X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette mam nadzieje nie będziemy musialg dlugo czekac ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy kochana masz teraz przewidywany termin @ ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja jestem po @... drugi intensywny cykl starań za nami... teraz zaczynam 3 cykl walki o fasolkę..@ miałam 23 grudnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa rozumiem teraz mi sie przypomnialo ze chyba pisalas? Ja zamulilam cos :) to tylko patrzec jak nie dlugo dni plodne sie zaczna :)

    A ja dzis lampke czerwonego wina wypilam z zona szefa mojego eM. i nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale tak daje mi o sobie znac lewy jajnik ze szok. Az mi sie przytulac nie chce :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przede mna dni plodne...ale gdyby to bylo takie proste..gdybym wiedziala ktory to dzien Bedzie...ja nigdy nie wiem ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 22:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak tylko mozecie dzialajcie codziennie. Ja po tym jak dziewczyny powiedzialy ze po badaniu lekarzy owulacje mialy zupelnie kiedy indziej niz program im wyznaczyl stwierdzilam ze bedziemy dzialac ile sie da. Moze nie za kazdym razem z takim finalem jak byc powinno ale moj sie upiera zeby tak dzien w dzien nie konczyc. Ulegam mu ale jak sie nie uda to w nastepnym cyklu codziennie to bedzie robil :D bez wymowek. Hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciezko tak wyznacYc sobie owulacje...niby 14 dni prEd okresem występuje ale ja np dostalam okres 15 listopada czyli 1 mialam owulacje kochalam sie w te dni przed pierwszym listopada potem 1 listopada i az do 3 i mimo to w ciaze nie zaszlam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety nawet jak się wie o owulacji kiedy to dużo to nie pomaga. tu można liczyć chyba tylko na szczęście :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    U mnie @ jutro bądź we wtorek ( mam nadzieję ) chce po wypłacie iść do nowego gina :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) w tym roku MUSIMY musimy musimy musimy być w ciąży ...i będziemy :) wierzmy w to mocno :) .....

    Paulette lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej haha :)
    U mnie na razie cisza ale pakuje podpaski do torebki i wypatruje @ :)
    Dziwna sprawa- przestały mnie boleć piersi, czasem sutki tylko trochę. Zawsze w 2dc mi dopiero przechodzi ale cóż co cykl to coś nowego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia inaczej być nie może :)

    Olga ja to podpaski kupuję jeszcze przed owulacja hahaha :D
    Co do objawów okresowych mam Tak samo co cykl coś nowego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Bardzo przepraszam, bardzo zaniedbałam wpisy tutaj na owu, zresztą na wykresie tez, ale jakoś tak nie mam ani na to czasu, ani głowy. Choroba mnie trawiła znowu od piątku wraz z gorączką, teraz niby trochę lepiej ale nadal gardlo boli i silny kaszel, mało płuc nie wypluje.. ale ciągle Was podczytuje.
    Olga ja jakoś tak ostatnio zapomijam o podpaskach. Kupuje jak zacznie mi sie @ a widze ze mam ostatnią :D skleroza ;)
    Właśnie stoj2 od godziny 6:00 przed przychodnią, zeby dostac się dziś do lekarza, bo przyjmują jak ludzie przychodzą i to tylko 10 osób, a ludzie juz od 5 koczują pod przychodnią, a ja muszę w końcu doprowadzić się do porządku, bo 20 stycznia w końcu mam wizytę u gin i na nowy cykl bedzie umawiana laparo. Za długo czekałam na to żeby teraz to przesuwać przez jakiś głupi ból gardła czy katar ;)
    Miłego dnia. ;) pozdrawiam z 16- stopniowego mrozu :-D zima i mnie zaskoczyła :-D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spakowalam podpaski do innej torebki a wzięłam inną. @ przyszła w terminie 29dc :)
    Ja siedzę w pracy do 18. Na dworze u nas -18 stopni a w pracy ledwo 12 stopni. Nie mamy ogrzewania ani nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo... w tym cyklu po okresie przez parę dni mrowiły mnie piersi :P heh wiec mam to samo :P co okres to inne obajwy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy się w ten mroźny wieczór na szczescie dzis nie ma wiatru wiec jest o wiele przyjemniej. wlasnie wrocilismy ze spacerku. pije herbatke i postanowilam Was podczytac i zobaczyc co u Was :) wy o podpaskach a ja juz sie zastanawiam jak moj pierwszy okres bedzie wygladac. Mikołaj ostatnio tak daje mi popalić, że spać nie moge. zasypiam dopiero nad ranem jak i moje dziecko. mój mąz coraz lepiej sie zachowuje. bede sie powtarzac ale czekamy caly na Was po fioletowej stronie (chociaż ja nadal sie tam nie udzielam) tylko podczytuje rozne dziewczyny ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też z mamą własnie wróciłam ze spaceru :) chodziłyśmy sobie do sąsiadow w te i z powrotem . głowa mnie coś boli i jestem tak wzdęta, że już nie mam żadnych wątpliwości, że owulacja była. bo byla .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka a ja chora ;( taka grype mam ze hohoho...boli glowa ( skronie i z tylu) do tego szyja ale jakim cudem to nie wiem bo zawsze mam szalik i nie mialo mnie jak przewiac, ledwo chodze wszystko boli w robocie myslalam ze padne tak mnie meczylo ;( na wymioty bralo bo migrene dostalam a wczoraj goraczka 38 stopni...nie wiem co to bd z tym cyklem...nawet podbrzusze leciutko pobolewa..ehhh chyba w tym cyklu nici z ciazy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka współczuję. Ja to przechodzilam od piątku. Rozebrało mnie dwa dni po skonczeniu antybiotyku, gdzie dzień wczesniej czulam się idealnie. Ale u mnie to wszystko od zatok. U mnie tez chyba nici z ciąży w tym mcu, jeszcze modlę się żeby zdążyć do miesiączki sie doprowadzic do porządku bo na początku nowego cyklu mam miec zabieg ;) Kochana kuruj się i zdrowiej, to najważniejsze.. moze zdazysz przed owu, przez chorobę moze Ci sie przesunąć :)
    U nas dzisiaj sypnęło śniegiem ;) uwielbiam. :D tylko rano wychodząc zalozylam obcasy i na schodach malo nie zlamalam nogi. Dobrze ze zdążyłam złapać sie barierki ;) sierotka Gabrysia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 19:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ani mi nie mów.. ja jeszcze 3 stycznia czułam się dobrze potem powrót do domu trochę zmarzłam i WŁA LA...grypa... a tak mi dokucza że ja stara baba nawet łzy uroniłam... bo tak mi dokucza... :((
    zdąrzę przed owu.... ehhh żebym jeszcze potrafiła w nią trafić.. ;( widocznie coś robię źle.. albo przez nadwagę po prostu też nie mogę zajść...owu szukam jedynie przez testy owulacyjne.. inaczej nie da rady..chciałam mierzyć temperaturę ale pracuję na zmiany i jest z tym niemały problem...u nas też śnieg.. :( nienawidzę śnieu a jeszcze bardziej nienawidze tego całego zimna...ja już chcę lato... albo chociaż wiosnę bo mam dość.. a tu jeszcze do marca pewnie jak nie dłużej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 19:25

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ