X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) ja wlaanie wstalam, szukule śniadanko i lece jeszcze ogarnąć dom przed wyjazdem do lekarza. Wczoraj jak wróciliśmy z zakupów to moj zauważył jakis plyn na silniki, mozliwe ze olej nam cieknie. Ale było ciemno wiec ma dzisiaj jeszcze popatrzec dokładnie. Ehh i zawsze cos wyskoczy :-D
    Paula jednak zamowilam prenumeratę bo wczoraj chcialam kupic w sklwpie to cena mnie zwalila z nog - 30 zlotych :-O a znalazlam znowu roczną z dodatkiem za 72 wiwc o wielw bardziej sie oplaca ;)
    Milego dnia zycze. Odezwe sie po wizycie u endo. :) paa dziubaski :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i głupio myślimy sama nie wiem. co każdy cykl mówię sobie, że to już ten ostatni i od nowego biorę się za ćwiczenia i w ogóle. a poźniej i tak du.pa wychodzi jak zawsze. w ogóle jakiegoś zacięcia nie mam. kiedyś tak to kochałam, teraz grrr

    wieczorem miałam takie mdłości, że szok. i od razu przypomniał mi się wpis Olgi że otwiera się ujście szyjki macicy :D i mdłości po niedługim czasie przeszły :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi Ty tak zamówiłaś jak ja powiedziałam, że nie będę żadnych innych gazetek kupować. Ostatnio jak robiłam zakupy w auchan poszłam na gazety i były 2 gazetki w cenie 1. "dobra mama" i bardzo mi się to spodobało, bo tam jest strefa dla każdej kobiety. I dla tej przed ciążą i tej w ciąży oraz już jak się urodzi dziecko. Prenumerować może jej nie będę, ale jak nie zapomnę to od czasu do czasu kupię, bo artykuły bardzo mnie zaciekawiły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Paula :)
    Wiesz co -nie sądzę, ze zle mysliky. Kochana po takich przezyciach jakich my doznalysmy, chyna kazda bylaby przezorna i ostrozna.
    O widzisz. ;) ja nie mam takiego wyboru. U mnie w sklepach jest tylko m jak mama i mamo to ja. I tyle. Muilsialabym jechac dalej żeby cos innego dorwac. :) kiedyś jak nie zapomne to poszukam przy okazji ;)
    U mnie od rana wody nie ma. Ani zadnwgo ogłoszenia nie dali ani nic. I wez tu czlowoeku zyj i sie zastanawiaj kiedy wroci... ani herbaty nie zrobię ani nawet zębów nie umyje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiejsza porada dnia mnie przeraziła. to co jak chce bliźniaki to mam teraz czekać jeszcze z 10 lat a za 10 lat obudzę się z ręką w nocniku i będę już za stara, żeby zajść w ciążę . i co wtedy ?


    powiem Wam, że mam fatalny humor. najlepiej bym z domu nie wychodziła. po wczorajszym dniu najchętniej bym została i nigdzie nie jechała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to faktycznie Gabrysia nie zaciekawie jak nawet żadnej wiadomości wcześniej nie dostaliście :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiesz mysle ze wtedy wzrastają szanse, ale wcześniej to tez mozliwe. Moja babcia w wieku 26 lat urodzila pierwsza pare blizniakow :) ogolnie to btla 3 razy w ciazy i za kazdym razem byly bliźniaki dwujajowe, tylko ze trzeciej niestwty nie donosila, bo organizm byl za slaby a medycyna wiele do tylu w tamtych czasach.
    Mam nadzieje ze dostaniemy podwojne szczęścia za to ze tyle czekamy. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bliźniaki raz chyba tylko były w rodzinie. u mojej prababci ze strony taty, ale podobno po porodzie zaraz zmarli. a tak nie kojarzę, żeby były.
    Chciałabym mieć bliźniaki, ale cóż z jednego bobaska też się będę cieszyć :) hehe :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry. wróciłam nie pod tym samym nickiem ale z tym samym Mikołajem. Przygarniecie mnie z powrotem?


    Alicja.

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusia! No jasne że tak Kochana :) jekku jak sie ciesze ze wrocilas :)
    Jak tam u Ciebie? :-*

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    u mnie bliźniaki raz chyba tylko były w rodzinie. u mojej prababci ze strony taty, ale podobno po porodzie zaraz zmarli. a tak nie kojarzę, żeby były.
    Chciałabym mieć bliźniaki, ale cóż z jednego bobaska też się będę cieszyć :) hehe :P
    No jasne, ja tez będę się cieszyć. I to jak :)
    Kurcze musialam przyjechać do mamy sie wykąpać i ogarnąć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 09:39

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala!!! <3
    Czekalysmy na Ciebie!
    Jak twój maluszek? Rośniecie zdrowo?

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Alusia! No jasne że tak Kochana :) jekku jak sie ciesze ze wrocilas :)
    Jak tam u Ciebie? :-*
    Długo by kochana opowiadać :) doszłam psychicznie do siebie. Mimo, że nie wróciłam do męża. Rozwodu też nie wzięliśmy. On trochę przejrzał na oczy i próbuje to wszystko naprawić, ale z marnym skutkiem. Mikołaj rozwija się prawidłowo. Już tak często do szpitala nie wracam jak wcześniej. Teraz mój gin znowu chce mnie położyć na jakieś dodatkowe badania.. A poza tym wszystko w jak najlepszym porządku
    A u Was jak tam? Udało się w końcu którejś z Was?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo świetnie, że wróciłaś :* naprawdę tęskniłyśmy i nie raz się zastanawiałyśmy co u Ciebie słychać :) my mamy czas możesz nam wszystko opowiadać :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miło nam, że tak ciepło nas witacie :* Mikołaj już kocha ciocie :)

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda tylko, że żadna nie dołączyła do mnie do tego stanu błogosławionego chyba ze Paulette ja o czymś nie wiem, bo masz taki suwaczek ? :D opowiadajcie wszystkie co u was słychac???

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie, niestety.
    Ale czekamy cierpliwie, choc czasem cierpliwosci brakuje. KOCHANA teraz dbaj i mysl o sobie i Mikołaju :) najważniejsze, ze Ty juz lepiej psychicznie i ze synus jest zdrowy :)
    Ja dzis mam wizytę u endokrynologa, za tydzień w środę, 16 grudnia mam wizytę u gina i bede ustalac termin laparoskopii. Czeka mnie udraznianie jajowodow. Ehh..ostatni czas byl ciężki dla mnie, plakalam codziennie, no ale coz. Przeznaczenia nie zmienię i juz musiałam wziąć się w garść..

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo suwaczek mam tylko tak. dopiero jestem prawdopodobnie 5dpo więc wszystko jeszcze przede mną. a poza tym to wiele się u mnie nie zmieniło tylko lat przybywa :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu najwazniejsze ze idziesz caly czas do przodu. trzymam kciuki za wizyte a o ktorej ją masz?? oby po tych udrożnianiach itp wszystko się udało. chociaż ja kompletnie się na tym nie znam.
    musisz być silna bo człowiek potrafi sobie poradzic ze wszystkim. potrzeba czasem dużo tego czasu ale da się wszystko przeżyć. bardzo mi pomogła pani psycholog. chodzę do niej regularnie.
    wierze ze Wam się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyte mam o 13.30.
    Dzieki Kochana :)
    Tez myślałam o wizycie u psychologa. :) moze mi pomoze choc trochę. Dobra ja uciekam. Odezwę sie później :) mipego dnia. .

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ