do tego plecy ale na samym doleprawie tyłek jajniki kuja raz po raz do tego zmeczenie senność nic mi się nie chce a zawsze lubiłam świateczne porządki a teraz mycie okien odwlekam już kolejny tydzień nie chce mi się do tego te lekkie zawroty głowy oknoumyję jutro jak maż będzie w domu :) kusi mnie by zrobic test alewiem że to za wcześnie

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Ci się udało ale nie wkrecaj sobie zbyt dużo, bo mnie w zeszłym cyklu kuly jajniki, bolały plecy, piersi też, nawet pojawiły się żyłki na nich i nie jestem w ciąży. To po prostu wzrost progesteronu. Mozesz nawet mieć mdłości ponieważ otwiera się ujście szyjki macicy także wiesz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem cię Karola. powiem ci że ja w tym cyklu to mam takie przeczucia, że się uda, jak nigdy. na pewno jest coś na rzeczy :) w dodatku rano mnie mdłości obudziły (jak nigdy) . w tym cyklu nam się uda :D

    Karola0704 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    rozumiem cię Karola. powiem ci że ja w tym cyklu to mam takie przeczucia, że się uda, jak nigdy. na pewno jest coś na rzeczy :) w dodatku rano mnie mdłości obudziły (jak nigdy) . w tym cyklu nam się uda :D
    niby wpatruję sie w te objawy ale taka jakas spokojna jestem takie dziwne uczucie z jednej strony niecierpliwie czekam na dzień testowana a z 2 wiem że sie nie uda więc sie nie wkrecam i takie mam dziwne uczucie te zawroty głowy mnie ciekawią i totalna niecheć do alkoholu nawet powo mi smierdzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy bedziesz testować ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero za 2 tygodnie. no ja ci powiem, że kawe odstawiłam. a piwa to i tak nie lubie bo mi zawsze śmierci :P
    no cóż czlowiek się niby nie nakręca, ale mimo wszystko liczy sie ze sie udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam testować 12 -15 grudnia ale czy wytrzymam hehe ja piwko własnie zawsze lubiłam i jeszcze tydzień temu 2 wypiłam a teraz mnie odrzuca smierdzi i w ogóle kawy juz dawno nie piję chyba że sporadycznie jak u kogos jestem a tak to inkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie inka bardziej odrzuca niż co kolwiek. nie cierpię tej kawy .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uwielbiam i moja Julka tez ja lubi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy ma inne smaki :P

    ja dziś miałam chrapkę na śledzika więc sobie kupiłam. trochę zjadłam po szkole i jeszcze teraz bym zjadła, ale już chyba za późno jest na takie opychanie się .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja tak miałam w poprzednim cyklu kupiłam sobie sałatkę sledziową pychotka a na 2 dzień jak ja mąz otworzył i poczułam zapach sledzia to siedziałam w wc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogólnie za śledziami nie przepadam. może brak mi w organizmie kwasów omega-3 albo innych .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak może być :) kurcze jak mi sie już chce spać a jeszcze nie ma 21 masakra ale zganiam to na lekkie przeziębienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie dobrze. ja odpukać ostatnio nie choruje, ale spać to też bym sama poszła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam tylko lekki katar nic groźnego a słyszłam tez że to tez jeden z objawów lekkie przeziebieni i sama tak miałam w 1 ciazy że do szpitala pojechałam zdrowa a wyszłam przeziebiona jak lezałam na poczatku ciazy w 5 tyg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raz też się przeziębiłam liczyłam, że będzie ciąża a @ i tak przyszła ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo u nas kobietek nigdy nic nie wiadomo jakie objawy to ciaza a jakie to przeziebienie i @

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ